320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Pole midagi imelikku, et Becks Milani tahab. Mood, euroopa jalgpall ja kõik jutud onje. Aga, et Milan ta vastu võtab ...
    Suuremat staari jalgpallis ei ole. Becksi tahavad kõike. Ta ei pea ju mängima. Vähemalt mitte rohkem kui kümmekond minutit mängus.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ronaldo, Ronaldinho, Sheva ja nüüd Beckham. Persekukkunud staaride hankimise kampaania jätkub lihtsalt.
      Nende meeste ostmisel oli vähemalt mingi argument, et sellele positsioonile otsitakse mängijat või nii. Nii persekukkunud nad ka ei olnud, et kuskil USA-s peaksid leiba teenima. Becksi puhul ta lihtsalt tahab treenida Milanis ja siis võetakse vastu, sest ta toodab pappi.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ronaldo, Ronaldinho, Sheva ja nüüd Beckham. Persekukkunud staaride hankimise kampaania jätkub lihtsalt.
        Ma olen seda juttu juba ammu rääkinud. Kahjuks Jasperi sugused vennad ei saa aru sellest.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ma olen seda juttu juba ammu rääkinud. Kahjuks Jasperi sugused vennad ei saa aru sellest.
          Ma ei ole yhtegi neist yleminekutest heaks kiitnud, kui jutt on alganud. Kui juba tehtud, siis pole suurt enam midagi vinguda ja muidugi see, et vaatame synniaastat ja siis otsustame mängija kõlbulikkuse on ei ole kuigi objektiivne hinnang. Kahjuks Reinu sugused vennad ei saa aru sellest.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Ja seni nähtu põhjal on Ronaldinho isegi päris rahuldavalt mänginud ju. Eriti võrreldes eelmise hooajaga. Niiet tema nii väga persekukkunud polegi muarust.

            Kommentaar


              Aga kui kevadel Milan meistriks kroonitakse, mis te siis kostate?

              Kommentaar


                Et mul on kahtlased unenäod?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Aga kui kevadel Milan meistriks kroonitakse, mis te siis kostate?
                  Inter Milan? Vägagi võimalik.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Inter Milan? Vägagi võimalik.
                    natuke vähem võimalik, kui AC Milan siiski.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      natuke vähem võimalik, kui AC Milan siiski.
                      Pane või kast vahele
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        koroona sikspäkk diil?

                        Kommentaar


                          Et siis väga usku pole oma tiimi, jah?

                          Kommentaar


                            Pekkhämm super
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Inter Milan? Vägagi võimalik.
                              Sa oled inglane?

                              Njahh ... eks klubi on siis suuremates majandusraskustes, kui aruanded näitavad, arvan ma. Kuigi Becks tuleb täiesti tasuta ja väidetavalt enda initsiatiivil. Egas midagi - tere tulemast. Vähemasti pole tal probleeme töömoraaliga.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Sa oled inglane?
                                Olen küll jah, miks küsid?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X