320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas eika


    Algselt postitas Tanel

    Kui hea ta üldse on ja kus positsioonil ta mängib?
    Solari peaks olema vasak äärepoolik. Kuradima tehniline ja minu arvates vägagi alahinnatud mängija. Kui Inter ta oma valdusse saab oleks see kõva täiendus.
    Mulle tundus, et ta vasakkaitse oli, kel hirmasti Cafu ning Cole moodi rünnakul meeldis kaasa lüüa.:P
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Väga tore, vasakule äärele on juba pika aega kedagi vaja. Kily suht tihedalt vigastatud ning kuigi vana vorm hakkab taastuma kahtlen, kas see siiski ikkagi tuleb. Kui ta oleks vasakkaitsja, siis ma oleks veel rohkem rahul igatahes. Favalli, Coco, Pasquale ei saa kohe üldse korralike mänge tehtud Interi särgis. Igatahes, argentiinlased mulle sobivad! Cambiasso juba päästsime Reali pingilt ning nüüd on ta meie poolkaitse parim mängija.

      Forza Solari!
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas Maarek


        Algselt postitas eika


        Algselt postitas Tanel

        Kui hea ta üldse on ja kus positsioonil ta mängib?
        Solari peaks olema vasak äärepoolik. Kuradima tehniline ja minu arvates vägagi alahinnatud mängija. Kui Inter ta oma valdusse saab oleks see kõva täiendus.
        Mulle tundus, et ta vasakkaitse oli, kel hirmasti Cafu ning Cole moodi rünnakul meeldis kaasa lüüa.:P
        Eksisin, Solari hoopis poolkaitse. Pidasin rohkem vist Salgadot silmas
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Ma ei ole kusagilt küll kuulnud Gilardino spekulatsioone, aga minu meelest oleks just Inter võimeline tema eest maksma, ning neile kuluks ta ära ka..rohkem kui Milanile, Juvele...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Gilardino ei tule ning Interi oskusi üleminekuturul vaadates ei tule ka Cassano, kes Juventusesse lastakse. Inter ei oska mängijate pärast võidelda. Head mängijad kaotatakse Milanile või Juvele ning ostetakse mingi tulevikulootus, kes lõpuks läbi kukkub või siis treeneri usaldust ei võida. Kurat, ülejärgmisest hooajast tuleb reegel, mis ütleb, et meil peab olema vähemalt 9 itaallast igaks mänguks ning nigeerlasi ja lõuna-ameeriklasi ostes me seda arvu küll täis ei saa. Kurat ma olen mures. Samalajal itaallasi tahetakse minema saata. Jutu poolest on meie juhtkond tark, aga kui on vaja midagi teha, siis on mingi lollikari koos. Kurat nad peaks ju ometi selle reegli kohta teadma. Selle asemel, et Cordoba kõrvale mingit itaallasest kaitsjat otsida vaadatakse brasiillasi, argentiinlasi ja romeenlasi. Ega ainult Nesta ja Cannavaro Itaala ainukesed korralikud keskkaitsjad pole. Kõik märgid näitavad, et meil on järgmine hooaeg ainult üks itaallane põhis. Väga tore lugu. On küll meie klubi nimi Internazionale, kuid mängitakse siiski Itaalias.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Kummardame Cordobat!!! Mees tuleb poolvigasena Itaalia Karika finaalidesse mängima! Kurat mul on eriti kahtlane tunne, et tegu on mitte lihtsalt ühe superhea mängijaga vaid ka Interi fännina. Mõni teine mängija (nt. Ronaldo) poleks elu sees selle vigastusega mängima tulnud. Ootamatust sitast seisust on ikkagi vähemalt esimeseks mänguks üle saadud.

              Koosseis:

              Väravavahid: Francesco Toldo, Fabian Carini ja Giacomo Bindi

              Kaitsjad: Ivan Ramiro Cordoba, Javier Zanetti, Sinisa Mihajlovic, Ze Maria, Giuseppe Favalli, Marco Materazzi, Carlos Gamarra, Marco Andreolli ja Francesco Coco

              Poolkaitsjad: Cristiano Zanetti, Andy van der Meyde, Cristian Kily Gonzalez, Esteban Cambiasso, Giorgos Karagounis, Dejan Stankovic ja Fabrizio Biava

              Ründajad: Julio Ricardo Cruz, Adriano, Obafemi Martins ja Matteo Momente

              Nagu näha ainukesed tähtsamad puudujad esimeseks mänguks on Recoba, Vieri ja Veron. Veroni vigastusega seoses võib lõpuks ometi näha Dejan \"Il Dragone\" Stankovici keskel. Mancini sõnul oleneb see Karagounise ja Gonzaleze valmisolekust, kuid ma olen sada protsenti kindel, et nad on valmis mängima. Koosseisus vist erilisi kahtlusi ei tohiks olla. Ainult see, kas Cordoba mängib või ei. (Tema asendaja oleks samuti poolvigane Materazzi) Muide, see on esimese mängu koosseis, teisele mängule kutsutakse enamikud mehed veel uuesti.

              Eeldatav algkoosseis: Toldo; Zanetti, Cordoba(Materazzi), Mihajlovic, Favalli; Karagounis, Cambiasso, Stankovic, Gonzalez; Martins, Adriano
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas Tanel


                Kummast? Solari peaks lähitulevikus siis 3-aastase lepingu sõlmima.

                Samas hr. Moratti lubas sel suvel siis suurt üllatust. Channel4.comi pakkub, et mängija võib olla Cassano, Ronaldinho, Chivu või Owen. Kui keegi esimestest oleks, siis ma läheks pilve, kui viimane, siis ma minestaksin.
                Hehe, kui Owen läeb Interisse, siis peaks tõepoolest minestama. Täiesti mõttetu vend imo. Muarust Cassano võiks Roomasse jääda :P, aga Juvega on teda kuradi tihedalt seostatud. Chivu võib tõepoolest lahkuda Roomast. Aga kindel on see, et Ronaldinho kül Barcast kuhugi ei lähe. See on kohe 100% kindel. Pealegi ega teda ei jõuaks keegi osta ka prääga eriti ju.
                Ah jah, Inter juhib Roomat 2-0 poolajaks. Mulle kurb uudis.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  All hail the king!

                  Niipalju, kui mina tean polnud see lahkumise tõlge õige ja Adriano pole ühest aastast midagi rääkinud. Milline esimene värav! Curci ei jõudnudki midagi teha. Samas meie kaitses olid kõik peale värkse isa Javier Zanetti nagu peata kanad. Pallid lendasid neist igalt poolt üle ja mööda. Kuid õnneks, täna oli meil olemas \"vana\" Francesco Toldo. Super tõrjed, minu mängu parim. Ja Cordoba peab teises mängus kindlalt mängima!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Huvitav, miks Collina teise värava puhul viga ei andnud? 0:0 peal jättis ta ju värava lugemata, kui Adriano ja Ferrari omavahel seal nügisid. Aga muidu oli väga hea mäng.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Epic


                      Huvitav, miks Collina teise värava puhul viga ei andnud? 0:0 peal jättis ta ju värava lugemata, kui Adriano ja Ferrari omavahel seal nügisid. Aga muidu oli väga hea mäng.
                      Äkki räägid lähemalt neist olukordadest?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas cannuman


                        Algselt postitas Epic


                        Huvitav, miks Collina teise värava puhul viga ei andnud? 0:0 peal jättis ta ju värava lugemata, kui Adriano ja Ferrari omavahel seal nügisid. Aga muidu oli väga hea mäng.
                        Äkki räägid lähemalt neist olukordadest?
                        Mis seal ikka rääkida, nurgalöögi ajal sebisid suht tugevalt omavahel, Adriano oma \"massiga\" surus Ferrari ikka jalgadega maa külge ja lõi peaga sisse. Lihtne... aga milline esimene värav ikkagi , vabshee tase Värav
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Kui seal keegi kedagi takistas, siis oli see Ferrari. (Samas olukorras talluti veel mingi Interi mängija ümber, kes oli maha lükkatud) Üldiselt, Roma oli parem, kuid tänu Toldole ja Adrianole me võitsime. Kohtunikutöö eest annaks 9-st kümme. Saaks ehk kümmegi, kui Colline poleks Roma pealelööke blokeerinud. Mäng oli tõesti hea, algusest peale kruviti tempo ikka päris kõrgeks. Üks põhjusi miks Roma kaotas oli ka Bruno Conti taktikaline ebaküpsus ja Rooma suheliselt nõrk keskväli. Cassano ja Totti pidid ise endale võimalusi looma. Neist esimene \"hiilgas\" suurepärase realiseerimisvõimega. Kuigi ega ta polegi ju mingi nn \"Striker\". Totti nagu ise eriti ei löönud.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Niisiis, väidetavalt on Real Madrid ja Inter saanud nõusoleku Walter Samuele laenamiseks Interile. Nüüd on asi ainult Samuele otsustada. Ning võime Samueli ka 16 miljoni naela eest ära osta.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              inter 2-0 roma .esimene finaalmäng.interi võim oli finaalis küll päris kõva:P muidu ma interit vihkan
                              Pilt kus trumm on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas pillureinger


                                inter 2-0 roma .esimene finaalmäng.interi võim oli finaalis küll päris kõva:P muidu ma interit vihkan
                                Kusjuures Roma domineeris mängu selgelt kui sa ei tea veel. Küsi mõnel Interi fännilt kui ei usu. Mina, Roma fänn austan väga interit. Kui meie karikat ei saa, siis on mul tuliselt hea meel, et teie selle saate

                                Kommentaar

                                Working...
                                X