320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Panso
    replied
    Balotelli ka katki nüüd:

    Il difensore con la Russia si è procurato uno stiramento al polpaccio sinistro. Mario abbandona anzitempo l'allenamento del pomeriggio, ma è solo un affaticamento all'adduttore. L'infortunio muscolare dello juventino è di primo grado: partirà per la Polonia, ma sarà rivalutato venerdì. Salterà le 3 partite del girone, venerdì nuovi esami: se non è recuperabile può essere sostituito fino a 24 ore prima dall'esordio, con la Spagna. Botta e risposta tra il giocatore escluso e la Federazione



    Tehakse testid, aga parema jalaga probleem, kas põlv või reielihas.

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    Ei noh, igas mõttes halb lugu, nüüd ikkagist äkki siis 4sega minna: Abate--kon või bon-Chiello--Balzaretti

    Natuke liiga hiljapeale jäädud, konnaga koos üritada 3st mängida.

    Leave a comment:


  • Tamzu
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kardetakse et kuni 20 päeva. Ehk siis nibina nabin potensiaalseks veerandfinaaliks ja poolfinaaliks saaks terveks. Sel juhl ka pole nagu sooja sisse saanud.

    Et ju saadetakse koju kui arstid esialgset hinnangut ei muuda. Asemele Konn Interist.
    Asemele Interi keskkaitsja, tahtsid Sa öelda Ranocchia peab harjuma kolmese kaitselliniga siis...

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    DDR keskkaitsesse!

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    Uudiseid mujalt, siis Olic ei mängi eurol, hea või halb uudis, ei oska öelda. Mees on väga sitke ja võimeline 90 minutit järjest jooksma nagu oleks mingeid patareisid söönud, samas klassi on tal alati puudu jäänud. Siiski, pigem on see löök Horvaatiale, kuna Eduardo pole peale vigastust sama mängija, ja kui aus olla on ka teised ründavamad mängijad oma arengus kuhugi kinni jäänud.

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    Siin päris mitmed itaalia suurnimed minevikust on toonud 2006 aastaga paralleele, nüüd läkski täkkese, kaotasime tookord ka ju Nesta, kui esialgu pidime mängima Cannavaro-Nesta, ja mängiti siis Cannavaro-Matrix.

    Aga seekord on löök suurem ma arvan, Barzagli oli minu silmis parim kaitsja hooajal juves, Chiellini polnud sugugi midagi erilist, Bonuccist ei hakka rääkimagi. Suur tagasilöök koondisele, arvestades mis hooaja Inter tegi, ei usu, et konn printsiks muutub sel turniiril.


    Iseasi kas see ongi mida koondis vajab, kardan, et Prandelli läks nende noorte toomisega koondisesse liiale, paar venda oli kes vanemad ja tegid sellise hooaja kus oleks võinud täitsa mängida, kasvõi pingilt tulla euro mängudel. No nagu Aquilani>Monto või kasvõi Pepe, ja mul on omad kahtlused ka ses osas, et oli vaja nii lihtsalt Criscitost lahti saada. Krt see skandaal ei muuda ju mängijat. Minu meelest Prandelli käe all on mees paremini mänginud kui Balzaretti kes mu silmis mingit imehooaega küll ei teinud. Natuke isegi üle haibitud mängijana suuremas plaanis.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Kardetakse et kuni 20 päeva. Ehk siis nibina nabin potensiaalseks veerandfinaaliks ja poolfinaaliks saaks terveks. Sel juhl ka pole nagu sooja sisse saanud.

    Et ju saadetakse koju kui arstid esialgset hinnangut ei muuda. Asemele Konn Interist.

    Leave a comment:


  • Tamzu
    replied
    Andrea Barzagli on järgmine, kes vigastuse tõttu jääb koju? Juve fännid äkki annavad infot?

    Leave a comment:


  • Tamzu
    replied
    Kaotus Venemaale oli hea. Toodi meie vead välja...nüüd nädal on aega end koguda ja siis suur favoriidiga kokku minna. Peame tegema oma mängu ja alagrupist edasi pääsema. Favoriidi koormat kannavad ju Hispaania, Saksamaa ja Holland. See olukord peaks meile sobima. 2006 aastal ei peetud samuti meid favoriitideks.
    Muidugi mängu pilt pole meil hetkel kiita ja kohti, kus lahendusi leida on mitmeid. Treener on teinud otsuse, kes sõidavad EM-ile ja nüüd targutada pole enam mõtet. Kes jäid välja, jäid välja!
    Forza Azzurri!

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    Arvestades viimaste aastate sündmusi ja hetke treenerite valikut itaalia maastikul, kui just kõik mängud 6:0 ei kaotata, siis Prandelli on MM-ni kindlalt pukis.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas Panso Vaata postitust
    No mina pakun Montolivo biaismi põhjuseks koos veedetud aastaid Violas kus Monto ka kaptenipaela kandis. Kuigi Itaalia koondis peaks Prandellile suhteliselt lähedane olema (viidates sellele, et otsib nö vahetut sidet/kontakti ja praegus koosseisus on just Montolivoga kõige rohkem tegemist olnud), palju on just räägitud sellest kuidas selline kambavaim on Prandelli käe all taasleitud jne jne. Mine võta kinni siis, aga jah, Montolivo oli kapten seal kui Prandelli treenis, ju siis oli hea jutuga mees riietusruumis ja ongi rohkem sellise toetava karguna seal, no nagu ma juba vihjasin, et teab Montot kõige rohkem, kui on pingeline olukord siis toetab.
    Jah, Prandelli oli treener, kes temast mängumehe tegi ja üsna müstilisel kombel usub vist senimaani, et temast võiks ka EM'l asja saada. Loota ei keela ju keegi, sest ohus ei ole miski muu, kui tema enda töökoht

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    No mina pakun Montolivo biaismi põhjuseks koos veedetud aastaid Violas kus Monto ka kaptenipaela kandis. Kuigi Itaalia koondis peaks Prandellile suhteliselt lähedane olema (viidates sellele, et otsib nö vahetut sidet/kontakti ja praegus koosseisus on just Montolivoga kõige rohkem tegemist olnud), palju on just räägitud sellest kuidas selline kambavaim on Prandelli käe all taasleitud jne jne. Mine võta kinni siis, aga jah, Montolivo oli kapten seal kui Prandelli treenis, ju siis oli hea jutuga mees riietusruumis ja ongi rohkem sellise toetava karguna seal, no nagu ma juba vihjasin, et teab Montot kõige rohkem, kui on pingeline olukord siis toetab.

    Mingi romanista või uuu võib selles osas nüüd täpsustada, sest ma aiman mida selle toetuse all siin silmas võib pidada, teatud oraalseid toiminguid Monto poolt vms.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Balzaretti ja Ogbonna vahetusest

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Kes vasakul mängis ?

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Üldiselt tahaks näha põnevat alagrupimängu mitte Hispaania poolset 6-0 ülesõitu mis tundub praegu reaalse lükkena.
    Kas Giovinco ei kõlba trequartistaks siis üldse või ? Miks topitakse sinna Montolivot ja prahi- Mottat ?
    Seda teab vaid Prandelli. Igatahes tore et valukohad kätte näidati. Montolivo ei ole maailmaklassi nr 10 ja Maaagjo ei sobi 4mehelisse kaitseliini.

    Leave a comment:

Working...
X