320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaikus!!!
    FORZA FIORENTINA!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Kuradi sitapead on ikka kohtunikud, kes neid suuri poputavad.

      Bonera oleks pidanud "duši alla" minema. Lammas.
      või obene ei hakanud kiiruse peale lootma ja alustas ise maadlemist teades, et Boneral on kaart all + Pazzinile tehti samasugune viga nagu Bonera esimene kaart ja mitte midagi. see kohtunike hala on on teil üle võlli keeratud.

      muidu hea töö Montella poegadelt. mida Milani mängijad audisissevisete ajal teevad/mõtlevad ...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Serie A naljakaitse nimele kandideerib see aasta päris mitu meeskonda.

        Kommentaar


          Naersin Mexese üle, aga siis hakkas Silvestre mängima...
          sigpic

          Kommentaar


            Galliani: “Silvio Berlusconi and I had a long talk last night and then we called Allegri at around midnight and told him that we have faith in him. We have confirmed Allegri as the Coach of Milan. He has done well in the past two years and this is the decision we have made.”

            Kommentaar


              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Minu meelest müstiline toetus. Relegatsioon on lähemal kui koht Euroopasse. Viimasest seitsmest liigamängust kaks võitu ja needki relegatsioonipiirimail olevate tiimide üle. Agapohh. Nii hoida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Järjekordne Allegri teema
                  Ses suhtes, et kui kaitsjad ei oska ennast nurgalöökide, karistuslöökide ja audi sissevisete ajal fookuses hoida, siis milles treener süüdi on? Kogu see keskkaitse on olnud meh. Parimad pojad on lahkunud ja uusi pole peale suudetud toota. Missealsiisikka. + eelmise hooaja tubi-noce ja tubli-boa on iseenda haledad varjud. Kaitse, mis olid eelmisel kahel aastal üle keskmise kindlad on praegu alla igasugust arvestust. + kui tullakse kahe aasta jookusl esimeseks ja teiseks, saadakse lahti 11 mehest, kellest paljud olid pidevalt koosseisus, siis andke olla noh. Keeruline on sama tulemust toota.

                  Kommentaar


                    Kas ma praegu päriselt lugesin, et keegi suudab veel Allegri kaitseks välja astuda ja peale 2.5 aastat täieliku debiilset lastaeaia taset näidanud " " treenerit " " (topelt jutumärgid) kaitsta ja veel taevani kiita ?? WTF??
                    Need kaotused ei ole teile hästi mõjunud.
                    Allegri on olnud juba aegade algusest üks hunnik sitta. Ennem on lihtsalt Ibra-P*ts ja Silva-Pallist-Ilma tema kretinismi varjata suutnud, mitte küll minu eest , aga puna-mustade prillidega Milani fännide eest.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar




                      No Roomal need treeneritõmblused küll kasuks pole tulnud. Scudettohooajal polnud ühte kindlat esiletõusvat tähte. Oli meeskond. Allegri pani need koos mängima.Punkt.
                      Ahjaa. Ja minu puhul pole tegemist niivõrd mõne treeneri fänniga, pigem häirib mind see pigem tõmblemine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Ses suhtes, et kui kaitsjad ei oska ennast nurgalöökide, karistuslöökide ja audi sissevisete ajal fookuses hoida + eelmise hooaja tubi-noce ja tubli-boa on iseenda haledad varjud.
                        Ja peatreeneri vahetus ei võiks olla hüpoteetiliselt lahendus neil probleemidele? Vähemalt Juve puhul Ferrara/Zaccheroni/Delneri aeg näitas, et kui meeskond on kaoses, siis on ka kaitses fookus kadunud (jup, see oli kohutav palju Juve neil kahel aastal standarditest sisse imes).

                        Üldiselt ma lihtsalt eeldanuks, et enne päris rasket ja olulist mänguseeriat- võõrsil Napoli, tähtis CL mäng Anderlectiga, kodus Juve, tähtis CL mäng Zeniidiga võõrsil kõva kodutiimi Cataniaga- tuleks Milani juhtkond välja veidi teistsuguse jutuga kui "kõik on tšill ja kontrolli all, pange samamoodi edasi"

                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        No Roomal need treeneritõmblused küll kasuks pole tulnud. Scudettohooajal polnud ühte kindlat esiletõusvat tähte. Oli meeskond. Allegri pani need koos mängima.Punkt.
                        Ahjaa. Ja minu puhul pole tegemist niivõrd mõne treeneri fänniga, pigem häirib mind see pigem tõmblemine.
                        Leonardo ei saanud peale üht hooaega "usaldust" ja vahetati Allegriga välja. Lõppes ju lõppeks hästi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Üldiselt ma lihtsalt eeldanuks, et enne päris rasket ja olulist mänguseeriat- võõrsil Napoli, tähtis CL mäng Anderlectiga, kodus Juve, tähtis CL mäng Zeniidiga võõrsil kõva kodutiimi Cataniaga- tuleks Milani juhtkond välja veidi teistsuguse jutuga kui "kõik on tšill ja kontrolli all, pange samamoodi edasi"
                          Noh jah, üks asi on telefonivestlus, teine on see, mida pressikas ütleb. Ning ju siis pole ühtegi usaldusväärset võlli kuskilt asemele võtta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Minu meelest müstiline toetus. Relegatsioon on lähemal kui koht Euroopasse. Viimasest seitsmest liigamängust kaks võitu ja needki relegatsioonipiirimail olevate tiimide üle. Agapohh. Nii hoida.
                            ma kahtlustan, et kogu sack Allegri enneaegsus on asjale sellise vindi keeranud, et nüüd ei julgeta välja vahetada. sest on ju korduvalt öeldud, et usku on jne. peaks olema lihtne nagu treeneribisnesis asi käib - can't fire 20 players, can fire a coach.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              ma kahtlustan, et kogu sack Allegri enneaegsus on asjale sellise vindi keeranud, et nüüd ei julgeta välja vahetada. sest on ju korduvalt öeldud, et usku on jne. peaks olema lihtne nagu treeneribisnesis asi käib - can't fire 20 players, can fire a coach.
                              Jup. Samas pole väga kõrva hakanud, et fännid ka arvestavalt marodööritseksid ja "Allegrit välja" nõuaksid.

                              Ja minu meelest on nii Milani juhtkonna ja fännide "Allegi võitis meile Scudetto" jutt konteksti arvestades kummaline. Allegril oli kaks aastat tagasi käsutuses Itaalia viimase kümne aasta üks paremaid tiime*, mis võitis mõneti kriisis liiga** ja feilis Meistrite Liigas***.

                              * tiimis olid Nesta, Silva, Zambrotta, viimastel aurudel veel möllata suutnud Rino ja Seedorf, Pirlo, motiveeritud Robinho, enamvähem terve Pato, Zlatan, Cassano ja eeldatavasti veel düüde, kes meeles pole. Orbit ütleb "Scudettohooajal polnud ühte kindlat esiletõusvat tähte. Oli meeskond. Allegri pani need koos mängima. Punkt." Kamoon. Sellise tiimi oleks Scudettoni viinud pea iga treener.
                              ** liigas olid vastas mõningases kriisis Roomaklubid, Benitezi/Leonardo Inter, Delneri Juve, praegusest sitem Napoli ja päris äge Udinese.
                              *** kuidas teisiti nimetada Tottenhami vastu väljalangemist ja isegi mitte veerandfinaali pääsemist?

                              Ja eelmine aasta lõpetati ka ju lõppeks ilma tiitliteta ja euroeduta. Okei, liigas oli vastas võitmatu Juve ja CLis tuli vastu Barka ja Coppa ei koti kedagi ja vigastused ja kohtunikud oli loomulikult Teie vastu. Et sellesplaanis vabandatav värk. Kuid ka Cagliaris ei näidanud, et tal oleks reaalselt oskust tiimi kriisist välja tuua. Ühele geniaalsele hooajale järgnes üsna keskpärane ja mees säkiti enne hooaja lõppu (okei, võibolla teati, et mees on edasi liikumas ja tegu on siiski Cellinoga, aga Allegril oli selleks hetkes käsil seeria 8 mängu ja 2 punkti).

                              Kommentaar


                                Keskmine osa tekstist spekulatsioon.
                                Eelmine aasta võideti SUPERCOPPA

                                Kommentaar

                                Working...
                                X