320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See ei saa tõsi olla, sest kes see kuradi loll on piltidele Muntari pildi suutnud paigutada?

    -e- ok. Keegi on kuskil nalja teinud ja fotopoodelnud.
    Algallikad näitavad nelja pilti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ja teisel pildil on staadion justkui väljamüüdud.
      See on Derby. Seal pole probleeme.
      Ja teisel pildil on PÜRO näha.
      Aga muidu täiesti korralik lahendus.
      Kopp maasse ja minema.

      Meeldivad a) puud katusel. b) Istekohtade lähedus väljakule. c) suletud ruum, etteulatuva katusega, mis loob kokkuhoidva õhkkonna.

      Kommentaar


        Nüüd ka liikuvas pildis natukene

        Kommentaar


          Palju maksma läheb? Kust papp võetakse? Millises järgus projekt üldse on?

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Palju maksma läheb? Kust papp võetakse? Millises järgus projekt üldse on?
            Umbes 320 milli kohalikku. Berlu tõenäoliselt annab?
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
              Umbes 320 milli kohalikku. Berlu tõenäoliselt annab?
              Kas Milaano linn ei toeta? Mis San Sirost saab, läheb müüki? Kui läheb peaks see ka osaliselt kulusid katma.

              Staadion peaks mahutama plaanide kohaselt 48 000 inimest ning valmima enne 2018/2019 hooaega.
              Lisaks :"The stadium will include a hotel, sports college, restaurants and children’s rides, with Milan hoping it will be one of the most innovative arenas in world football."

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Palju maksma läheb? Kust papp võetakse? Millises järgus projekt üldse on?
                Maksma läheb hinnanguliselt 300-320 miljonit eurot
                Raha loodetakse saada sponsoritelt. Linn ei anna sttagi, sest linnade käes olevad staadionid on piin.
                Projekt on sellises järgus, et märtsis peaks tulema ametlik esitlus ning loodetakse 2019 valmis saada.
                Staadion on planeeritud toimima 7 päeva nädalas-äripinnad, poed, restoranid jne. Millepealt saaks renditulu teenida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Umbes 320 milli kohalikku. Berlu tõenäoliselt annab?
                  Ei. Emirates.
                  Algselt postitas fruit Vaata postitust
                  Kas Milaano linn ei toeta? Mis San Sirost saab, läheb müüki? Kui läheb peaks see ka osaliselt kulusid katma.
                  Vaevalt, et rahaliselt. Kes seda ostaks? Isegi kui peaks minema, siis meil ei ole sealt enam midagi saada.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Tuleb Emirates staadion vol2?
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fruit Vaata postitust
                      Kas Milaano linn ei toeta? Mis San Sirost saab, läheb müüki? Kui läheb peaks see ka osaliselt kulusid katma.
                      Rahaliselt linnad üldiselt ei toeta, aga muude asjadega võivad õla alla panna küll. Juventus sai näiteks staadionialuse ja staadionit ümbritseva maalapi totaalse säästuhinnaga 100ks aastaks rendile. Vastukaaluks siis arendab Juve keskkonna inimväärseks. Ning ka teiste Itaalia staadionite puhul on sarnased lahendused läbi käinud (Milani osas pole silma jäänud).

                      Ja San Siro, kui linnastaadioni, müügist Milanile ei tiksuks midagi.

                      -e- Muidugi ma sellest "sponsorid plekivad staadioni kinni" jutust täpselt aru ei saa. Juventus (või õigemini agentuur, kes nimeõiguse edasimüügi ära ostis) otsib siiani staadionile nimesponsorit. Ja Milanil peaks Emirates tulema ja 300 milli ehituseks lükkama? Ei tundu väga loogiline.

                      -e2- Ja Juventuse staadion + ümbristeva Continessa väljaehitamine hotellide ja asjadega läheb Juventusele maksma (kui ma ei eksi) ca 200m eurot. Millest selline vahe?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        -e- Muidugi ma sellest "sponsorid plekivad staadioni kinni" jutust täpselt aru ei saa. Juventus (või õigemini agentuur, kes nimeõiguse edasimüügi ära ostis) otsib siiani staadionile nimesponsorit. Ja Milanil peaks Emirates tulema ja 300 milli ehituseks lükkama? Ei tundu väga loogiline.
                        300 milli otse Emirates'lt pole jah reaalne. aga Emirates on kinnitanud, et osaleb nime oksjonil. Barbara () on kinnitanud, et Emirates aitab staadionit ehitada nagu Arsenaliga tegid ja huvi on ka teistelt sponsoritelt. siis, kui staadionijutte peeti tagatoas tehti koos isegi pressikas*. rahastamise täpne skeem selgub hiljem.

                        gobbi on muidugi hoopis teine klubi. kas neil on üldse leitud särgisponsor väljaspool siseringi?

                        * - mis antud hetkel uut infot ei anna nagu mainitud olis päris jutud tagatoas.
                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        -e2- Ja Juventuse staadion + ümbristeva Continessa väljaehitamine hotellide ja asjadega läheb Juventusele maksma (kui ma ei eksi) ca 200m eurot. Millest selline vahe?
                        gobbi kohta ma olen lugenud, et nad kasutasid mingit illegaalset materjali, mis ei vasta standarditele. toodi välja, kuidas see aitas hinna alla kiskuda võrreldes teiste Euroopa staadionite ehitustega. sulle pole midagi sellekohast silma jäänud?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Staariarmee
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            CL on juba käega katsutav

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              gobbi on muidugi hoopis teine klubi. kas neil on üldse leitud särgisponsor väljaspool siseringi?
                              Leitud millal? Praegu või varasemalt? Viimati oli paar aastat tagasi paar aastat Betclic + Balocco (vms) kombo. Üldiselt on muidugi küsimus selles, et kas üleüldse on otsitud särgisponsorit väljaspool siseringi? (või siis ei saa välistada varianti, et peale calciopolit lihtsalt ükski suurfirma ei tahtnud ennast Juventusega siduda- hetkel ma usun, et see pole enam probleem)

                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              gobbi kohta ma olen lugenud, et nad kasutasid mingit illegaalset materjali, mis ei vasta standarditele. toodi välja, kuidas see aitas hinna alla kiskuda võrreldes teiste Euroopa staadionite ehitustega. sulle pole midagi sellekohast silma jäänud?
                              Ma ka mäletan, et korraks mingi skandaal oli, kus ehituse algusfaasis oli jutt, et kasutati mingi nõuetele mittevastanud terast vms. Kuid minu mäletamistmööda lõpuks tehti asjad ümber, aga võin ka eksida.

                              Hiljuti jäi muidugi silma, et Juventuse staadion + ümbritsev kompleks läks pigem mingi 250m eurot maksma (millest siis 100m tuli sponsoritelt), sealjuures saadi siis maa sisuliselt tasuta. Ehk arvestades, et mõned aastad on mööda läinud (loe: hinna äkki kallimaks) ja Milani 300m+ sees on äkki ka maaost (kuigi kuna Berlu, siis eeldan pigem mingit skeemitamist vms), siis enam see 300m+ väga kummaline ei tundugi.

                              Kommentaar


                                Ma loodan, et sellesse 300-320 ml on sisse arvstatud juba itaallastele kohane altkäemaks, skeemitamine ja lisatasud. NIng eeldatav reaalne lõpphind, mitte klassikaline "ai tra, läks kaks korda kallimaks kui planeerisime". A la Sotchi OM

                                Kommentaar

                                Working...
                                X