320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa vormistad selle nii, et oleks mingi variant et Roma ja Lazio vaheline derby saaks pehmo tulle, ole nüüd.

    Aga selge, kedagi ei sunni. Uuu sa oled käpp või passid ka?

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Ei jaga teie entusiasmi hundikesed. Kampaania korras annetused on nõmedad (imho) ja kui ma 50 või 100 euro peale flipata tahan, siis eeldan vähemalt mingit meelelahutusliku väärtust. See pole tegelikult isegi korralik flipp ju, olenevalt viimase vooru tulemustest võib vabalt olla nii, et Romal hõbedane täht ja Euroopa mängus, Laziol ainult rutiinne derbivõit...
      Petkovic on ka kohati jube pehmo. Uuu kohta ei tea, aga mina küll usun, et see on viimaste hooaegade parim võimalus Romal oma kurb seeria katkestada...


      Ainus kindel asi millele mina võin ennustuse teha on see, et Curva Nord tuleb ja esindab Esimest Klubi korraliku coreoga, samal ajal kui Curva Sud on traditsioonliselt hunnik tossu ja kaootilist kaltsudega vehkimist
      Sellist täislaskmist pole kaua nähtud. Tüüpiline Lazio hvänn. Coppa pole alanud , kui juba annab tiitli AS Romale, päris huvitav mental meltdown hooaja lõpuks.
      Ma ise teeks beti stiilis, "Kuni Markiinhos on platsil, ei löö õükski täkkründaja keda ta katab , ka ühtegi väravat, va penaltid)
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Kuna Vendetta on pussy, siis võiks ju kasvõi teha Lazio 50 EUR - Roma 50 EUR, kui Markkule see paremini sobib.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Oot-oot bockijoodikud
          Haugi mälu much? Siin foorumis on tehtud üks tõsine confidence bet pakkumine ja selle tegin mina Bocky'le siis kui veel Reja vs LE oli. Kui vaja otsime originaalpostid ka välja aga lühidalt oli teema selles, kas Lazio saab Euroopasse ja Roma ei saa, omalt poolt pakkusin välja täitsa mehised summad ja korraliku vormistamise, millele järgnes ... Bocky maksa oma vana võlg ära enne kui siin piiksuma hakkad




          Kui selline ime peaks tõesti juhtuma, siis võime edasi arutada teemal kassijaamad ja muud heategevused...

          Kommentaar


            Originaalposte!

            Kommentaar


              Tundub mulle nagu hunnik valesüüdistusi Vänt-Etta poolt , aga võin oma vanaduses ka unustanud olla. Jään ka ootama originaalposte.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Härra Kallas, kas te sellest teate midagi, kuhu VEB fondi raha kadus? Ei mäleta. Ütlen kohe ausalt, et mitte miskit ei meenu. Enne teie saabumist tuletas mu pressiesindaja mulle meelde, et ma olin kunagi Eesti Panga president. Mul endal oli see täiesti meelest läinud, sest ega mälu pole kummist, et kõik sisse mahub. VEB fond – pole kuulnudki.


                Teema sai alguse sellest, et Bocky käis enne hooaja algust kõikides teemades kaagutamas, et Lazio lõpetab Serie Bs ja pärast umbes 10ndat kaagutamist viskas mul kopa ette ja pakkusin talle soodsat diili...
                Postituse numbrid on ära solgitud (grazie Maarek), algselt oli see 1616 ja see number oli mul pikalt punaseks värvituna foorumi signatuuriks ja sai ka korduvalt meelde tuletatud hr. eksperdile. Serie B diilist ei saanud siiski asja
                Muude diilidega on asi segasem, ei viitsi kõiki teemasid nii põhjalikult läbi kammida+osa jutust käis läbi PM. Lõpp jäi selline, et Bocky jahus midagi soccerneti suvepäevadest ja õlles tasumisest, mille peale minu reaktsioon oli umbes ''jajah-mida-iganes''

                edit: postitus #6662 on algse diili pakkumine.

                Küsimus ka sellega seoses, on siin foorumil kunagi üldse mõni rahaline kihlvedu reaalse lahenduseni jõudnud? Mingid õllede peale betid inimeste vahel, kes tunnevadd üksteist pole eriti märkimist väärt.

                Kommentaar


                  Mina kandsin JanK-ile mingit pappi ja vist Maarekile(?) või kellelegi veel. Pole kumbagi härrat isiklikult kohanud. Lisaks viskasin vist 500 või midagi EEK tuulemeeste projektile, kuna Flora ja Narva (või sillamäe) vahel ei läinud kakluseks.

                  Eikaga olid mingid õlled aga need vist on siiani soolas DDR ja Enriike diiliga või midagi? ja Oribitiga oleme üksteile ma ei tea isegi mille eest kordamööda ostnud. Ja kodanik käbi on vist mulle kasti õlle sees. Rohkem ei meenu.


                  Ja praegune pole kihlvedu, millest keegi foorumlane võiks kasu saada, vaid heategevus, nagu kodanik Uuu&lastekodu/lasteaed projekt. Niisama bettida võib kihlvekontoris, ilma et peaks kartma et keegi ära ei maksa.

                  Kommentaar


                    Mis puudutab Counti ja Vendetta kihlvedu, siis ma saan aru et seda ju ei toimunud? Kogu teemat läbi ei lugenud, aga esmapilgul harilik klähvimine, millest ei saanudki ju reaalset diili oodata? Või ma eksin? Et mis võlast sa räägid?

                    Kommentaar


                      no minule kandis cannu üldse sellise beti eest raha, et mina ütlesin - manu võidab tiitli. cannu ütles, et ei võida. kast õlut oli vahel, aga kuna mina olin alakas ja cannul oli siis südametunnistus, kandis ta mulle lihtsalt kasti õlle raha, mitte ei ostnud mulle kast õlut. sellest hetkest tärkas meie vaheldus usaldus ja sõprus.


                      jah, cannut ma austan, sest on sõnapidaja mees ja tema on aasta foorumlaste valimisel mind ka kõige heterom manuvänn kategoorias mind valinud. count ei salli mind, f. totti ka ilmselt mitte, francesco on abielus.

                      count on tissidega puudel ja f. totti räägib naljakat juttu. samas ta on isegi naljakas. heas mõttes.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        edit: postitus #6662 on algse diili pakkumine.

                        .
                        Postitus #6760 oli vastus

                        Postitused 1600-1700 olid tehtud aastal 2007 ja 6662 aastal 2011. See oli tõesti mõned postitused tagasi
                        Seda, mis aastal sa uue pakkumiseni jõudsid, ma kahjuks ei leidnud.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Hetkel tundub, et siin selline teema käimas:

                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ootaks siis counti kommentaari, selle Maareki välja kaevatud postituse järgi tundub, et ta ei viiks lõpuni üldse ühtegi kihlvedu foorumikasutajate vahel kuna 'usaldust pole', samas mul üldiselt on mälu täitsa ok ja nagu ikka oleks olnud midagi tules Roma fänniga just Euroopasse kvalifitseerumise teemal... rohkem itaalia jalka foorumeid nagu ka ei ole eestikeelseid, et saaks segi ajada. Vanadest asjadest värskemate juurde liikudes, kas ei olnud sellelgi hooajalgi mingi bet count vs Tofoa, see jõudis mingi tulemuseni?

                            ps. pakun veel välja omapoolse variandi, kui tahate Coppa finaali tähistada ja kaalu lisada just sündmusele kihlvedusid sõlmides... siis miks mitte mingid signature/avatar betid? A la, et Lazio võidab kopsiku, siis tiim ASR paneb uue hooajani omale Makinwa/Pizzarate pildid ja kannab neid auga ja siis analoogsed karistused ka mulle ja Uuu'le. Siis nagu ei tohiks kellelgi piiksumist olla usalduse vms standard vabandused on neil teemadel ja meelelahutust ka rohkem kui suvalisse suunda raha kandes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Vanadest asjadest värskemate juurde liikudes, kas ei olnud sellelgi hooajalgi mingi bet count vs Tofoa, see jõudis mingi tulemuseni?
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mina vs Count

                              Mina ütlen, et Serie A võidab Juventus ning esikolmikus on ka AC Milan.
                              Count ütleb, et Serie A võidab Roma ning esikolmikus on ka Napoli.

                              Õige võitja ennustamine = 2 punkti, õige esikolmiku koht = 1 punkt.

                              Autasuks kast limonaadi.
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Maksa välja.
                              Tahaks loota, et diil ootab minu Pärnusse jõudmist.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Ootaks siis counti kommentaari, selle Maareki välja kaevatud postituse järgi tundub, et ta ei viiks lõpuni üldse ühtegi kihlvedu foorumikasutajate vahel kuna 'usaldust pole', samas mul üldiselt on mälu täitsa ok ja nagu ikka oleks olnud midagi tules Roma fänniga just Euroopasse kvalifitseerumise teemal... rohkem itaalia jalka foorumeid nagu ka ei ole eestikeelseid, et saaks segi ajada. Vanadest asjadest värskemate juurde liikudes, kas ei olnud sellelgi hooajalgi mingi bet count vs Tofoa, see jõudis mingi tulemuseni?
                                Mis siin ikka keerutada, ütle nt kohe välja ära, et sul pole hetkel vaba raha, et seda sellise asja peale kulutada, või lihtsalt pole julgust seda raha mängu panna kartes seda kaotada, oleme ausad 50 -100 eur on päris asine summa.Hetkel käib jutt siiski heategevusest ja mitte kellegile personaalsele maksmisest, see heategu lihtsalt jääb igaühte ennast närima hiljem kui ära ei maksa, nö. südametunnistusele.

                                Ole kordki iseenda ja oma klubi vastu aus.

                                Oleksid sa Lazio võidus nii kindel, siis poleks sa hakanud sellist pikka diskussiooni ja ajaloos tuhnimist ette üldse võtma.

                                Mina nt ei panusta, ega anneta, sest hetkel on raha mujale ka panna ja arvestades Roma heitlikku hooaega ja pidevat täislaskmist lihtsates mängudes ( loe ka Derby) siis ma ei hakka riskima.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X