320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Nagu väga, väga , VÄGA kohutav kaitse Leccelt. Selline meeskond ei kõlba isegi Serie C-sse... Niiet ärge ära tõsuke, isegi FC Flora teeks sellisele Leccele silmad ette!
    Olen sunnitud nõustuma. Kui Ambro triblab, Pirlo taklab, Gattuso teeb 30 meetri läbisööte, Ronaldinho võtab pallid ära, Inzaghi kastivälise värava päästab post, Nesta üks-ühele minekust on vaid ründajainstinkti puudus - siis, mis meeskond see on? Lecce polnud valmis ametlikuks mänguks.

    Milani muidugi kritiseerida ei saa. Töö tehti kiiresti ja eeskujulikult.

    PS! Zlatani naer Inzaghi olukordade üle oli südantsoojendav. Pippo on mutant.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Olen sunnitud nõustuma. Kui Ambro triblab, Pirlo taklab, Gattuso teeb 30 meetri läbisööte, Ronaldinho võtab pallid ära, Inzaghi kastivälise värava päästab post, Nesta üks-ühele minekust on vaid ründajainstinkti puudus - siis, mis meeskond see on? Lecce polnud valmis ametlikuks mänguks.

      Milani muidugi kritiseerida ei saa. Töö tehti kiiresti ja eeskujulikult.

      PS! Zlatani naer Inzaghi olukordade üle oli südantsoojendav. Pippo on mutant.
      Ja üldiselt Pippolt great job, sai lõpuks oma värava kirja ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas d-fox Vaata postitust
        Ja üldiselt Pippolt great job, sai lõpuks oma värava kirja ära.
        Pippo teeb esimese minutiga rohkem kui Borriello-Huntelaar on peale puhkust näidanud. Nii iga mäng.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Ma ei saa aru, mingi count ei luba tõusta, samas kui võtta arvesse, et Milan on alati selliste ettearvatud nõrgukeste vastu eelmistel hooaegadel hädas olnud, rääkimata, et terve eelmis hooaja nende mängude peale ei näidanud Milan midagi sellist voolavat vutti.Vaatasin paralleelselt Reali mängu ja no mis arvate kumba mängu oli huvitavam vaadata hoolimata turvalisest seisust ?
          Selline good feeling algus on teinekord ka oluline rütmi jaoks ka tugevamate klubide vastu nii, et pole midagi , et ei tohi ära tõusta, vot tõusen küll, lähen võtan külmikust ühe Värska Milani auks.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Tere Maanus,vot selline postitus mulle juba meeldib. Aga enivei-FORZA AC MILAN ja FORZA PIPPO INZAGHI! ...ja saagearu,et Iznaghi't on veel vara maha kanda.
            R9

            Kommentaar


              ...ja Jasper pane tähele:see tuleb meie aasta.
              R9

              Kommentaar


                Milani aasta võisk tõesti tulla eriti ronaldinho aasta võiks tulla :P
                Soldiers! The enemy is now our countryman again.:P

                Kommentaar


                  Abbiati asemele Amelia, Bonera asemele Papast... kreeklane, seedorfi asemele boateng ja borriello asemele ibra. Keskväli oli meeldivalt hea, väljaarvatud seedorf, kes 2 suurepärast momenti ära ei löönud. Kaitse üle vinguda ei saa, kuna neil polnudki tööd.

                  Mina ei saa aru, kus kõik borriellos talenti näevad, sobiks kuhugi chievosse või cataniasse..

                  Eile oli üllatavalt hea ambro, jagas häid sööte etc.

                  Kommentaar


                    Kui palju Seedorfil Milani eest mänge kirjas on? Ja jalga on saadud valgeks mitmel korral?


                    Kergelt öeldes vist legend. Ja seda nii Milani kui kogu jalgpallimaailma jaoks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                      Kui palju Seedorfil Milani eest mänge kirjas on? Ja jalga on saadud valgeks mitmel korral?


                      Kergelt öeldes vist legend. Ja seda nii Milani kui kogu jalgpallimaailma jaoks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas superpippo Vaata postitust
                        ...ja Jasper pane tähele:see tuleb meie aasta.
                        Sõna on välja õelnud: e' l'anno del Milan!

                        Miks üldse mängime täna õhtul Bolognas ma ei tea...

                        Kommentaar


                          ...kas Ibra juba musitas ACM'i särg?

                          Kommentaar


                            Ibra: “But until Ibrahimovic arrived, they hadn't won anything. I expected something of this nature from Zanetti. "

                            Esiteks räägib mustlane endast 3ndas isikus..eriline töllmokk ikka!

                            Teiseks, Zanetti pani ju väga ausa ja terava mõngli talle ja tüübil ei ole midagi muud öelda, kui ütleb täpselt sama lause vastu..How sad is that? See oli väga laadna owning Interi kapteni poolt ja no eks tõde on Ibral veits valus kuulata ka../kui selline libu oled/

                            Ma loodan, et Ibra on november 14 täiesti vormis ja terve Milan on tugeva koosseisuga, et poleks enam mingit Nesta vabandust nagu 24 jaanuaril nt oli, samuti Interil on koosseis nagu peab..kohtunik võiks ka mitte Rocchi sugune imbekas olla, kes suure tõenäosusega annaks jälle Interi võtmemängijale lambi punase v siis äärekohtunik on Milani fänn Ayroldi, kes juubeldab nende väravaid...Peaks nüüd lõpuks ometi selgeks tegema, kes on No1 ja kes No2..viimaste aastate järgi ei ole selles nagu kahtlust, aga Ibra tulekuga on see naabrite enesekindluse level juba ülekäte ära läinud, nagu pool Barca meeskonda oleks järsku Milanellos treenimas.igalpoolt loen ainult juba tripletta võitmist ja mida iganes..tahaks need naabrid järjekordselt ära tampida ja näidata, kes seda linna endiselt valitseb..

                            14.11.2010 arvestage siis -3ga!

                            Kommentaar


                              Mis õelda?
                              See on Ibra.
                              Ma arvan sama tunneid Juventuse fännidel oli.
                              On tõde et Ibra aitas meid võida (mõtlen Parma-Inter viimane mäng 2 aastat tagasi, astus pingilt, kaks väravat, Roma koju, saame 16 scudetto) ja on tõde ka et Meistrite Liigas ta oli null. Olen tänulik talle, ja ei saa oodata teist sõna tema poolt. Me tegime suur bargain teda ära müüa Barcelona.
                              Muidu valutab teda naha Milani särgiga, aga see on tänapäevase jalgpall.

                              Kommentaar


                                Oi kurja,ma joon nädala aega kui Milan tõmbab Interile koti pähe.
                                Oi kuidas ma seda ootan (:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X