320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma olen kunagi teid alt vedanud v?
    Nazio pooldajad ju enivei kohale ei ilmu, ja siis on ka suht pointless seal seda kampa kokku ajada, kui pole kelle üle naerda ja irvitada?
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Mhmh, siis ei ole asjal jumet jah, siis on kodu ja diivan.

      Kommentaar


        Täna keegi Tartus pubisse läheb?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          infoks: orbs helistas, Hiiu ei näita ehk kodukeiss.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            oi, junnid, viimane rida telekavas

            uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, tuled vä?

            Kommentaar


              Kui kaksikõed Uuu ja Vendetta tulevad, siis teen tüdrukutele poolajal õlled (või morsid kui nad õlut ei joo)

              Kommentaar


                Minu asemel pidi Maarek tulema. Ta on nagu nö meie meediaesindaja.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Minu asemel pidi Maarek tulema. Ta on nagu nö meie meediaesindaja.
                  Põhimõtteliselt võib Daniele De Rossilt selle sinu pandud nime "(de) pussy" sulle endale külge kleepida, ehk siis puhuhuhuhuhuhuhuhussy või siis, et sa ise ka aru saaks, pUuussy.
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    Okey (res)toilette.......ma ei ela Tallinnas....miks ma peaks pealinna sõitma, et riomanistadega derbyt vaadata?????
                    KUI viibiksin või elaksin sellel ajal tõesti Tallinnas ja ei tuleks kunagi vaatama siis oleksin küll de pussy...aga de pussyks jääb see samune karvane rotti tütar.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Count sai küll Pärnust kohale tuldud Interi mänguks. Mis häda sul sealt Tartumaalt tulla on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Okey (res)toilette.......ma ei ela Tallinnas....miks ma peaks pealinna sõitma, et riomanistadega derbyt vaadata?????
                        KUI viibiksin või elaksin sellel ajal tõesti Tallinnas ja ei tuleks kunagi vaatama siis oleksin küll de pussy...aga de pussyks jääb see samune karvane rotti tütar.
                        uus peakontor pidi ju Tallinnas olema ... ?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Mis häda sul sealt Tartumaalt tulla on?
                          Kuule aga vaatame siis Tartus koos hoopis, UUuuuuu
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kuna ma olen Uuu HQ direktor siis ei ole ma alati Tallinnas.
                            Kas Tartus üldse kuskil normaalselt Serie-Ad üldse näitab?
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              UUU Eesti HQ esimees/direktor pole siiski päris pussy. Olin koos Lazio skautidega U-21 Eesti-Horvaatia mängul, olin Tartus Iiri-Eesti ja Sloveenia-Serbia mängul.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Okey (res)toilette.......ma ei ela Tallinnas....miks ma peaks pealinna sõitma, et riomanistadega derbyt vaadata?????
                                KUI viibiksin või elaksin sellel ajal tõesti Tallinnas ja ei tuleks kunagi vaatama siis oleksin küll de pussy...aga de pussyks jääb see samune karvane rotti tütar.
                                Tule, käi korra Austraalias ära, siis näed et see 190-200 kmi või 2h sõitu on nagu lumme kusta. Elaks-viibiks, oleks sa endiselt sama pussy nagu praegugi, ainult pritsid anonüümselt siin foorumis oma tatti, muud midagi.

                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                UUU Eesti HQ esimees/direktor pole siiski päris pussy. Olin koos Lazio skautidega U-21 Eesti-Horvaatia mängul, olin Tartus Iiri-Eesti ja Sloveenia-Serbia mängul.
                                Tule taevas appi! Sellise lameda vabandava enesekaitse suudabki su 24 aastane aju välja mõelda?

                                (ootan nüüd hoolega, millal mingi piider seda posti kustutama tuleb..)
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X