320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foggia on 50% Lazio oma............ja arva ise kas ta mängib Regginas või Lazio edasipidi kanakene
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Ütleme, et 2002 aastani oli ta mulle täiesti vastu, samas polnud ma teda ka eriti platsil näinud.

      Aga kui nägin meest, kes tuli raskest vigastusest niivõrd võimsalt tagasi, tuli respect!

      Loodame, et siis Acelotti pigistab tast parima välja, tegemist on maailmaklassi ründajaga siiani, öelge mida tahes!

      Kommentaar


        Juba 4ndal minutil San Siro hõiskab. Oliveira 1 : 0

        Kommentaar


          Väga tore, et juhime. Uuu, kui sul midagi asjalikku rääkida siin teemas ei ole, siis ära parem räägi.

          Kommentaar


            Poolaeg siis 2 : 2. Tundub väga põnev mäng olevat. Jään ootama Jasperilt linke väravatest.

            Kommentaar


              Algselt postitas snob Vaata postitust
              Poolaeg siis 2 : 2. Tundub väga põnev mäng olevat. Jään ootama Jasperilt linke väravatest.
              Oliveira1-0, Pippo 2-0, Perrotta 2-1, Pizarro(Dida) 2-2. Ma eelistan targemat juttu puhuda pikema ülevaate kõrvale.

              Kui palju need odavad replica särgid maksavad ja kas neid peab otsima Merekeskusest? Peab derbyks ikka Ronaltsi selga ajama ja kui skoorib, siis peab arvatavasti originaali ka ostma.

              Uuu, 50 protsenti? Väljaostmisvõimalus anti ka Regginale? Jah ma arvan, et Lazio on edaspidi kanakene.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                ametlikel andemtel on Behrami vahistatud ja saab eluaegse mängukeelu ÜLIJÕHKRA SISSÕITMISE EEST gilardino vastu.
                kas SUPER milan tegi järjekordse viigi???
                vb sellepärast et gilardino on viga saanud ikkagi :S
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  "Tarkadele" postidele vastama ei hakka. Mõneks ajaks peab ignore listi kasutama siiski.

                  Highlights Milan-Roma 2-2(19,8MB).

                  Esimesed 25 mintsa oli mäng siis täielikult meie. Ambrosini avas ilusasti Oliveira, kes 1-0 kõmmutas. Kaka avas äärel oleva Jankulovski ja see saatis madala tsenderduse(?) alasse, kust Pippo lükkas tühja 2-0. Veel oli häid võimalusi kiirrünnakute ja löökide näol. Siis aga eksisid ülejäänud mängu head esitust näidanud keskkaitsepaar Bonera-Costacurta ning hiljem Dida ja oligi 2-2. Kuidagi väga odavalt anti ära.

                  Teine poolaeg oli tunduvalt võrdsem. Või noh stabiilsem. Võimalusi jätkus mõlemale poolele, kuid väravad jäid tulemata.

                  Meie parimaks hääletaks mina Ambro või Jankulovski. Mõlemad tegid häid tackle'eid kaitses ja said kirja söödu. Halvim oli Simic, kelle äär(Mancini) lekkis pidevalt. Kui teine värav välja arvata, oli Dida väga heal tasemel. Kahju, et selline aps sisse tuli.

                  Järgmine mäng Gila vana klubi Parmaga pühapäeval ja siis Roomasse finaalikoha järele(31. jaanuar).
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    oliveira ka väravapostide vahele saanud..........juhuu.......2. sheva nagu ma siin hooaja algul kuulsin
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      targad mehed siin raagivad, et harra Burgeri sargil hakkab number 99 ilutsema
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        väiksem number upuks voltide vahele ära ju

                        Kommentaar


                          9 on lihtsalt võetud.


                          interipede :P
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Ametlikku kinnitust pole transferi suhtes VEEL?

                            Kommentaar


                              kaotage täna.....palun...siis vähemalt 4 koht Lazio natuke kindlamas seisus....Forza Lazio!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                GOALKEEPERS: Dida, Storari
                                DEFENDERS: Bonera, Cafu, Grimi, Jankulovski, Maldini, Oddo (n.44), Simic
                                MIDFIELDERS: Ambrosini, Brocchi, Gattuso, Gourcuff, Kakà, Pirlo, Seedorf
                                STRIKERS
                                : Gilardino, Inzaghi, Ricardo Oliveira

                                Dida
                                Oddo - Bonera - Maldini - Jankulovski
                                Brocchi-Pirlo-Gattuso-Seedorf
                                Kakà
                                Gila

                                Koosseisuks pakuks midagi sellist. Ancelotti rääkis pressikal ka Ronaldost ning tundub, et mees on siia saabumas. Carlole Ronalts meeldib ning ta on kindel, et Milanil on temast palju kasu. Aga täna kell 16:00 siis kodus Parmaga, loodame loomulikult kolme punkti. Kaitse peaks pidama, iseasi on see, mis rünne teeb. Kakàst üksi jääb väheks muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X