320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Ma ei saa aru mina räägin Totti teemas või itaalia teemas tottist....postitan sinna mingi video mis on sellega seotud...siis hakkavad mingid enda arust jule targad pikaaegsed foorumlased, kelle pooled postitused on tegelikkuses suvaline laga mulle ettekirjutusi tegema...
    Cannu putsi räägid siin minust ise lased siia sellise kommi,nahhui on vaja siia seda, mine kirjuta sellest läbus, et sulle naised meeldivad ja siis tuleb siia totti mind tatikaks sõimama...mingi austus peaks ka olema!

    Ja see mida ma kirjutan roma teemasse ja totti teemasse: tahan lihtsalt uuemat infi sinna postitada ja seda mis äkki pakub huvi kellegile,ehk on midagi sellist mis on teistele uudiseks või lisainfoks,et hoida roma teemat elus[kõik pole siin kasutajad,kes seda külastavad ja ei tahagi kunagi tulla, kui selliseid teiesuguseid enda arust geniaalseid sõnaseppu siin on]...ehk siis suunatud neile, kes külastavad roma alateemat,keda apsull ei huvita see ja kellele ei meeldi palun hoidke arvamus enda teada või hoidke eemal.....kuna see pask on samuti puhastamatu-koristamatu...tatikad nagu Totti ütles!
    Vabandan offtopicu pärast!
    Tänan tähelepanu eest!


    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Positiivne - värsket verd äärele. Mulle Abate täitsa meeldib kah.
    Suht mõttetu. Või noh mittemidagiütlev. Hooeag oli tal suht pask, seega ei sea erilisi läbilööja lootusi tema peale. Aga Leonardo pidavat tulema 4-3-3 mängima(mis minu ennustuse kohaselt lõppeb umbes nagu härra Mourinhol) ja selleks on äärepoolikuid vaja.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ja ma eeldan nüüd,et kõik sinu postitused on tehtud kullast ja ei sisalda absoluutselt mingit pealiskaudset paska.Oled sa kindel,et sul ei ole mingit sugulusastet Thierry Henry nime all esineva idioodiga,kelle postitused leiab kommentaariumist?
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Kui sa seda arvad siis sa oled sama loll kui võrumaal vardasse aetud seapõrsas...

        Ja see mida ma kirjutan roma teemasse ja totti teemasse: tahan lihtsalt uuemat infi sinna postitada ja seda mis äkki pakub huvi kellegile,ehk on midagi sellist mis on teistele uudiseks või lisainfoks,et hoida roma teemat elus[kõik pole siin kasutajad,kes seda külastavad ja ei tahagi kunagi tulla, kui selliseid teiesuguseid enda arust geniaalseid sõnaseppu siin on]...ehk siis suunatud neile, kes külastavad roma alateemat,keda apsull ei huvita see ja kellele ei meeldi palun hoidke arvamus enda teada või hoidke eemal.....kuna see pask on samuti puhastamatu-koristamatu
        Olen ma kuskil raiunud, et ma kirjutan süstemaatilist juttu?

        Mida sa teada tahad siis? Mitu õlut totti eile ära jõi või mitu karva on Pato kerade peal?Või mitu ruutu on Maldini kodus?

        Ma ei leia, et ma pean siin kellegiga võistlema, et kas ma kirjutan nüüd põhjalikumalt ja huvitavamalt kui keegi teine...austagem kõiki!
        Ma ei saa aru sa tahad siin taotleda, et ma olen mingi pervert, et kirjutan pealiskaudselt----kõik ei ole Tammsaared ja Jasperid!
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          või mitu karva on Pato kerade peal?
          Jasper on arvatavasti eeskujuliku fännina Pato onaneerimisvideo ära vaadanud ja teab seda niigi. Või oli selle video olemasolu mingi bullshit?

          Aga tegelt ma tahtsin seda öelda, et potensiaalselt võib ka olemasolevate meestega (+ Dzeko) 4-3-3 süsteemi mängida. Ronaldinho mängis enne oma õllekõhu aega vasakul äärel, Patos on potensiaali olla Messi sarnane ääreründaja, kes teeb teravaid jookse keskele ning seeläbi teeb paremale äärele ruumi, et Beckham/Zambro saaks anda tsenderdusi värava alla.

          ---Beckham--Pirlo--Gattuso/Flamini/Ambrosini/Seedorf
          Pato------------------Ronaldinho
          ------------Dzeko

          Kommentaar


            pöörlenmaasnaerdes. Forza F.Totti!
            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Jasper on arvatavasti eeskujuliku fännina Pato onaneerimisvideo ära vaadanud. Või oli selle video olemasolu mingi bullshit?
            woobljää, käsi südamel, heausklikult söödeti mulle see video ette, kus väidetav eneserahuldamine toimus. loomulikult panin kulli nähes koheselt kinni. autentsus ei koti. kas diego oli ka üks neist brasiilia lollidest, kes selle 'naise' ohvriks langes?

            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Aga tegelt ma tahtsin seda öelda, et potensiaalselt võib ka olemasolevate meestega (+ Dzeko) 4-3-3 süsteemi mängida. Ronaldinho mängis enne oma õllekõhu aega vasakul äärel, Patos on potensiaali olla Messi sarnane ääreründaja, kes teeb teravaid jookse keskele ning seeläbi teeb paremale äärele ruumi, et Beckham/Zambro saaks anda tsenderdusi värava alla.

            ---Beckham--Pirlo--Gattuso/Flamini/Ambrosini/Seedorf
            Pato------------------Ronaldinho
            ------------Dzeko
            Nujah. Dzeko pole küll nimekirjas, kuid on asendatav Borielloga ja Beckham pole ka hetkel päris Milani mängija, aga ka asendatav. Üldiselt sellise formatsiooniga on Becks üldse suht kasutu kuju IMO.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Nagu ma aru saan siis Cissokho diil jäigi tegemata?Need hambad saidki saatuslikuks?
              Nüüd siis plaan hoopiski Ronaldo klubikaaslane Andre Santos Corinthiansist ära tuua ja seda üsna suure raha eest nimelt 20 milkut nõus letti lööma...ei oleks paha ost ja raha hetkel peaks ka olema...Väidetavalt oli ka Roma sellest vandist huvitatud, kuid selliste summade juures võime seda vaid unes näha...
              sigpic

              Kommentaar


                Üks väike soovitus sulle:ära võta kõike juttu ,mis goal.crapist tuleb väga suure tõsidusega!
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  Tänan soovituse eest!
                  Kuid sina milani fännina võiks mulle vastuseid ka anda kui inimene küsib...
                  Küsija süü pihta ei lööda....või mis?
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Nagu ma aru saan siis Cissokho diil jäigi tegemata?Need hambad saidki saatuslikuks?
                    Aly C diil on hetkel tegemata. Endiselt on võimalus, et selle üleminekuakna jooksul tuleb kinnitud. Kas põhjuseks on hambad, Milani finantsseisund, Pinto da Costa ahnus või see, et ta agendi vend lõi otsustava värava '93 aasta finaalis on igaühe enda otsustada.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      "Milan Vice-President Adriano Galliani doesn't have great expectations ahead of next season and says he would be happy with a top three finish."

                      See on muidugi tore, et meeskond juba Juuli alguses oma tiitlivõimalused maha matab. Juuli alguses, kui kogu ülemineku virr-varr on olemata. Selline hala jätab vägisi mulje, et suvel kedagi asist endale juurde ei hangita ja Pirlo läheb Chelseasse.

                      Kommentaar


                        Mina lugesin välja, et Cissokhot nad lõpuks ei tahagi/soovigi/saagi , vaid loodavad Becksi jäämisele...

                        Adebayori võiksite ka ära osta muidu?!

                        Kommentaar




                          Vanus ja kogemus jätkab siis San Sirol kuni järgmise hooaja lõpuni...Alguses mõtlesin, et mees ehk püüab ka Maldini rekordini küündida
                          Aga muidugi 37 aastast meest on ilmselgelt vara ära lasta...samas eks ta oli teil üks parimaid kaitseid ka sellel hooajal...
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Oi ei ,oi ei whyyyyyyyyyyyyyy !Ma tulin just linna tagasija pärast väikest läbustamist lootsin ,et Milan on ostnud endale dzeko ja Aly c aga lepiingut on pikendatud favalliga.TÜRA NÜÜD SEDA VAJA OLI!!
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Kipub nagu viltu vedama jah. Ma üha enam usun, et sel suvel ei suudeta ühtegi mõistlikku üleminekut sõlmida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Kipub nagu viltu vedama jah. Ma üha enam usun, et sel suvel ei suudeta ühtegi mõistlikku üleminekut sõlmida.
                                Adebayori saate endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X