320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Veron on nüüd lõpuks endale saadud. Sõlmis ta 2-aastase lepingu, mis on suht normaalne, sest ega ta üle selle 2 hooaja ei suuda kindlasti kesta. Vaevalt, et ta teiselgi hooajal enam eriti hea on.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Veroni näol on tegu siiski kaheaastase laenulepinguga.

      Muide, Solari ja Samuele tehingud peaksid päevavalgele tulema esmaspäeval või teisipäeval.

      Samas Adriano on jälle oma oskusi näidanud ning tema kahest väravast ja teenitud penaltist sai Brasiilia Konföderatsioonide Karika finaali.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        kurat mis selle veroniga juhtus siis ,et ta nii sitt on?ta pole ju põhiski enam!manusse minek oli siiski viga?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas kanchelskis


          kurat mis selle veroniga juhtus siis ,et ta nii sitt on?ta pole ju põhiski enam!manusse minek oli siiski viga?
          Veronil pole praegu midagi viga. Tegi enamuse eelmisest hooajast ülihäid esitusi. Üks parimaid Interi mängijaid üldse oli. Üldse oli Inglismaale minek viga. Serie A ja Premierleague on lihtaslt liiga erinevad. Samas Veron on Argentiinast ja seetõttu sobib Itaalia jalgpall talle kõige paremini, kuna mõlemais riikides on suhteliselt sarnane jalgpall. Alguses ma olin pisut skeptiline ning vahepeal tal oli vormilangus, kuid hooaja teisel poolel polnud meie keskvälja ilma temata ollagi.

          Forza Veron!
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Solari diil peaks ametliku kinnituse saama 9. juulil vist. Peaks ta siis oma puhkuselt naasma.

            Üleminekusummad on päris kõikuvad, Itaalia meedia pakkub 3, samas Hispaania 12 miljonit naela. Aga mis mul sellest. Pole minu raha.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Konfi finaal näitas, et Interis mängib maailma parim ründaja Adriano!
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Inter on teinud oma esimese ostu (või pigem hankinud esimese uue mängija). Vasakule äärele on soetatud kameruunlane Pierre Wome, kes on pigem ründavamas stiilis mängija. Suhteliselt hea triblaja ning ka tsenderdaja. Eelmisel hooajal mängis Brescias, kes teatavasti langes välja. Itaalia kogemust on tal peaaegu 10 aasta jagu ning ilmselt on tegu suht korraliku mängumehega, sest mänginud on ta ka Fulhamis.

                Ja, et te ta tänaval ära tunneksite:



                Adriano vägitegudest Kondföderatsiooni karikal teavad vast kõik. Parim väravakütt ja parim mängija.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Lugesin, et Juve on uuesti Bobole silma peale visanud...Arvan, et teie neegrid on liiga ebastabiilsed ning Adrianost üksi ei piisa...Igatahes teie üleminekupoliitika ei anna Juve omaga võrreldagi...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas cannuman


                    Lugesin, et Juve on uuesti Bobole silma peale visanud...Arvan, et teie neegrid on liiga ebastabiilsed ning Adrianost üksi ei piisa...Igatahes teie üleminekupoliitika ei anna Juve omaga võrreldagi...
                    Ma olen ausalt öeldes suht kindel, et Vieri Juventusesse ei lahku. Kui ta läheb, siis ilmselt Atleticosse tagasi, kus ta kunagi tegi super esitusi. Ja meil on ainult 1 (+ Wome ning võimalik, et ka Makinwa) täiesti mustanahaline mängija. Adriano on pigem tõmmu, nagu Cordobagi. Nii, et Martinsi ja Wome ebastabiilsus ei tohiks nagu probleem olla. Ja Martins pole ebastabiilne olnudki meil möödunud hooaeg. Ründeliinis probleeme ei tohiks tekida. Kui lahkub Vieri, siis jääb Cruz, kes on alati hea ja kõva võitleja. Lisaks ma kahtlen, et Recobast Moratti lahti tahab öelda. Järgmine hooaeg on meil vähemalt 4 hea klassiga ründajat.

                    Ja eks näis kelle üleminekupoliitika hooaja lõppus ära tasub.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Unustasin ennist Ze Maria ja Edgar Davidsi, kes põhimõtteliselt polegi mingi mängija.

                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Oll


                        Konfi finaal näitas, et Interis mängib maailma parim ründaja Adriano!
                        Ja mida see näitas? Seda, et ta ei oska palli pmastada ja on palliga ebakindel...Ma ei saa aru, kas nüüd mingid paar kolli teevad temast kohe maailma parima vä? Ma saan aru, ta on hea. Aga Ronaldo näiteks on temast kindlalt parem ründaja. Conf Cupil ei näidand ta mignit tehnikat ega kiirust jne. Ainult paar ilusat kolli.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Barca-Freddy


                          Algselt postitas Oll


                          Konfi finaal näitas, et Interis mängib maailma parim ründaja Adriano!
                          Ja mida see näitas? Seda, et ta ei oska palli pmastada ja on palliga ebakindel...Ma ei saa aru, kas nüüd mingid paar kolli teevad temast kohe maailma parima vä? Ma saan aru, ta on hea. Aga Ronaldo näiteks on temast kindlalt parem ründaja. Conf Cupil ei näidand ta mignit tehnikat ega kiirust jne. Ainult paar ilusat kolli.
                          Ma nüüd ei õigusta Olli, et Adriano oleks maailma parim ründaja aga tehnikat ja kiirust näitas ta küll. Tundub, et sina ühtegi mängu iseenesest ei vaadanudki vaid vaatasid ainult kolle
                          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Niisiis, jätame Christian Vieriga hüvasti, mees lahkus klubist
                            ...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas SoccerWorld


                              Niisiis, jätame Christian Vieriga hüvasti, mees lahkus klubist
                              kust info? palun linki ruttu :P

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Vaata kasvõi sportnetti või goal.com-i

                                Kommentaar

                                Working...
                                X