320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nu eks kõik näevad nüüd isegi, kes mängu ei jälginud, et oli liiast antud, sihilikku äravõtmist polnud, Klose juba ennetas seda ja hakkas kergelt kukkuma juba enne Stekelenburgi.
    Lisaks Klosel poleks seal mitte mingit võimalust olnud seda palli sisse suunata, Klose jooksis ka ise selgelt kontakti.

    Maximum penalt ja kollane, kuid punane oli selgelt ülekohus!
    sigpic

    Kommentaar


      Irw yet again!!!!!!!!!!!!
      Just tuli otsus. FIGC otsustas, et Rooma Kuningas on ikkagi Rotti!!!! Sest muidu lubas nutma hakata.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Mine protestima. Siis äkki tühistatakse Lazio võit ja Scudetto on veel võimalik võita. Ja CL siis nagunii käes.

        Luuserid luuserid juustukotised luuserid luuserid
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Mine protestima. Siis äkki tühistatakse Lazio võit ja Scudetto on veel võimalik võita. Ja CL siis nagunii käes.

          Luuserid luuserid juustukotised luuserid luuserid
          Isegi Taunipidaja Reja saab asjadest rohkem aru kui vaene mUuuuuuuu :

          “We won and that is what counts. I would change the rule of the straight red card for a goalkeeper, as it's too damaging for the teams. I'd prefer a yellow card and penalty instead.”
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Stekelenburg jättis jala meelega üles, et Kloset pihta tabada - mis siin punase üle niiväga viriseda
            pealegi, eelmisel hooajal anti ühes varajases derby staadiumis väga kaheldav punane ka Lazio kahjuks

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Mine protestima. Siis äkki tühistatakse Lazio võit ja Scudetto on veel võimalik võita. Ja CL siis nagunii käes.

              Luuserid luuserid juustukotised luuserid luuserid
              No lazio on ju hüpper meeskond ju ja roma uhkus, ning kõvad tegigjad. HAHAHAHAHAAAA IRWWWWWW!!!! Te olete ise ühed luuserid. FORZA ROMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

              Kommentaar


                Noh, olles selles mängus Lazio poolt, nagu kõik terve mõistusega kodanikud, siis tuleb tunnistada, et punane oli liiast. Penalt oli õigustatud, aga punane oli ehk liiga karm otsus. Samas, ma ei kahtle, et Lazio oleks nii ehk naa selle mängu enda kasuks pööranud.

                Fakt on aga see, et Roma vaatab tabelis Lazio tagatulesid ja ei lähe enam järgmine hooaeg Itaalia jalgpalli mainet Euroopasse rikkuma. Vaevalt nad eelringis kergema vastase saaks kui sel hooajal Bratislava Slovan.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Tõekomisjon teatab: lampi punane.

                  Kommentaar


                    Õnnitlused Lazio fännidele ja kõikidele derby neutraalsetele vaatajatele. Mänguliselt võibolla ei olnud nii väga erakordne mäng, samas lubatud võitlust ja draamat oli kindlasti täie raha eest. Kaameratöö oli suht vilets nii suure mängu kohta, magati mõlema Curva paremad palad täiesti maha, selle asemel said hoopis ohtralt teleaega koledad VIPikesed, milleks seda vaja oli? Pikema ülevaate kirjutame veidi hiljem, siis kui peakontori kinosaalis on mäng ekspertide poolt üle vaadatud ja läbi arutatud, hetkel on prioriteet võidu tähistamine.

                    Tervitused lähevad täna Bergamosse, Atalanta teeb viimastel nädalatel head tööd Lazio jaoks, jätkake samas vaimus ja saate Stendardole kõva allahindluse suvel



                    ps.
                    Mitte et te prussakad eriti olulised oleks... aga ahahahahahahahahahahahahahahaahhahahaha riomanistad!!! Ühest küljest on mul isegi natuke hale teist, sest näha on et tõesti usute oma luuludesse päris tugevalt... ah põrgusse, do not fraternize with enemy! Selle lagastamise eest, mida te siin foorumis korraldanud olete ära teeninud korralikud vitsad juba ammu. Platsil juba saite see hooaeg teenitud karistuse, küll me siin foorumis ka midagi välja mõtleme.

                    Kommentaar


                      Õnnitlused Kristjan Sullegi!
                      Mul on Prussaka Iglesiasest kahju....tundub, et see barcelona style on otsa lõppemas. Kuningas ei saa tuure ülesse, kui vastas on Itaalia top3 parim meeskond. Ja usun, et nii Ranieri kui ka Enrique Prussakas Iglesias saab jälle Hispaaniasse 10-aastaseid poisse treenima minna. Ehk siis üks kaotus veel ja kuri onu Deminevittu lõpetab barcelona ajastu. Kaameramees oli jah gay, aga mulle meeldis vaadata hüplevat Lotito ja paksu seanägu Deminevittu pead noogutamas ja burgerit räsimas.
                      Ja mida siis Laziolt edaspidi loota. Bologna sai täna võidu ja nüüd tuleb 3 punkti Laziole kinkida. Marco ütleb poistele mida teha. Loodetavasti on Konko ja Radu ka olemas. Mul hea meel Scaloni ja Garrido üle kuid nende peale lootma ei saa pikemalt jääda. Roma on vaid nimi...kõik ülejäänud on seal tsirkus kuubis.
                      Ning ma tõesti loodan, et õnne meil on ja varsti püütakse rube kinni. Ja mõtlesin, et kuidas küll nii et Napoli ei saa uuel aastal CL...aga muidugi saab. Rube tuleb lihtsalt top3-st välja süüa.


                      NON MOLLARE MAI!!!!FORZA EDY REJA!!!!!!!!!MIDA ME TEEKSIME ILMA SINUTA OLD MAN!!!!!!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        ma ei viitsi kunagi riommade rubriiki kirjutada, aga kuna nad käivad siin niikuinii kogu aeg pasandamas, siis -
                        kuidas maa peal ulguvad penid saavad ennast võrrelda taevalaotuses lendlevate kotkastega ???
                        penid jäävad lendamisest eluaeg ainult unistama !!!

                        Kommentaar


                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Miks sa postitad siia mingi klouni pilte? Meie mehed tantsisid Curva Nordi ees ja viskasid särke fännidele samal ajal, kui habemes De Pussy ja rotti oma klounid kokku korjasid ja kiiresti nahhui tõmbasid. Näha rottit ülivihasena lahkumas on ikka tõesti miljardivaade.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              No kus on nüüd linnud õhku täis puhutud, ma ei imesta kui te järgmise mängu pähe saate.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                              Kommentaar


                                Härra Juan väljas kuni 50 päeva (go Kjaer go!)
                                link: http://www.pagineromaniste.com/infortunio-juan-roma/
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X