320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Oleme ausad, et selliste täiendustega ei olekski enamat loota võinud kui scudettot kõik muu oleks olnud täielik ebaõnnestumine, iseküsimus on siiski see kui pädev Allegri on, olemasoleva materjaliga siiski esineti üldjoontes kahvatult, eks järgmine hooaeg annab aimu, kas tiimil on veel rohkem potentsiaali või oligi tänavune scudetto tingitud sellest, et lihtsalt teiste itaalia tippklubide ostujõud või siis ostupoliitika läks nihu.

    Rõõmustage, rõõmustage....siis on jälle mitmed head aastad pausi...järgmise hooaja scudetto kuulub Romale tahate te seda või mitte, see mis eelmine hooaeg meile kuulus...punkt!

    Lõppude lõpuks on Nesta ka inimene ja ma usun, et kui Nesta kui Maldini parem käsi on lõpetanud siis on teil maja peeruhaisu täis ka.

    Ridamisi 1-0 napikaid võite ja kuhjaga õnne, mis teid soosis tänu ilmatule pingile see ehk iseloomustab teie seasonit kõige paremini.
    peale selle lugemist olen ma üks suur naerupall Sahtjori mäletad kaliis Mauno jälle naerukoht
    Milanista

    Kommentaar


      lõpuks see käes,siit algab uus tõus ma loodan aga Allegrile ma pikka pidu ei ennustaks
      Milanista

      Kommentaar


        No kui Nesta on loobumas, siis Mexes on asemele võtta.

        Kommentaar


          Vaadates viimaste hooaegade Mexese esitusi keskkaitses siis ma isegi tervitaks seda ideed

          Aga üldiselt kuna te kindlustasite selle hooaja scudetto Romas, siis ilmselgelt on see ilmne märk sellest, et järgmine aasta rändab scudetto karikas Pealinna!
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            Tundub, et mängu kohapeale pundiga vaatama minna jäi vist ära..Siit siis soovitus, tehke kõvasti tööd, pange rulli kõrvale, no ei lähe see tripp ju väga kalliks ryanairid lendavad hostelid milaanos, 2-3 päeva kohapeal.. ja järgmisel aastal vb olete samas seisus ja panete oma Hiiu team'i kokku ja lendate hoopis Milaanosse..Cagliari mäng peaks eeldatavasti täismaja olema, laupäeva õhtul, krt suvi peksab uksest aknast sisse , uue hooaja särk ,curva sudi scudetto choreo...vot too on alles elamus, milanistad..

            Mul jäi endal ka see hooaeg Interi mäng nägemata, ideaalis käiks ikka iga aasta korra moepealinnas ära mängu kaemas..


            Aga palju õnne tiitli puhul. Tegite ühe kõva hooaja .
            Ega seda reisi siin keegi planeerinudki. Igaüks saab aru, et see oleks raha väärt. Enamus reisijaid panustasid muidu Cagliari mängu peale ka. Võib-olla tulevikus. Järgmine hooaeg peab kindlasti mängule jõudma(see aasta jäi mul ka vahele). Eks näeb, mille peale valik jääb(99% derbikeiss)

            Ilusat videot:


            Galliani lubas Oddole lepingupikendust, kui ta jookseb staadioniringi alla ühe minuti:
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              palju õnne nestale, pirlole ja gattusole, ülejäänutest suht pohhui! aitäh eilse eest hiiu pubi omad !

              E: ps, maarek jäta mu postitused alles
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Ma viskan ka Milani fännidele virutaalse high five`i Interi valitsusaja lõpetamise eest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Ilusat videot:

                    Alaväärsuskompleksi musternäidis See Milani kutt itaalia lipuga, Rui, on aastaid täiesti mute olnud ja konkreetselt jalaga perse saanud nädalast nädalasse GL Rossi käest. Aga tal on veel hästi läinud..Võrreldes Juve kiilaka Chiricoga..Too vana on ikka kõige julmemat abuse'i saanud seal stuudios tunda, nii nagu peabki kui vastas on sul mees, kes veritseb Toriino musta-valget

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jr Vaata postitust
                      Alaväärsuskompleksi musternäidis See Milani kutt itaalia lipuga, Rui, on aastaid täiesti mute olnud ja konkreetselt jalaga perse saanud nädalast nädalasse GL Rossi käest. Aga tal on veel hästi läinud..Võrreldes Juve kiilaka Chiricoga..Too vana on ikka kõige julmemat abuse'i saanud seal stuudios tunda, nii nagu peabki kui vastas on sul mees, kes veritseb Toriino musta-valget
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Milan have signed Philippe Mexes and Taye Taiwo for next season, boss Massimiliano Allegri has revealed ahead of their Coppa Italia semi-final.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          Milan have signed Philippe Mexes and Taye Taiwo for next season, boss Massimiliano Allegri has revealed ahead of their Coppa Italia semi-final.
                          Sel juhul õnnitlused. Olete saanud ühe vingeima vaskkaitsja oma ridadesse.

                          Kommentaar


                            Taiwo on vinge küll, aga kahjuks on tema tegevus kaitsetöös üsnagi kesine. Samas rünnakul on tegu ikka üliohtliku mehega. Mulle ta meeldib!

                            Kommentaar


                              Kes suvel siis naxui lasevad ?
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Ei ole kaitses ka midagi väga hullu. Ja pealegi, kaitsmine ongi memmekatele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X