320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust

    B: Roma võidab, count paneb ikka nutsu tasku+mõnus feeling pealekauba.

    C: Mäng jääb viiki ja count naerab kõigile habemesse, kes siin viiki ennustasid ja panevad pihensit, et neil oli õigus ja neil on selgeltnägija võimed....sitta need eurod!
    B: Kuidas??

    C: Count kahjuks ei näera kunagi kui eurosi tasku ei tule
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Bocky paneb eurod tasku, kui võidab rubentuss ja samuti kui võitab riomma....väga loogiline.
      Mul igatahes hetkel "Ghostbusters" pooleli....kõhulihased on mõnusalt soojad...aga peab vist Ässasid vaatama vms.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Taddei vasakkaitses, krdi vanal on ju jalad nagu rehapulgad all, ta on jalgadega sama osav kui Euroopa inimene hiina või jaapani söökipulkadega riisi söömises, Taddei jääb selgelt kohmakaks.

        Sellise moega ratsutab Pepe tal oma pepuga kahe küüru vahel, nii, et vesi voolab ühest küürust teise loks ja loks.
        sigpic

        Kommentaar


          Pöidlad suhu ja väljakule!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Thats my pussyyyyyyyyyyyyyyyy GOOOOO RIOMMMA GOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Ja võtke välja poisid!!! Olen De Rossi ....Mister Keskkaitse ja skoorin!
              sigpic

              Kommentaar


                Rooooooomaaaaaa! De rossssiiiiiiiiii! Tottttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Mehed võiksid hakata liikuma natuke enne söötu, veidi teravamalt ja energilisemalt, rohkem isu palli järele võiks olla.

                  Kommentaar


                    Vahetage poolajal Lamell ja Pjanic välja, siis on täiesti lootust lõpuni vastu pidada.

                    Kommentaar


                      Sain just kõne Haiglate Liidu Direktorilt. On juhtunud asjaolu mida ma poleks ka kõige hullemas unenäos osanud näha. Täna pole platsil mitte üks klounikari vaid lausa 2. Analüütikud on jõudnud järeldusele, et peale seda mängu on maailmas vähem kui 5 miljardit inimesti. Ja ma olen päri. Minu kui kogenud vennal on hügeeniline huulepulk otsas 45 minutiga, kõhulihased teravat valu täis ja tõsiselt kaalun täna streami kinni panna ja Titanicut vaatama hakata.
                      Ja parimad kohad on rotti driblingud, ossivallo stepoverid kastis, can he finish olukorrad ning see taddei külgsalto kukkumise pealt...see taddei kukkumine oli mulle liig...kuidas saab nii teeselda üldse

                      FORZA RIOMA!!!!!!!!!!Aidake linnarivaal tippu.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Osvaldo on täna kõik oma võimalused ärasittunud, võidelnud on kyll mehemoodi aga kasumit ei paista kusagilt.

                        Taddei kinnitas mu sõnu kui kastis kaitsefaasis lõi pallist mööda Sel hetkel oli mul reaalne kaamli nägu ees

                        Mina neid välja ei vahetaks, Lamela jõuab ka kaitsesse kenasti töötlema noorel poisil võhma on, Pjanici puhul mingid mõtetud nirud kauglöögid et nagu WTF?

                        Totti on omas mahlas tagasi :P
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Osvaldo on umbes sama hea kui Messi aga oluliselt sitem.
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Vahetage poolajal Lamell ja Pjanic välja, siis on täiesti lootust lõpuni vastu pidada.
                            Lamell on null ja lähedal kollasele kaardile. Ma muidugi ei saa aru mida see Mets Jeesus Osvaldo seal teeb? Kui peaks söötma, otsustab ise minna ja sellise esimese puutega,et hoia pead kinni ning kui peaks tegema midagi siis situb end täis.
                            Vahetage need kaks tüüpi välja ja tehke tabeli seis huvitavamaks!
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Osvaldo on täna kõik oma võimalused ärasittunud, võidelnud on kyll mehemoodi aga kasumit ei paista kusagilt.

                              Taddei kinnitas mu sõnu kui kastis kaitsefaasis lõi pallist mööda Sel hetkel oli mul reaalne kaamli nägu ees

                              Mina neid välja ei vahetaks, Lamela jõuab ka kaitsesse kenasti töötlema noorel poisil võhma on, Pjanici puhul mingid mõtetud nirud kauglöögid et nagu WTF?

                              Totti on omas mahlas tagasi :P
                              Kas Taddei harjutab üle palli jala viskamist trennis Teil? Saltod ja pallist mööda löömised ka päris head!
                              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                              Kommentaar


                                Neil pole kedagi sinna panna ju....burgerihärrad nüüd niiaplju ka ei tahtnud spendida
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X