320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Proovi nüüd.

    Kommentaar


      Ma mõtlesin, et ta ammu juba Kakà kaudu Pato ja teiste karvaste autogrammid välja nuianud. Aga tore, et ta ka lõpuks õnnelikuks tehti.

      Kommentaar


        Primavera sai just veerandfinaalis Sampdorialt peale lisaaega 3-2 lutti, kuigi juhtisid 2-0. Eesti poisse(Anier ja Tamm) ei olnud selleks mänguks üles antud.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          2010/11 vormid:


          Kommentaar


            Mulle meeldib. Polegi ammu särgikappi uuendanud.

            Kommentaar


              Aga kus kõik märgid ja asjad on siis?..ahjaa te polegi ju võitnud midagi ju..Berlul on kabinet päris tolmune vist ..

              naabritevahelise särkide sõja võite te võita, aga scudetto tuleb ikka meile

              Kommentaar


                Ma juba kahtlustasin seda, et mõni interista siia tuleb. Milline on teie särk järgneval hooajal?

                Moratti imegu võmpa

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  Aga kus kõik märgid ja asjad on siis?..ahjaa te polegi ju võitnud midagi ju..Berlul on kabinet päris tolmune vist ..

                  naabritevahelise särkide sõja võite te võita, aga scudetto tuleb ikka meile
                  Kus on teie CL võitude märk? Ahjaa, seda faksiga ei saadeta ja ühe hooaja eest ei saa.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    milanmerda tahab Brocchit tagasi ja agoonias vaevlevat Oddot tagasi Laziosse saata.....unistage edasi rotid.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      milanmerda tahab Brocchit tagasi ja agoonias vaevlevat Oddot tagasi Laziosse saata.....unistage edasi rotid.
                      Palun mine siit alateemast ära ja võta see Brocchi-pidev-mainimine endaga kaasa. Aitäh!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        milanmerda tahab Brocchit tagasi ja agoonias vaevlevat Oddot tagasi Laziosse saata.....unistage edasi rotid.
                        ema sul tahab brocchit
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          Kuna te naaber interiga võrreldes olete üks vaene õnnetu vanadekodu siis ärge imestage, kui teie superostud ongi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi Cristian Brocchi. Ups copy-paste peale läks.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Mitmenda koha sai lazio see aasta liigas?

                            Kommentaar


                              No ma ei saa aru, kuidas uuu põrkamine võib häiriv olla? Omal perverssel moel on ta aegajalt isegi andekas, erinevalt c*untist, kelle sõnavõttude kohta võib vana Assamalla vanasõna kasutades öelda: palju kisa, vähe villa.

                              MM2010 telekast vaatavad elemendid mängisid ühe mitte midagi mitte kellegi jaoks tähendava mängu ükspäev

                              Kommentaar


                                ühed lollid lapsed mõlemad aga suurt ei koti kumbki

                                Must särk tundub päris hea, selle võiks küll muretseda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X