320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Viikmäe keeldus Roomaga liitumast. goal.com
    Ei mõista hukka meest, kui mehel on pakkumised laual nii Barcast kui Madridist. Aga peamine põhjus oli, see, et mees ei suutnud leppida Itaalia pealinna häbiplekiga jalgpallis ehk siis Lazio olemasoluga, et Roma linna kuulsaima vutiklubiga "AS ROMA"-t seostatakse mingeid linnunoka ja kanajalgade peale seisva klubiga.

    Ei aitäh Lazialed teile,kurb kui te olete juba saamaks negatiivseks faktoriks ja põhjuseks miks mitte tulla ja mängida maailma parimat liigat maailma parimas võistkonnas.
    sigpic

    Kommentaar


      Aga kuidas saab võimalik olla, et Rooma nö kehvem klubi on kindlalt terve hooaeg eespool olnud, kv. CL uuel aastal ja oleme ka EList edasi. Ma ei saa kohe üldse aru?
      Pigem arvan, et Viikmäe kartis Madridis pingipoisiks jääda ja minuteada Barca siiski ise katkestas Kristeniga läbirääkimised kuna palganumber osutus liialt suureks. Saavad nad ilma Villata hakkama.
      Ja nii nagu mina kuulsin siis riomaga ei liitunud ta kuna Fatlicio lubas kotid sappa keerata. Nii see paks neegripoiss oli öelnud.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        "Roma play platonic football. It's beautiful, made of love, union and passion. But then the other jerks turn up and score a goal. It's a metaphor of life."

        Antonello Venditti
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Guarini väljaostuklausel muide peaks hetkel 30 miljonit olema. leping Portoga peaks 2014 lõppema
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            jah olen ka midagi sellist lugenud. Ja väidetavalt olla Roma pakkunud 8m, aga Porto alla 12 ei pianud jutule võtma.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              jah olen ka midagi sellist lugenud. Ja väidetavalt olla Roma pakkunud 8m, aga Porto alla 12 ei pianud jutule võtma.
              Midagi pole öelda, Porto on rott klubi kellega äri ajada.

              Mõeldes sellepeale, et suvel kulutati üsna soliidselt + Kjaer laenule ja Gago laenule ilmselt näitab, et meil väga ka talvel rahaga laiata pole.

              Seega ilmselt kui me laenule teda ei saa ja mingi 12 milku eest endale ei saa , siis vaevalt Sabatini väga pikalt jonni jätkab.

              Nilmarile pidavat ka olema mingi konkreetne pakkumine Roma poolt laual, kuid Villareal ei taha meest äralasta.

              Igatahes kui me suudaks kaitsesse kellegi asise tuua ja paremale äärele nt Guarini, siis oleksin talvise ostubuumiga rahul.
              alternatiivina võiks Guarini asemele mõelda ka Paulinhot, kuid nuh tegemist on siiski eri tüüpi mängijatega.

              Aga vähemalt Sabatini möllab vaikselt turul, loodetavasti saame omad kurgid, kaalikad, kapsad ikka turult kätte.
              sigpic

              Kommentaar


                Mina olen kuulnud sellist turujuttu, et umbes 10m on meil kulutada. Eeldades et Sexmees läheb laenuga Juvesse, mitte ei müüda kusagile teise või kolmandasse kohta, siis ega kusagilt väga pole raha juurde ka tulemas shoppamise jaoks.

                Kommentaar


                  Borriello laenule siis ilmselt tõesti sealt midagi ennem suve ei kuku meie rahakotti, eks laen oleks halvim varjant, eeldatavasti ta just väga ohtralt mänguaega ei kogu Juves + lisaks kui tõesti ta esitused veel langevad, siis suvel Borriello müügist ei teeniks me punast krossigi, kuna turuväärtus langeks kahtlemata, juba praegu on see langustrendis meie pingil sitsides.

                  Kui arvestada 10 milkuga siis oleks emb... kumb Paulinho või Guarin täitsa võimalik+ Corluka nt laenule. Corluka usun, et selle diiliga eriti raskusi ei teki.

                  Guarin: Roma want to take Guarin in an initial loan deal, but Porto only want to sell now and are seeking €8 million for the Colombia international.

                  Paulinho: Currently on a deal with Corinthians until June 2013 but owned for the majority by Coimbra Esporte Clube, Brazilian international central midfielder Paulinho (23) is still a primary target for AS Roma, whose management are ready to make an attempt for purchasing him in January. His onwership is esteemed around 8 million euros.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    City pakub De Rossile 200k nädalas. Skybet langetas koefitsienti. Hetkel võetakse ennustusi vastu koefitsiendiga 1.5, et DDR liitub jaanuaris Cityga.

                    Kommentaar


                      Roma pakub miskised 6 milli hooaja peale ja Man City väidetavalt 10 milkut. Ma ei tea kas nii suurte summade juures on rahal üldse niii suurt tähtsust, siis võiks ju juba Anzhisse, PSG-se , Galaxysse , mõnda Araabia klubisse või hoopis Hiina klubisse minna.

                      Ma imestan, et De Rossi on niikaua viivitanud selle lepingu pikendamise otsusega, kui mehele 6 milkut ka ei sobi , siis tõesti ei ole mõtet Romal ennast segaseks maksta, mingi väärikus peab ka jääma, olgugi, et De Rossi on meie hing koos Tottiga.

                      De Rossi ülemineku nutsu eest, me saaks kahtlemata omale Casemirod,Guarinid, Paulinhod, Jamez Rodriguezed jne.

                      Kokkuvõttes ma ei usu, et ta lahkub ja et on põhjust muretsemiseks, eks igaüks loeb ennem lepingu korralikult läbi punkt punkti haaval kui allakirjutab.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Borri nah ja wanna-b outis. Ründesse äsjane kaitsekunn Taddei!!!

                        Kommentaar


                          Borini!

                          Kommentaar


                            Hahhaha irw....Facebooki Lazio teemas oli pilt De Pussyga kus kirjas, et De Pussy ütleb kas 500 000 euri kuus või imege rotti peenisepöialt. Tõsine patrioot Ma usun, et ta lahkub jaanuaris ja City on 100% Premmi meister.
                            Oiii jah ilus aasta algus
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Borri nah ja wanna-b outis. Ründesse äsjane kaitsekunn Taddei!!!
                              Krdi halvad uudised, just nüüd kui Borri minema saadeti, nagu tavaliselt ikka karuteene tehakse meile, kui teised rukkist lõikavad ja teevad juba järgmise aasta külvi. Peab tõdema,et nii kui keegi terveks saab (Borini nt) siis on uued mehed laatsas, eelmise aasta lõpp oli hea hoog sees, loodetavasti Osvaldo võimalik pikk vigastuspaus ei pane sellele pitserit.

                              Tähtis on hetkel see, et Totti püsiks hooaja lõpuni terve, sest suuresti tänu temale tuli ka ilus mängupilt ja loogika ründetegevuses.

                              Ilmselt siis saavad noored võimaluse: Borini,Bojan "Messi" Krkic,Nico Lopez.

                              Aga Orbitaaljaam ma väga ei vaidle vastu sellessuhtes, et Taddei on universaal, kes võib mängida kus iganes ja eelmise mängu värav näitas, et mees oskab ka väravaid lüüa, olgugi, et mehe jalad liiguvad all sama kiiresti kui vett täis küürudega kaamlid kõrbe liiva luidetel.

                              Sisuliselt pole kadunud ka võimalus, et Nilmar liitub ründetsooniga, ilmselt Borriello minek tähendab, et keegi on silmapiiril.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Ma ei tahaks teid enne magamaminekut hirmutada, aga koledad naised räpases saunas rääkisid, et Amauri on üks variantidest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X