320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muidugi Mexes enam ei lähe, kuna Zapata sai surma ju eile.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Muidugi Mexes enam ei lähe, kuna Zapata sai surma ju eile.
      +Vergara läks laenule ja ilmselt läheb ka Zaccardo.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        +Vergara läks laenule ja ilmselt läheb ka Zaccardo.
        Zaccardo is close to joining Fulham, according to Mediaset.
        Vergara: "I'm very happy to be here at Parma, and I can't wait to play with Cassano."
        + Viskan veel paar update'i
        Nocerino will travel to London tomorrow to undergo the medical check-ups at West Ham.
        Sam Allardyce: "We are interested in Borriello and Nocerino, and we have asked their clubs if they are willing to release them."
        sigpic

        Kommentaar


          Vähemalt on asjad siin maailmas paigas. EPL tarbib Serie A pürgi.

          #nocerino, #borriello, #zaccardo
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Nocerio ei ole prügi. SäästuMilan oma klounaadiga on ta pildilt pühkinud. Edu EPLis!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Vähemalt on asjad siin maailmas paigas. EPL tarbib Serie A pürgi.

              #nocerino, #borriello, #zaccardo
              Maailmameister

              Kommentaar


                Sain oma vana kasutaja tagasi

                e, tegutsesin ennem ACM-ina
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Väheke uudiseid:
                  Balotelli will be able to play against Cagliari on Sunday. The knock that he received in today's training wasn't anything serious after all.
                  Milan confirm that Essien is expected to arrive in Milano tonight
                  Abate isn't training today (he has influenza). Bonera, Muntari, Montolivo, Saponara and Pazzini are back in training, as expected.
                  e, @Milanello
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Ookei, mõni premmile lähemal olev isik võiks nüüd öelda, et kas ma peaks rõõmustama, ütlema meh, või t*ra seda s*tta nüüd jälle vaja on?
                    Mingi 7 aastat tagasi oleks kindlat fak jee öelnud, aga täna ja praegu? Samas vaevalt ta tasuta minema oleks lastud kui tast kõva meest oleks...

                    Kommentaar


                      Palganumbrit, mida mees teenima hakkab, ei tea. Aga, ma arvan et võite rahul olla. Essienis ilmselt kvaliteeti on ja nüüd natukese ''aeglasemas'' liigas arvan, et saab hästi hakkama, kui vigastada ei saa. Mehel on sidemed ikka päris mitu korda katki olnud Chelsea aegadel, seega veits ohtlik ta ole.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Ma pigem kaldun arvama, et tegu rohkem prügiga nagu ajad on näidanud, et Milanile meeldib prügi kokku korjata.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Täna siis veel ka Herbert Kilpin'i 144-s sünnipäev.
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Essien siis Milanis
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lõvi leo Vaata postitust
                              Sain oma vana kasutaja tagasi

                              e, tegutsesin ennem ACM-ina
                              Niisama, uudishimust. Kus sa viimased kümme aastat olid? Istusid kinni?

                              Kommentaar


                                Ei päris kinni ma nüüd ei istunud. Kui väga huvitab, siis võib ju kiire ülevaate ära teha. Selle kasutaja tegi minu sugulane mulle ja väheke kasutati seda ja siis unustati see ära. Mõned aastat tagasi, kui hakkasin foorumit kasutama, siis enam ei mäletanud selle nime, emaili ega parooli, kuniks selle juhuslikult nüüd ülesse leidsin. Vot.

                                e, nagu juba nimest aru saada on see tatika tehtud
                                Last edited by Ericc; 25.01.14, 02:12. Põhjus: loogika puudumine
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X