320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Esiteks: polnud sul seda nummit pilti; teiseks: Milan on ja jääb lihtsalt heaks klubiks ja kolmandaks: käi lihtsalt perse; neljandaks: Milani avatar ruulib

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Algselt postitas Saarlane


      Esiteks: polnud sul seda nummit pilti; teiseks: Milan on ja jääb lihtsalt heaks klubiks ja kolmandaks: käi lihtsalt perse; neljandaks: Milani avatar ruulib
      Edastasin su ilusad väited ka teema alla hoiatused ja bännid
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Jasper


        Algselt postitas Saarlane


        Esiteks: polnud sul seda nummit pilti; teiseks: Milan on ja jääb lihtsalt heaks klubiks ja kolmandaks: käi lihtsalt perse; neljandaks: Milani avatar ruulib
        Edastasin su ilusad väited ka teema alla hoiatused ja bännid
        Loe oma vastused läbi, siis võibolla märkad, et saarlasel võiks millegi suts terava ütlemiseks ka natuke alust olla. Ei ütle, et see oleks pidanud idikas või \"mine persse\" olema, aga ...
        Leppige ära ja asi vaga, eksole
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Algselt postitas Maarek


          Algselt postitas Jasper


          Algselt postitas Saarlane


          Esiteks: polnud sul seda nummit pilti; teiseks: Milan on ja jääb lihtsalt heaks klubiks ja kolmandaks: käi lihtsalt perse; neljandaks: Milani avatar ruulib
          Edastasin su ilusad väited ka teema alla hoiatused ja bännid
          Loe oma vastused läbi, siis võibolla märkad, et saarlasel võiks millegi suts terava ütlemiseks ka natuke alust olla
          Hea küll sellisel juhul!

          KAO PUTSI SAARLANE!!!
          IMBETSILL SELLINE!!!(eeldan, et siis mul õigus nagu palju teravalt öelda)
          Milani seostatakse Kuradiga juba ajast ja arust. Ja kui devil võtab nime Itaalia võistkonna ikooni järgi nime inglise keeles siis noh...ma ei tea.(see sõnum ei ole Tõnisele)
          Muuseas peaks meie foorumis olema ka tegelane nimega Diavolo
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Algselt postitas Jasper


            Algselt postitas Maarek


            Algselt postitas Jasper


            Algselt postitas Saarlane


            Esiteks: polnud sul seda nummit pilti; teiseks: Milan on ja jääb lihtsalt heaks klubiks ja kolmandaks: käi lihtsalt perse; neljandaks: Milani avatar ruulib
            Edastasin su ilusad väited ka teema alla hoiatused ja bännid
            Loe oma vastused läbi, siis võibolla märkad, et saarlasel võiks millegi suts terava ütlemiseks ka natuke alust olla
            Hea küll sellisel juhul!

            KAO PUTSI SAARLANE!!!
            IMBETSILL SELLINE!!!(eeldan, et siis mul õigus nagu palju teravalt öelda)
            Milani seostatakse Kuradiga juba ajast ja arust. Ja kui devil võtab nime Itaalia võistkonna ikooni järgi nime inglise keeles siis noh...ma ei tea.(see sõnum ei ole Tõnisele)
            Muuseas peaks meie foorumis olema ka tegelane nimega Diavolo
            Grow up!

            Kuna see tõenäoliselt tekitab mõttetut ittimist, ei hakka ma sinu postitust ära kustutama, aga lõpeta palun selline idiooditsemine ära, eksole
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              I never grew up i was born raised, grew down

              Ja arvatavasti tänu oma lapsikusele näen sinu postituses topeltstandardeid.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Vabshee lahe on lugeda kuidas paadunud milani fännid omavahel vaidlevad, oma teemas ka veel pealekauba. Mul läks kohe tuju heaks ja PS: Maarek, las poisid vaidlevad kui tahavad
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Nii poisid. Mina majast ära ja kord kohe kadunud. :P
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Selles suhtes on õigus, et milan tegi minust maskoti . Täielik minumoodi särav ja armas animatsioon .

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      Vaatasin siin, et mingi probleem nagu oleks. Täpselt aru ei saanud ja lugesin siis hoolikalt kõik asjaga seonduvad postitused läbi. ja probleemi polegi, aga mingi täiesti mõttetu ilatseminie käib ikka edasi. Seega milles asi? Sellist jama ajavad suust meil kindlad foorumlased, teie ju ometigi nende hulka ei kuulu?! Võtke end nüüd kokku ja jääge vait.

                      Pärast võiks mõni siinne mode selle läbu ära koristada, minu posti kaasaarvatud. Aitäh

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Probleemi tõstatasin vist mina seega pean selgitust andma.

                        Härra Saarlane näitas välja täielikku selle teema ignoreerimist postitades sama uudise kohta teise lingi(järgmise postitusena!!!). Seepeale soovitasin tal avatari muuta, kuna nähtavasti teda väga Milan siin väga ei koti. Tema aga muutus isiklikuks ning otsisin siis abi moderaatoritelt. Alamfoorumi moderaator Maarek aga arvas, et Saarlasel oli õigus \"veidi teravat tõmmata\" ja vaatamata sellele, et teise teema all tegin selgeks, mis otseselt närvidele käis, jäid Saarlase postid alles. Vastasin siis omakohtuga ning minu postituses peegeldub selge sarnasus Saarlase eelnevate sõnavõttudega. Alamfoorumi moderaator arvas aga, et ma reageerisin üle ja peaksingi leppima saarlaslike postitustega selles teemas. Mina aga näen selles topeltstandardeid.

                        Kui kustudada kõik postid kuni minu poolt postitatud lingini, kus viitasin maskotile Milanello ja Saarlane lubab edaspidi kõigepealt teema läbi lugeda või mitte postitada, siis ma arvan, et saame tulevikus hästi läbi ja ma olen rohkem kui õnnelik.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          jasper, mina ei leia, et sul õigus on
                          sorri. ma olen saarlasele tänulik, et ta pildiga posti tõi. Samas olen ma mõlemale tänulik, ilma vaidluseta poleks ma linki vaatanudki.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas Devil


                            jasper, mina ei leia, et sul õigus on
                            sorri. ma olen saarlasele tänulik, et ta pildiga posti tõi. Samas olen ma mõlemale tänulik, ilma vaidluseta poleks ma linki vaatanudki.
                            No pole mõtet vabandada, kui pilt nii oluline on. See kuramuse kodukas on niimoodi lihtsalt tehtud, et mina sealt pilti kätte ei saanud või tuli pildi postitamisel siin foorumis mulle veateade. Samas ei teadnud, et ühte uudist pakub kodukas kahel erneval lingil. Muuseas kohe kodukale minnes peaks Milanello koos ülejäänud teamiga ka ühisel pildil olema elusuuruses.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Ühesõnaga oleksid sa võinud anda lingi, kus on pilt ka üleval ja probleem oleks olemata.
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                päris stt probleem.
                                ja esimeselt lingilt andis ka pildi välja otsida, kui vähegi üritada. ja uus link koos pildiga on põhjendatud, kuna siis ei pea ise otsima.
                                ja veelkord, päris stt probleem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X