320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'AC Milan\'

    Originally posted by doggi20


    Originally posted by iir


    Originally posted by Rivaldo


    Teate miks Rivaldo pole platsile saanud?Sellepärast et Brasiilia ja Itaalia jalgpall on niivõrd erinevad ja kui ta teeb 4 korda nädalas Brasiiliaga trenni ja siis 3 korda nädalas Milaniga ei saa ta nii hästi mängida kuna Brasiilia ründab rohkem ja Itaalia kaitseb rohkem!Sellepärast Rivaldo ja Vicente vahetavadgi end ära Vicente läheb Milani ja Rivaldo Valenciasse igatahes jutud käivad niiet ei tia midagi!

    Geenius!
    Jälle vingud?????????
    Kle imbetsill, ma juba ütlesin sulle PM-is kõik ära. Aga sul paistab arusaamisega suuri raskusi olevat. Üldiselt ei viitsi ma sinu peale oma aega edaspidi kohe üldse raisata, nii et tee omad järeldused.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'AC Milan\'

      Originally posted by iir


      Originally posted by doggi20


      Originally posted by iir


      Originally posted by Rivaldo


      Teate miks Rivaldo pole platsile saanud?Sellepärast et Brasiilia ja Itaalia jalgpall on niivõrd erinevad ja kui ta teeb 4 korda nädalas Brasiiliaga trenni ja siis 3 korda nädalas Milaniga ei saa ta nii hästi mängida kuna Brasiilia ründab rohkem ja Itaalia kaitseb rohkem!Sellepärast Rivaldo ja Vicente vahetavadgi end ära Vicente läheb Milani ja Rivaldo Valenciasse igatahes jutud käivad niiet ei tia midagi!

      Geenius!
      Jälle vingud?????????
      Kle imbetsill, ma juba ütlesin sulle PM-is kõik ära. Aga sul paistab arusaamisega suuri raskusi olevat. Üldiselt ei viitsi ma sinu peale oma aega edaspidi kohe üldse raisata, nii et tee omad järeldused.
      No-noh,kellel siin arusaamisega tegelikult raskusi on???Ok,teema oli AC Milan mitte sina-mina.
      Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

      Kommentaar


        Replying to Topic \'AC Milan\'

        Originally posted by Devil


        Käib ringi jutte et milan on endale soetamas brasiilia noorukit Kaka( Ricardo Izecson Santos Leite Kaka). Hind peals olema 7M £ kandis. Eks tuleval nädalal saab asi täpsustust.
        Milan statement: \"The agreement for the young talent appears to be in its closing stages.
        \"At the start of next week the player could be in Italy to sign the contract and complete a medical exam.\"

        Nii et suht tõenäoliselt on varsti Milani koosseisus järjekordne Brasiilia poiss, 6s siis juba .
        Selle ostu yle olen ma siiralt rõõmus noort verd kah ju vaja

        Kommentaar


          Replying to Topic \'AC Milan\'

          nojah Milanil veel üks ründaja/ründavpoolik juures....ei kujutaks küll ette teda põhikoosseisus ainult juhul kui Milani tabab tõsine vigastuste laine....ees on ju siuksed mehed nagu....Shevchenko, Inzaghi, Tomasson, Rivaldo, Rui Costa jne.
          fc pohmell

          Kommentaar


            Replying to Topic \'AC Milan\'

            Järjest rohkem olen kuulnud jutte, et kogu Kaka värgi varjus üritab Milan Romast üle meelitada Fransesco Tottit. Milanil peaks suur hulk vaba raha olema, millega Rooma gladiaator Milaanosse meelitada. Tea, kas see ka tõele vastab...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'AC Mil

              Originally posted by Robinho


              Järjest rohkem olen kuulnud jutte, et kogu Kaka värgi varjus üritab Milan Romast üle meelitada Fransesco Tottit. Milanil peaks suur hulk vaba raha olema, millega Rooma gladiaator Milaanosse meelitada. Tea, kas see ka tõele vastab...
              Usu mind raha on , tõele vastavust aga ei oska kommenteerida.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'AC Milan\'

                Originally posted by Devil


                Originally posted by Robinho


                Järjest rohkem olen kuulnud jutte, et kogu Kaka värgi varjus üritab Milan Romast üle meelitada Fransesco Tottit. Milanil peaks suur hulk vaba raha olema, millega Rooma gladiaator Milaanosse meelitada. Tea, kas see ka tõele vastab...
                Usu mind raha on , tõele vastavust aga ei oska kommenteerida.
                Ma tean, et Teil pappi on. Umbes 40 miljonit eurot peaks Teil kasutada olema.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'AC Milan\'

                  ooo kust seda vaatasi Champis oli nii kirjas kui updatitud versiooni alustasid?? :P....allikat tahaks :P
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'AC Mil

                    Originally posted by Robinho


                    Originally posted by Devil


                    Originally posted by Robinho


                    Järjest rohkem olen kuulnud jutte, et kogu Kaka värgi varjus üritab Milan Romast üle meelitada Fransesco Tottit. Milanil peaks suur hulk vaba raha olema, millega Rooma gladiaator Milaanosse meelitada. Tea, kas see ka tõele vastab...
                    Usu mind raha on , tõele vastavust aga ei oska kommenteerida.
                    Ma tean, et Teil pappi on. Umbes 40 miljonit eurot peaks Teil kasutada olema.
                    Usun et raha saab olema täpselt niipalju kui tunnetatakse, et vaja on ja lisaks veel, et Kaka hakkab siis mängima numbri 30 all õnnelik:

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'AC Milan\'

                      Originally posted by duff_K


                      ooo kust seda vaatasi Champis oli nii kirjas kui updatitud versiooni alustasid?? :P....allikat tahaks :P
                      Ehhee, ei CM-ist ma seda ei võtnud. Välismaa foorumites on arutatud seda, palju Milan teenis Meistrite Liigaga jne. Neil pidi olema ca 50 miljonit eurot, nüüd siis umbes 40 miljonit, sest osteti Kaka. Arvan, et need arvud võivad tõele vastata küll. Juve fännid on nüüd kadedusest suremas?:P

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'AC Milan\'

                        ei ole me suremas midagi me hoopis naerame kergelt et Juve suudab ilma nende miljonitetagi milanile tuule alla teha :P
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'AC Milan\'

                          Originally posted by duff_K


                          ei ole me suremas midagi me hoopis naerame kergelt et Juve suudab ilma nende miljonitetagi milanile tuule alla teha :P
                          Seda me veel näeme

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'AC Milan\'

                            just nähti ju seda : http://www.soccernet.ee/news.php?id=4522
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'AC Mil

                              Originally posted by daywalker


                              just nähti ju seda : http://www.soccernet.ee/news.php?id=4522
                              comoon` ... Serie A ja CL hulka tähtsamad, kui see tyhine mänguke
                              ja neid kahte ma mõtlesin siis selle all, et seda veel näeme

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'AC Milan\'

                                imho on sellisete suurrivaalide vahelistel mängudel alati sügav tähendus.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X