320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milani reaalsus - 36 aastane autsaiderite ründaja laseb laevukese avavoorus mürinal põhja.
    Loll - Allegri Indeed.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Saponara peaks tagasi olema pärast konndise mänge, ehk septembri keskpaigas. De Jong peaks kolmapäeval rivis olema nagu ka De Sciglio. Poli kah kindlasti väljakule ning keskkaitsepaar võiks ka suvepohmakast üle saada.
      Nädalavahetusest veel niipalju, et mõnes mõttes oli SES vahetamine Petagna vastu loogiline. Esimesel on vaja ruumi, mida vastased pärast 2-1 etteminemist kuidagi ei andnud. Teine on tugevam peapallidel, et ses suhtes loogiline.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Nagu oli arvata - täiesti üllatuste vaba hooaja algus. Loll-Allegrit oli tõesti hale vaadata. Isegi sassis Lindsey Lohan suudaks paremaid liikumisi ja standarolukordade lahendusi välja mõelda. Täielikud kanaajud olid seal valgetes särkides väljakul. Keegi ei saanud aru kuhu liikuda ja kellele sööta või kuhu lüüa. Ma ei saa aru kuidas ma olen ainuke inimene plaaneedil kes suudab märgata Allegri kretiinsust. Ulme müstika kuidas selline debiilik juhendab sellist suurklubi? Aga jah Veronalt ilus mäng ja võeti oma võimalustest maksimum. Tuult tiibadesse!

        olen nõus
        Milanista

        Kommentaar


          Tänane ruumor on nii p*tsis, et selist s*tta on juba võimatu kommenteerida.
          Näited:
          AC Milan News ‏@Milanello #MilanPSV: De Sciglio, Muntari and Robinho are the favorites to play from the start instead of Emanuelson, Poli and El Shaarawy
          Milan will try to sign Matri if they qualify for the CL. An eventual arrival of Matri doesn't exclude the arrival of Ljajic.
          Galliani and Allegri have agreed on signing another striker: Matri - mainly due to the uncertainty about when Pazzini will return.

          Kommentaar


            Tevez võetakse nina alt ära, Ljajic võetakse nina alt ära, Hondat ei suudeta ära tuua. + Matrijutud.

            Galliani hakkab oma määdžikut kaotama?

            Kommentaar


              Masu. Varsti peab Berlule ka säästutüdrikuid pidudele tooma.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Masu. Varsti peab Berlule ka säästutüdrikuid pidudele tooma.
                Ma mõtlesin, et alaealised aafriklannad on säästuprosituutide skaalal niigi kõige madalam aste.

                Kommentaar


                  nalja teed? Alaealine on ilmselgelt kallim kui kortsus pu*s

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Tevez võetakse nina alt ära, Ljajic võetakse nina alt ära, Hondat ei suudeta ära tuua. + Matrijutud.

                    Galliani hakkab oma määdžikut kaotama?
                    Pigem ei suudeta puidust lahti saada ning rünnak pole eriti see koht, kus meestest puudus on. Probleemid on mujal.

                    Lisaks otsustab kõik täna õhtu ning akna sulgumiseni on jäänud mõned päevad.

                    -e-e Vanas mollys näitab mängu. Ma lähen, keegi veel?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      nalja teed? Alaealine on ilmselgelt kallim kui kortsus pu*s
                      Vabandan, pole ilmselgelt prostituudiskeenega nii kursis nagu sina.

                      Kommentaar


                        Ärge muretsege, jääte kõrgliigasse ikka püsima...
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Kui täna õhtul edasi ei saada, siis on Milan omadegi ikka täiesti *****

                          Kommentaar


                            Mis kell mäng on ja kas TV6 ikka näitab? Ei saa ju sellest naljast ilma jääda.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Mis kell mäng on ja kas TV6 ikka näitab? Ei saa ju sellest naljast ilma jääda.
                              2145 algab mäng, ülekanne 2130.

                              Kommentaar


                                Tänud!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X