320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks mulle tundub, et te räägite lepingu aegumisest aastal 2007? Mina leidsin Milani foorumist ainult uudised(channel4, sports.it, goal.com), kus kõikides mainiti aastat 2008. Eile avaldati lausa selline kirjatükk. Jutud pikendamisest olid üleval juba kolm aastat tagasi; aktuaalne oli asi ka septembris ning see käis ka siit foorumist läbi.

    Siena mäng toimub meie aja järgi homme kell neli. Ronalts astub Ancelotti sõnade kohaselt väljakule algrivistuses. Järgmisest nädalast mängitakse Itaalia liigat ka õhtustel aegadel.

    Celticu mäng toimub San Sirol.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Seda ma siis nüüd ju tegalt tahtsingi teada et kas inglased ajasid vussi või on õige inf, eks ma sain ka täna teada et 2008 lõpeb praegune ehk siis +18 kuud veel.Kuradi inglased tead, ajavad soppa silmadele.
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Aga ära unusta Karikavõitjate Karikasarja ehk Cup Winners' Cup võitu ja 2 Coppa Italia karikat, rääkimata mitmest Supercup võidust

        Mõttetu oletada, mis ajal ta sinna kodukanti tagasi võib minna. Praeguse seisuga ei ole ta Milaniga veel lepingut sõminud, mis tähendab seda, et ei tea veel ükski kurat, kus ta järgmisel aastal esineb.

        Kuivõrd olen näinud mõnda Milani mängu sel hooajal, ei suuda mina küll ette kujutada, et nad võiksid Meistrite Liiga võita, aga never say never, seega ehk kevadel seda asja näeme
        Minorid ei koti, vaid CL ja Serie A . Nesta on ikka high flying star

        Kommentaar


          Milani meeskond homseks mänguks Siena vastu:

          GOALKEEPERS: Fiori, Kalac, Storari
          DEFENDERS: Bonera, Cafu, Grimi, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Oddo, Simic
          MIDFIELDERS: Ambrosini, Brocchi, Gattuso, Gourcuff, Kakà, Pirlo
          STRIKERS: Gilardino, Ricardo Oliveira, Ronaldo, Aumabeyang

          Koosseisuks midagi järgnevat ehk:

          Kalac
          Oddo - Bonera - Kaladze - Janku
          Ambrosini
          Gattuso - Pirlo
          Kakà
          Ronaldo - Gilardino


          Seedorf naaseb meeskonda mänguks Celticuga, Inzaghi samuti. Dida osas on lood kahtlasemad. Nesta on mänguvalmis alles pooles märtsis. Mängueelse analüüsi lõpp.

          Kes Ronaldo allkirjastatud särki tahab, tehku pakkumine siin.

          Kommentaar


            Siena-Milan goals in here
            http://stream.try.hu

            Kommentaar


              Siena-Milan 3-4 highlights (18MB) Ainult väravaid näeb ka siit

              Väga imelik mäng oli. Nägema hakkasin kuskil 25. minutist ja siis kohe mindi kolme brassi toredast kombinatsioonist juhtima/kaotati kaitsevea tõttu eduseis. Teadaolevalt loovutati ka eelmine eduseis kergelt. Üldiselt näitasidki mõlema tiimi ründemehed head taset ja kaitses tegid kooke. Milani parim oli vaieldamatult Phenomeno. Kaks kolli ja väravasööt räägivad enda eest. Lisaks võitis ka mõned karistuslöögid ohtlikest kohtadest, kuid negatiivse poole pealt peab mainima, et lõpus ei jõudnud joosta ja kaks olukorda oleks võinud veel väravaga lõpetada. Intervjuus ütles, et tundis veidi krampe ja pole jõudnud veel parimasse konditsiooni.

              Tore on, kui saad kolm punkti tabelisse viimasel sekundil tuharaga löödud omaväravast, aga tõele au andes oli Siena vägagi ohtlik teisel poolajal ja peab ikka õnne tänama.

              Teisipäeval Meistrite liiga mäng Glasgows.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Äge võiduvärav.
                Ronaldot ikka CLis näeb? Super.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                  Ronaldot ikka CLis näeb?
                  no ei nae ju. Reali eest loi ju 2 kolli ja mangis kokku 136 minutit.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                    Ronaldot ikka CLis näeb?
                    See hooaeg enam mitte. Meistrite liiga reeglid ei luba ühel hooajal mitme erineva klubi eest mängida.

                    Edit: lorents oli kiirem
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Juhhuuu, RONALDO!!! Tänud linkide eest.

                      Kommentaar


                        Ei tea kas järgminegi aasta näeb Pole neljandale kohalegi veel jõutud
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          aga jõutakse ju, sinu rõõmuks tuleb see ka lazio arvelt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            aga jõutakse ju, sinu rõõmuks tuleb see ka lazio arvelt.
                            Ärgem hõisakem enne õhtut. Pole ju ka Fiorentina veel püssi põõsasse visanud.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Inzaghi jääb eemale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Ärgem hõisakem enne õhtut. Pole ju ka Fiorentina veel püssi põõsasse visanud.
                                Mina hõiskan, sest mina olen kindel! Ja väga hea kui viinamarjad ülihapuks osutuvad, seda magusamad saavad nad samas ka olla, kui on õigus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X