320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Sa pole piisavalt mees, et mulle naiseks olla.
    Sa said valesti aru minust. Ma ei tahagi sulle naiseks olla Olgu, keskendume jalgpallile, palun vabandust. peace?
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Keegi okab öelda mis mängu TV6 täna näitab, äkki juhuslikult Barca-Milan?
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas look Vaata postitust
        Keegi okab öelda mis mängu TV6 täna näitab, äkki juhuslikult Barca-Milan?
        Chelsea - Leverkusen.

        Yle2 näiteks näitab Barca - Milani mängu.

        Kommentaar


          Algselt postitas look Vaata postitust
          Keegi okab öelda mis mängu TV6 täna näitab, äkki juhuslikult Barca-Milan?
          VSB näitab Barca-Milan mängu
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            tartlastele - ise nihkun trehvi sobivaks kellaajaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas d-fox Vaata postitust
              tartlastele - ise nihkun trehvi sobivaks kellaajaks.
              Kus sa Trehvis istusid? Olin ka seal.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Interi fänne siis on tulemas täna?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Interi fänne siis on tulemas täna?
                  Ega need kolma kaotust jutti on vist igasuguse glory huntimise isu ära kaotanud :S
                  Kohale võiks tulla vähemalt soccerneti meediamagnaat , supper analüüside ja muidu muinasjuttude kokkukirjutaja Tanel. Peaks ta ju olema ka Eesti mitteametlik Interistade esimees ja Moratti kontohaldaja Eestis? Ma tahan neid "Inter tuleb Serie A-s sel hooajal 2 kohale " mehi näha oma silmaga palun! Oleme ikka kõik normaalsed
                  Ja küsimus "kuidas on võimalik et härra Walter täna platsile joosta saab" on ka vastuseta!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Interi fänne siis on tulemas täna?
                    Pidin Hiiumaale minema. Vaja asju võtta, sest uude kohta kolimine pühapäevast.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      ei ole jälle projekt ÄMMATOTTI JUUUUUUUUUU?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Muide kel huvi head ülevaadet saada giornata-st siis igal pühapäeval Eesti aja järgi kell 16 on rai 1 raadios saade,kes antakse jooksvalt ülevaade kõigist toimuvatest mängudest ja kui värav kuskil on tehakse kohe ümberlülitus.
                        liin link:
                        Segui i tuoi podcast preferiti, condividili e ascoltali offline tramite app

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kus sa Trehvis istusid? Olin ka seal.
                          Läks meelest vastata. Esimeses saalis, tagumise parema laua ääres.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                            Läks meelest vastata. Esimeses saalis, tagumise parema laua ääres.
                            Ei pannud tähele siis, ma olin projektori all.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Kamoon.
                              Legendaarsed AS Roma fännid ja Kuulsusrikkad S.S. Lazio poolehoidjad----teeme ühisvaatamise esimese derby ajal. Ma oleks erapooletu aga elaks kogu raha eest kaasa. Kes on käpp. või olete kõik kari internetipussisi?

                              -e- Mäng on 16 oktoober (vist)

                              Noh, tuleb siis jaht või ei tule. Ma oleks käpp.
                              16.10.2011 kell 21.45

                              Kommentaar


                                Liituks ka ilmselt.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X