320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

    Algselt postitas Jasper


    kõige enam-toetatav itaalia klubi???
    Enamus on \"fännid\" sellepärast, et lihtsalt kuulus tiim. Tõenäoliselt on ka Itaalias pooled nö fännidest sellised, kes ise staadionil nagu näinud polegi:P :P
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

      Õige oleks: \"Enim toetatav klubi itaalias.\" Aga maailmast ei tea tegelikult.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

        Algselt postitas Tanel


        Õige oleks: \"Enim toetatav klubi itaalias.\" Aga maailmast ei tea tegelikult.
        keeldun sellist fakti tunnistamast. lihtsalt. see on ju jube. aga samas see peab paika siin foorumis sõnavõtjate puhul.

        muuseas see tärnide definitsioon oli kuidagi imelik...kümme või rohkem...tglt oleks täpne iga kümne võidu eest või midagi
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

          Silvio Piola\'t see nädal ei tule. Arvuti paranduses ning kui veab saab täna õhtul kätte. Nädal aega lükan kõik edasi.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

            Pole vaja valetada, ütle lihtsalt, et jõid/jood. Ega me pahaseks saa.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

              Ja joomise ajal tulin välja sellise hiiglasliku vandenõuteooriaga (pärast Mel Gibsoni filmi pühapäeval), et meid valitseb jumal, kes on kahjuks Bianconero ning Anti-Juventus\'ed saavad karistada. Kohe, kui Anti liikumine kasvama hakkas lõhkus ta karistuseks minu kausta ära koos Trance\'i ja ka määratu hulga Anti-Juventus piltide ja lauludega.

              Selline peaks ta (jumal) välja nägema:

              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                Algselt postitas Tanel


                Selline peaks ta (jumal) välja nägema:
                Ta suure T-ga. Ammu teada fakt muidu, tore, et ka lõpuks asjale pihta said.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                  nisiis pöördun teie poole kallid serie a teadjamehed...mängisin hiiu piljardis ühte quiz show teemat(kindlasti ka teistes vaba-ajaveetmiskohtades võib analoogne asi olla) ja seal oli küsimus...mida ihaldavad itaalia tiimid kõige enam
                  a) itaalia karikas
                  b) liigavõit
                  c) tšempionide liiga
                  d) mingi lambikas
                  mina milani fännina laksasin kohe c kuna teadsin, et antud mängus on meistrite liiga niimoodi tõlgitud...tuli välja, et masin minu arvamust ei jaganud. eeldan siis, et õige vastus b aga kuidas teie seda näete ja põhjendate?

                  vb on vale teema aga pohh...võite ka mujale vastata kui peate seda õigemaks...siirdun juve teemasse \"jumalast\" rääkima.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                    \"B\" on praktiliselt alati olnud Itaalia klubidele tähtsam. Vähemalt mina võidaks parem Scudetto, kui Meistrite Liiga. Juba see, et suure eeldusega tuleks võit siis Juventuse või Milani ees mis teeks aja huvitavaks (CL\'i finaalis mingi lambi tiimi vastu võitmine on ikka teine asi, mis nt. Juventusele kätte maksmine 97/98 eest) ning ka liiga iseenesest peegeldab klubi oskusi paremini. Itaalia liigat võita on au asi kuigi Interile kuluks üks CL ära, sest ma ei tea kui suur tõepõhi all on, kuid kuuekümnendate keskel ei tahetud eriti riskida ning väga puhtal teel neid ei saadud.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                      njah...aga kuhu panna see piir sellise küsimuse puhul...härra berlusconi sellega nõus ei ole, käitumise põhjal ja isegi juve väidab, et neile cl see aasta põhieesmärk. lisaks on finaalidestatistika kohaselt minu meelest itaalia meeskonnad enimesindatud ehk parimad. aga cl-i võit ei pea tingimata mingi lambiteami(halb väljend aga kuna itaalia teema siis pigistame silma kinni ) vastu tulema
                      ka poolfinaalides võib maitsta magusaid võite
                      ja loomulikult ka veerandfinaalides

                      edit: btw Tanel ega sa ei arva, et see vieri lause on oma aja ära elanud?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                        Milanil ja Juvel on CL võit peaeesmärk seetõttu, et neil on ju viimastest aastatest Serie A võite küllaga. Ma arvan, et kui Juve oleks oma viimase Serie A tiitli võitnud nt aastal 1989 (ei vihja millelegi :P), siis oleks Itaalia liiga võit ka Vana Daami peaeesmärk.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                          Vieri lause ei ela oma aega välja. Milanisse ta Interist on jooksnud, suckib ka ning miskipärast kutsutakse teda koguaeg koondisesse. Las põleb veel.

                          Võitlen siin laiskusega, kuid kui võitjaks osutunu tuleb Piola lugu homme ära.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                            Usun, et Piola tuleb täna või homme. Infot on vähe, aga midagi saab ikka. Kes see küsis. Avscoli?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                              Algselt postitas Tanel


                              Usun, et Piola tuleb täna või homme. Infot on vähe, aga midagi saab ikka. Kes see küsis. Avscoli?
                              avscol, kuramuse statistikahull küsis minu käest läbi aegade parimat skoorerit itaalia liigas...ma ei teadnud. ta ütles, et piola. ma ikka ei teadnud ja siis esitasin mugavusest tellimuse
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                                Mõtlesin, et peale Piola\'t ei tee mitte Chievo Verona vaid Giacinto Facchetti hoopis ja siis Chievo. Vot selline muudatus kavas.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X