320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    mingit vierit meile kyll vaja pole...tuleb meile tiitleid pingil vastu võtma v? ise olen ka pettunud oma klubi avaldustes
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      http://sport.etv.ee/index.php?0517962

      vot nii siis jah

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Vieri on minu silmis nüüd hullem reetur, kui Ronaldo ise. Kärvaku maha! Ei huvita tema 122 väravat, mis ta meie eest lõi.

        Ma loodan, et Inter saab nüüd Gilardino ja Milani kiilakas kuradinägu saab kukalt sügada.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Tanel sa oled ikka mõnusalt loll. Here we go again...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas Tanel


            Vieri on minu silmis nüüd hullem reetur, kui Ronaldo ise. Kärvaku maha! Ei huvita tema 122 väravat, mis ta meie eest lõi.

            Ma loodan, et Inter saab nüüd Gilardino ja Milani kiilakas kuradinägu saab kukalt sügada.
            Ronaldo läks raha järgi...Vieri klassiga ründaja lihtsalt ei taha pingil istuda...Raha pärast ei läinud ta kusagile...niiet katu temast ka aru saada..Ta loodab siiski veel MM-ile saada. Kuigi ma arvan, et Toni ja Gilardino on paremad juba sellel positsioonil, aga me ei saa unustada, mida Bobo MM-idel teed...Korealased ripuvad parves tema särgi küljes, kui meie bobo kerkib ja kerkib ning saadab palli ristnurka peaga..tõeline MM-ide mees

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Mina olen südames nõus Taneliga, aga raha ülemvõim on tänapäeval vist pararamatu, nagu ma kirjutasin ka vastavas uudises Soccernetis.

              Cannuman, palun seleta mulle ära, kuidas on see võimalik, et Vieri läks Milani seepärast, et ta ei tahtnud pingil istuda? Sheva, Pippo, Crespo ja Tomassoni kõrval peaks see olema veelgi raskem kui Interis.

              Money, money, money. Antud juhul võib asi olla ka tema kahtlemata suures egos, kuna ta ehk lihtsalt ei tahtnud mingisse teisejärgulisse klubisse siirduda, aga sellegipoolest - MILANI!? Põhimõtteliselt siirdus ta ju klubisse, mille mängijaid Interi fännid rakettidega tabada üritavad.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Esiteks: Interis oli Vieri raksus peatreener Manciniga, kellega suhted just kõige romantilisemad ei olnud.

                Teiseks: klubivahetus Milani ridadesse võis olla tingitud ka elukoha samaks jäämises.

                Kolmandaks: Inzaghi ja Tomasson on mõlemad parajad kännuämblikud, kumbki pole tõsiselt Milani põhikoosseisu viimasel hooajal pressinud.

                Neljandaks: Vieril on raha nagu muda, väike palgatõus on alati magus, sellegipoolest ei arva, et tegu oleks niivõrd rahas kui võimalikult rohkes mänguajas, mida ta Milanilt saada loodab.

                Viiendaks: arvan, et Vieri võimalused Milani ridades taas koondisesse saada on poolesuuremad, sest Milanil on kõvasti rohkem potentsiaali, kui derby vastasel Interil.

                Kuuendaks: mingit tragöödiat ja kolmandat maailmasõda pole vaja selle ülemineku juures nüüd korraldada. Ennegi selliseid apsakaid juhtunud, jäägem inimesteks.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Vieri on minu silmis nüüd hullem reetur, kui Ronaldo ise. Kärvaku maha! Ei huvita tema 122 väravat, mis ta meie eest lõi.

                  Ma loodan, et Inter saab nüüd Gilardino ja Milani kiilakas kuradinägu saab kukalt sügada.
                  Kõige nõmedam variant.
                  Kurb....
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    No Silver seletas siin juba üldiselt asja ära...Vieril oli treeneriga tüli ja Morattiga jamad.

                    Crespo võib vabalt nüüd lahkuda....JA Tomasson ka...Sheva on ainuke stabiilne tegija hetkel, kuigi vormis Pippo ja Bobo on suurepärased.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      paras kah Interile! Oma parim ründaja minema lasta!
                      Aga vähemalt on nüüd Bobo\'l võimalus võita karikaid, mida ta kahtlemata väärt on!
                      Pippo who? Tomasson who? Crespo who? Milani ründepaar Vieri-Sheva hakkab lammutama!

                      Samas muidugi kahju, et minu lemmik hülgas nii armsa klubi, aga nu elame üle... Eriti muidgi siis kui Bobo abiga õnnestub võita näiteks Meistrite Liiga karikas või Scudetto!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas zaz



                        Pippo who?
                        Pippo on Bobo vana sõber....koos hea vanu aegu meenutada ja võrku sahistada vahel

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas cannuman


                          Algselt postitas zaz



                          Pippo who?
                          Pippo on Bobo vana sõber....koos hea vanu aegu meenutada ja võrku sahistada vahel
                          seda kindlasti Samas peab muidugi Pippo leppima Bobo vahetusmehe rolliga
                          Ja ma ei kahtlegi, mis klubil see hooaeg kõige võimsam ründeliin on!
                          Aga see ilmselt väheke kisub OT\'ks
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Tüli Manciniga? Kahtlen väga sügavalt. Tegu peaks olema sõpradega, isegi käisid ühisel puhkusel eelmisel suvel. Palka ta nüüd küll juurde ei saanud, sest meie pakutud palka suudavad talle veel maailmas ainult kaks klubi vast maksta. Ja Vieri on tõsiselt ahne vennake. Kas te siis pole kuulnud tema tsitaati, et kui ta saaks kirketi eest rohkem raha, kui jalgpalli, siis ta lõpetaks jalgpalli mängimise.

                            Inter ja Moratti näitasid austust tema vastu, kui nad lubasid tal minema minna ja uue klubi otsida, kus ta saaks rohkem mänguaega. Milanis on see suure kahtluse all. Lisaks maksti veel selle eesti isegi 6 miljonit pealegi talle. (Aastapalk 9 miljonit!) Pirlo, Seedorfi jms üleminekuid ei anna sellega võrrelda. Nemad olid lihtsalt Moratti geniaalsuse viljad ning põhimõtteliiselt ei olnud nad endale Interis mingit nime just teinud. Vieri samas oli meie juures hiigelpalgaga 6 aastat, Inter hoolitses ta eest ning mida ta tagasi annab?

                            Kuidas see Milani potensiaal nüüd Vierile suurema võimaluse annab koondisesse pääseda? Oleks ta läinud Fiorentinasse, Sampdoriasse oleks tema koondisevaated palju paremad olnud. Lippi on korduvalt näidanud, et see kus klubis mängija palli taob ei mängi koondises mitte mingit rolli. Lisaks pole Genova ega Firenze Milanost just väga kaugel nii, et tema ärikesed (millel ma kividega aknat sodiks loobikisin, kui võimalus oleks) ei jää maha.

                            Cannuman, Ronaldo tükk oli ka paras pahandus, kuid kahtlen, et ta päris raha järgi läks. Pigem au järgi. Pluss tüli Cuperiga ka.

                            Aga jah, Vieri ei saa hooaja esimest kahte mängu kaasa teha, kuna Galliani käpa all olev korruptsioonist kubisev Lega Calcio määras talle bänni. Ning nagu nii on Vieri juba kobaks jäänud ning istub pool hooaega vigastusega väljas.

                            Rõõmsat \"boo\"-tamist derbyde ajal!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Jah Tanel, Inter ikka ise tahtis temaga lepingut lõpetada....reeturiks ma teda ei peaks. Ära ole oma seisukohas kinni, vaid mõtle selle üle

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Inter nüüd küll Vierit ise välja ei tõstnud. Poleks Vieri jutu tema MM koondisesse pääsemisest olnud, siis poleks teda elusees niimoodi lahti lastud. Siis oleks üritatud teda müüa ja kui müük poleks õnnestunud oleks lihtsalt järgmine suvi lahti lastud. Ostjaid oleks talle kindlasti olnud juba see suvi ilmselt. Ja ärge tulge ütlema, et Vieri pole ahne. Tegu on ühe ahneima jalgpalluriga üldse. Ehk seletate, miks ei tahtnud ta oma 9 miljonilist palka alla lasta, kuigi ta oli ammu juba kaotanud selle sära, mis tal lepingu sõlmides oli. Recoba oli omal ajal suurima palgaga mängija Serie A\'s, kuid tema nõustus palka vähendama. Mina jään oma arvamusele kindlaks. Ja muide, mehelt, kes kandis mängude ajal \"I Love Inter\" särki, sellist käitumist on lausa tore vaadata.

                                Rääkides asjast. Schevchenko - Vieri ründepaar mind nagunii ei kõigutakski. Vieril kaob nagunii suurtes mängudes oskus ära ning enamiku aja sügab lihtsalt mune platsil. MMile ta ei pääse nii või naa, tema karjääri juba pika aega alla käinud. (oma kaks-kolm aastat tagasi) Nagunii istub ta oma armastatud Pippoga pool hooaega Armando Gozzini ja tema abiliste seltsis.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X