320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puit vs puit? Või noh, palju kasutum kui Traore ei kannata olla. Coppamaterjal 2.0

    Kommentaar


      Prantsusmaa ajast ta küll mingit kustumatut muljet ei jätnud. Ma olen isegi üllatunud, et ta otsaga Milani on jõudnud.

      Kommentaar


        Löök on tal hea
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          See on nii lamp diil, et ilmselt on siia segatud veel kolmas meeskond või mängija.

          Kommentaar


            Jumal tänatud, et suvega pole suudetud standard olukordade kaitsmisel mitte munnigi edasi areneda.

            Kommentaar


              Jalgpalliklubi või naljanumber, võta nüüd näpust. Ei ole siin ilmas sittagi muutunud. Kohtunikud hoiavad enamust Milaanotaridest ilma kaartideta, kuigi Constant ja co on päris räigeid vigu teinud, pole kaarte näidatud. Vastukaaluks Hellase iga väiksemgi pihta minek on viga. Kohutav pask!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Paneme foorumis väikse korjanduse üles? Balole kuluks hädasti ära kast tervislikku 4viljaputru

                  Kommentaar


                    Klassikaline hooajaalgus. Masendav.

                    Kaitse persses. Zapata ei teinud ühtegi asja normaalselt, Constant julges vaevalt üle poole väljaku tulla. Monto eriti sitt oma pallikaotustega, Nocerino??!! tra, miks ta ikka platsile saab? Poli lõi värava, rohkem väga väljakul polnud vist. Rünnak? Seda polnud. Allegri--tõesti lootis, et Petagna ja Emanuelson toodavad rohkem kui SES ja Niang? kam oon.
                    Teine mäng järjest eduseisult persse keeratud.
                    Kolmapäeval tõehetk.

                    -e- OptaPaolo ‏@OptaPaolo 3 - AC Milan have failed to win on Serie A match-day 1 in each of the last 3 seasons (1D, 2L). Script.

                    Kommentaar






                      Ma ütlesin ju, Fatal Bentegodi! Ilus algus uuele hooajale.

                      Miks Allegri kahe kuuga 15 aastat vanemaks jäänud on?
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Jalgpalliklubi või naljanumber, võta nüüd näpust. Ei ole siin ilmas sittagi muutunud. Kohtunikud hoiavad enamust Milaanotaridest ilma kaartideta, kuigi Constant ja co on päris räigeid vigu teinud, pole kaarte näidatud. Vastukaaluks Hellase iga väiksemgi pihta minek on viga. Kohutav pask!
                        Ma just kiidaksin kohtunik Calvareset. Törtsutas ainult siis, kui oli vajalik ja sestap oli mäng ka ilusa tempoga. Ja viispluss värk oli ka see, et ta Toni ja Balotelli sukelduste eest pendlaid ei andnud. Sisuliselt lõpetas Balotelli pooled rünnakud kastis peseli visates. Mõni ime, et viimase reaalse vea puhul kohtunik lihtsalt ei uskunud enam meest.

                        Aga Verona oli võimas. Balotellil hakiti kiiresti mängutuju ära ja muidu ka enda mäng lippas. Muidugi Milan andis Veronale võtmed kätte, kui rünnakul mängu laiali ei tõmmatud ja Verona sai rahumeeli oma kasti täis pakkida ning ilmselgelt oli Milanil puudust ka ühest lõhkuvast poolikust, kes suutnuks vastaste kiirrünnakuid ohjeldada (de Jong on vigane?). Vahetustega pandi ka ilmselgelt puusse ehk Allegrilt ikka ilme lati alt läbijooks. Kuid see ei vähenda asjaolu, et Verona rünnakutelelülitumist oli lust vaadata. Eriti seda, kui suured massid kiirrünnakute puhul ründesse liikusid. Pagan, isegi keskkaitsja võttis 10 minutit enne lõppu palli ja üritas Milani kasti sellega joosta. Müts maha ja sisetunne ütleb, et Verona koduväljakul on sellel hooaja kõik tiimid hädas.

                        Kommentaar


                          Ses suhtes on muidugi iga Milani kaotus selle jaoks hea, et väiksed inimesed saavad oma suured rõõmud kätte ja ennast tühjendada jälle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Ses suhtes on muidugi iga Milani kaotus selle jaoks hea, et väiksed inimesed saavad oma suured rõõmud kätte ja ennast tühjendada jälle.


                            Jeii, have a great day fokes
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Nagu oli arvata - täiesti üllatuste vaba hooaja algus. Loll-Allegrit oli tõesti hale vaadata. Isegi sassis Lindsey Lohan suudaks paremaid liikumisi ja standarolukordade lahendusi välja mõelda. Täielikud kanaajud olid seal valgetes särkides väljakul. Keegi ei saanud aru kuhu liikuda ja kellele sööta või kuhu lüüa. Ma ei saa aru kuidas ma olen ainuke inimene plaaneedil kes suudab märgata Allegri kretiinsust. Ulme müstika kuidas selline debiilik juhendab sellist suurklubi? Aga jah Veronalt ilus mäng ja võeti oma võimalustest maksimum. Tuult tiibadesse!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Põhimõtteliselt olen sunnitud countiga nöustuma.
                                Keegi kolmapäeval pubi mängu vaatama on valmis tulema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X