320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naaah. Võit väärtusega 12-14 mil eur. Mängust omme. Vist.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      goddämit. capocannoniere on Serie A top scoreri tiitel. sellele oli ja on endiselt üks kandidaat. täna nägite Puskase trofee kandidaati.
      Jh ma tean, et serie a oma, sellepärast ma ütlesingi, et tormihoiatus. Kui saaks stiilipunkte anda ja koll oleks löödud serie a-s, siis reaalis oleks löödud kollide-stiilipunktide summa -1 vaaraopoisi kahjuks.

      Pidutsemise allikad ?






      Witnesses claim that Ronaldinho and Robinho were the most active ones at the party. They state that after dancing with a stunning blonde, Robinho asked the bouncer to get him 40 condoms. Robinho left the disco around 5 am, while Ronaldinho stayed until 11 am. He allegedly left the disco hidden in the trunk of a car.
      Aga Palun,
      sigpic

      Kommentaar


        linki palun soovin ikka ajateljele selle sündmuse kanda.

        kui pole veel piisavalt Pato(Barbara)-Tevez diili taga nutetud siis - http://sulia.com/channel/ac-milan/f/...-5c0b4e1770da/
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          Ma tahtsin ka täpsustada, et Adriano oli Romasse saabudes juba paberitega joodikukalts, ehk siis paberid ja koolitusraha maksis Inter va Milaano klubi.

          Seega mida ma öelda tahtsin,oli see, et hetkel omavad vastavat pädevust ja sertifikaati Milaano klubid, kust siis need nn töllid väljaujuvad.

          Binho,Dinho,Pato,Adriano on vast vastava akadeemia viimaste aastate lendude kõige tuntumad nimed, kes lõpetanud selle "cum laudega".

          Ma ei tea kas seda rahastab miskine itaalia haridus ja kultuurifond või Berlu isklikult, aga ma väga loodan, et järelkasvu on tulemas, sest eeskuju on massive.
          Maicon on ka joodik kusjuures.

          Aga Dinho kaitseks oli ta vist juba Barcelonas selline ning Robinhogagi samad lood vast.

          Pigem on asi rahvuse mentaliteedis. Brasiillased tahavad pidu.
          sigpic

          Kommentaar


            elu getos on raske.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Kuidagi peab ju tuju yleval hoidma kui t66 juures asjad valesti on. Alkohol on ideaalne viis murede 2ra ajamiseks. Kyll see varsti v2ikesele pungile ka kohale j6uab, elu vajab elamist ju!
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Suurimad vabandused...

                Palju palju 6nne v6idu ja grupist edasi saamise puhul! Got to like it!
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  No nüüd tuleb neid käärlööke iga nädal juba! Autorid siis endised või tänased Milani staarid!

                  Kõige atraktiivsem tiim maailmas!
                  Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                  I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                  Kommentaar




                    Lisaks väravalööjatele kiidaks De Scigliot, kes oli omal äärel kaitses kindel+väravasööt. 1-0 eduseisul ära vajumine ning enamuses survealla jäämine oli muidugi sitt, aga püüdest seisu hoida võib ju aru saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Lisaks väravalööjatele kiidaks De Scigliot, kes oli omal äärel kaitses kindel+väravasööt. 1-0 eduseisul ära vajumine ning enamuses survealla jäämine oli muidugi sitt, aga püüdest seisu hoida võib ju aru saada.
                      hmm. ma ütleks, et esimesel poolajal kontrollis pigem Anderlecht. Sellele järgnes 1-0 ja periood, kus Anderlecht hoidis sammu rohkete vigadega. ära langeti pigem peale 2-0 väravat.



                      pidude suhtes on huvitavaid kõlakaid Niangi kohta.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        No võibolla tõesti.
                        Igatahes, viimases alagrupimängus võiks alavormlastele võimalust anda. Las Robi-Pato-Pazzo möllavad. Aaaga siin on see häda, et kodumäng ja kui koslep tuleb siis on kisa jälle taevani.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                          pidude suhtes on huvitavaid kõlakaid Niangi kohta.
                          Räägi lähemalt siis, ära koonerda.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Ülejäänud liiga huvides loodan, et Mexes on tänu sellele käärlöögile hooaja lõpuni Milani algkoosseisus.

                            Niangist tean nii palju, et ta käis M'Vilaga joomas + sõitis ringi ilma lubadeta ja väitis, et on Traore. On veel midagi?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                              Niangist tean nii palju, et ta käis M'Vilaga joomas + sõitis ringi ilma lubadeta ja väitis, et on Traore. On veel midagi?
                              Nendest olen minagi kuulnud, kui sa Jasper nüüd midagi uut ja huvitavat välja ei too siis ma olen sinus ja eelkõige Niangis väga pettunud Ära peta töölisklassi ootusi Jassu!
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                                Kakal võis naine olla, aga tal oli ka issi. ja ta kuulas teda. ja ka sel suvel veel oli Kaka issipoeg. El Shaarawy on sarnane. Aga El Shaarawy isa on teistsugue. Kaka isa nõudis miljoneid, El Shaarawy isa nõudis minimaalset(!) palgakõrgendust, et vaarao liiga kõrgele ei tõuseks.
                                + mängijad valisid autosi. Boateng-Audi S8. Shaarawy-A3 (sama ka De Scigliol).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X