320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, et meil on vähemalt projekt ja korralik meeskond ja Lazio on ikkagi like a disaster area.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas cru Vaata postitust
      See lause reaalselt meelitab mängu vaatama, nii ägedat algust pole ühelgi mängul olnud
      oli ikka tormiline aplaus? troppstriim ei edastanud häält. ja mis kloun selleks audisisseviskeks välja valiti? otse roma mängija jala peale nagu Montella oleks huntide nimekirjs.

      koos Tagliaventoga on ka sama brigaad?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        peale mõningast arutelu iseendaga selgus, et õhtune uinak enne päeva maiuspala on parem kui audiviskega algav mäng.

        Kommentaar


          So self aware so full of shit

          Kommentaar






            Ja keegi jultunud inimene kahtles , miks ma Naziot Serie A viimaseks pean , puhas C liiga materjal

            JA SS Nazio ahvide asemel ma püüaks seda jama positiivse nurga alt vaadata....
            ...aind ma ei tea millise HAHAHHAAHHAHA
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              count ole sõber ja ära trolli rohkem, sõnud kohe ära.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Konko on ikka mõnus juustulaadne toode küll, mees pole vist mitte veerand Litsteinerit ka väärt.Aga üha enam hakkab tunduma, et tsiviliseeritud Nazio tiimi ei sobi suvaneegrid ühes lindudega.Sellised tuleb ikka amazonase vihmametsadesse saata, kus on elu ja õhuruumi kõigile.

                Lazio mängule tuli elu kohe sisse, kui too parasiit minema saadeti, tõmbas linnul seedimise tööle ja oligi lartsti linnuroni mööda olympicot laiali.

                Kui linnusital on seemned sees, siis võib ka täiesti tavalise Olympico parkla kruusakivi peale kuusepuu kasvada, tänane mäng seda vist ilmekalt tõestamas ongi.
                sigpic

                Kommentaar


                  Tervisi Uuule ja Vendettale
                  PS! Countile ja Fancescale samuti
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Tervitused vastud võetud. Tervitame Lazio-Eesti peakontori poolt ka kõiki bockijoodikuid! Te ikka ei õpi, tallute sama reha otsas juba aastaid. Mäng kestab 90 min+ lisatud minutid ja kõik meeskonnad ei ole sellised mentaalsed päkapikud, et paar väravat maas olles võiks mängutulemuse tabelisse ära kirjutada. Punane kaart muidugi tegi olukorra veidi keerulisemaks ja ega sellise poolvigase meeskonnaga nõudis see korraliku eneseületust, aga seda magusam on ka võit. 3 koht hetkel ja mõned päevad teenitud puhkust. Forza Lazio, Forza Reja


                    Forza Serie B ka loomulikult.

                    Kommentaar


                      Sõimasin kõigi roppude sõnadega Kloset kuna sittus 3 sitterit...peale mu sõimu hakkas, aga mees tõsiselt tuure ülesse võtma. Võttes endaga Hernanese ka kaasa. Kloselt 2 assisti.
                      Reja keeras pasa kokku ja tõi meid teisel poolajal täiesti kindla võiduspiritiga välja tagasi.
                      Mis puutub siinsetesse debiilidest juustu/haisukottidesse (Bocker ja fokker) siis mul suva mida siin sittusite 0-2 ajal....tean, et olete Cesenas pettunud ja peate järjekordeslt vist juba 22 vooru järjest Lazio paremust tunnistama. Just nimelt 22 vooru olete Lazio tagatulesid imetlenud. Ja nagu näha pole härra F.Fuckil mingit haisu jalgpallist. Sõimates Konkot neegriks ja luuseriks on ikka isegi sinu kohta allakäik. Konkot ma ei vahetaks iial Lichty vastu, mõlemad Lazio äärel koha nimel võitlemas oleks muidugi tase. Tänane esimene poolaeg olid kõik liimist väljas. Aga sinu rõõmuks on ta derbyks olemas.
                      Ja mis siin ikka....udine ja ilan tehke mis tahate...sellest kõigest võidab Lazio....ise usun et tuleb 1-1 viik.


                      FORZA LAZIO!!!!!!!!!!!!!FORZA EDY!!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Tervitused vastud võetud. Tervitame Lazio-Eesti peakontori poolt ka kõiki bockijoodikuid! Te ikka ei õpi, tallute sama reha otsas juba aastaid. Mäng kestab 90 min+ lisatud minutid ja kõik meeskonnad ei ole sellised mentaalsed päkapikud, et paar väravat maas olles võiks mängutulemuse tabelisse ära kirjutada. Punane kaart muidugi tegi olukorra veidi keerulisemaks ja ega sellise poolvigase meeskonnaga nõudis see korraliku eneseületust, aga seda magusam on ka võit. 3 koht hetkel ja mõned päevad teenitud puhkust. Forza Lazio, Forza Reja


                        Forza Serie B ka loomulikult.
                        Nu ütle ära, et Konko on saast, et see punane kaart pigem päästis teid, kardan, et ilma selleta oleks ilma seebita saanud ka Cesena käest.Ei ole siin mõtet illustreerida midagi ja rääkida, et vigastused ja asjad.
                        Kuningas "HERNAANUS" oli ju väljakul, peale tema nagu polegi vaja rohkem tahta.

                        Krdi Kozak rsk, järjekordne mingi Manfredinifuck või Mäkpizza õnneküpsisega peerupoiss, tehniliselt ja oskustelt totaalne 0, kuid rsk kobistab oma väravad ära, on õigel ajal õiges kohas.Küll Inter varsti selle mehe ka oma hõlma alla võtab, nagu juhtus Pandeviga, nagu juhtus Zaratega : "I have joined one of the greatest clubs".
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Oi kurb kui loll juustuhaisune peenisepump sa oled
                          Huvitavs kas te Bockyga tulite siia "naerma" peale Konko punast....see pidi ju meie päästerõngas olema.
                          Ainuke asi miks meie projekt on ebakindla tulevikuga on just küsimus...Kes võtab Klose trooni üle...see vend on tõsine kunn. Me võitsime Zauri keskkaitses....can you believe it.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Kuidas Candreva oli? Sunnitud vahetus või oli sitt?
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Candreva sai algkoosseisus tänu vigastustele sisse. Esimene poolaeg oli üldse kehv pm kõigile. Aga mina annan talle lootust. Mis sest, et ta on riomanista ja Lazio fännid teda väga ei tunnista. Krt ta on noor tavaline palgasõdur...derbyl vaja väravat talle...siis on oma poiss. Igatahes ta unistab skoorida derbys.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Unistab skoorida derbis jah, omaväravat.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X