320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    sellised kõlakad ajavad närvi...RÄIGELT NÄRVI
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Eriti sellised \"An unspecified error occurred, please retry later.\"

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        mis sa norid :P, leht maas

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Algselt postitas Devil


          mis sa norid :P, leht maas
          ei ma nori midagi, lihtsalt tahaks teada, milles asi Lingid on toredad, aga võiks ikka paari reagagi kommenteerida, mis toimub

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            pippo bordoosse kuulujutt, hui!

            nyyd saab lugeda

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Annaks jumal,et see nii oleks
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Ei tasu närvitseda , Bordeaux mängides oleksid tema võimalused koodisesse pääseda väiksemad kui Milanis vahetusmehena näiteks... seega mõtet sinna minna küll ei ole

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  no aitäh, rikkus mu hommiku ära

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Ta võiks parem jaanuaris Interisse tulla, Vieri teile ja Pippo meile
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      me ei anna teile midagi! kadedad oleme .

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        ah unusta ära, interisse. ega ta Vieri pole

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          täna siis tähtis päev.
                          mul on mingi ulme idee tänase taktika kohta. kuna viera ja emerson omavad keskväljal ja mõlemale meeldib rynnata siis läheb pirlol kaitsjate ees ehitamine vb raskeks. seepärast paneks ma sisse rui costa yhe ryndaja taha. seal saaks ta oma sööte jagada.
                          teine idee on kugelt pommitada-seedorf, pirlo, kaka, costa.
                          ryndesse paneks pippo chimenti rebounde noolima.
                          kuna pirlo ehitada väga ei saa oleks tall ka ylesanne keskväljal gattusoga tackleid jagada.
                          kui sheva on mänguks vlmis siis on lood muidugi teised. see suht ebatõenäoline(suure riskiga) teooria, kuid siiski pidin ära märkima. anceltti on välja toonud et juve paremäär on nende nõrgim lyli seetõttu meil antakse vist hoopis äärtele rohkem tööd kuna emerson-viera on väga tugevad keskel,. sellise taktikaga aga tekis mul kysimus kuidas yle mängida nende kaitset kuna gila ja pippo v vieri ei pruugi väga peapalle sealt saada-samas kui tehakse kiirrünnak äärelt nagu milanile tavaks on see situatsioon oopis teine.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas mr.eyebrow

                            mul on mingi ulme idee tänase taktika kohta. kuna viera ja emerson omavad keskväljal ja mõlemale meeldib rynnata siis läheb pirlol kaitsjate ees ehitamine vb raskeks.
                            Mina küll ei ütleks, et mõlemale meeldiks rünnata. Pigem on mõlemad (eriti muidugi Emerson) kaitsva orietatsiooniga keskvälja võlurid. Kuigi Vieira on tõesti meeldivalt palju skoorinud tänavu.

                            Algselt postitas mr.eyebrowancelotti on välja toonud et juve paremäär on nende nõrgim lyli seetõttu meil antakse vist hoopis äärtele rohkem tööd.
                            Parem äär ei tohiks mingil juhul meie nõrgim koht olla, seal omab väljakut selgelt Camoranesi. Nõrgim koht on ehk paremkaitse, kui sinna just Zambrottat ei viida.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              deem vb oli see niimoodi et me ryndame paremalt ehk teil siis ancelotti arvates nõrgem vasakäär. viera ja emerson siiski tõusevad suht kõrgele kaitsva orientatsiooniga keskväljadest-ega ma neid ei võrdlenudki eelnevat postitust kirjutades camoranesi või nedvediga vaid siiski teiste klubide sama positsiooni meestega.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                make me happy tonight AC MILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN
                                kellelgi algkoosseisu on õnnestunud leida? koduleht ja eurosport vaikivad selles osas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X