320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2009/2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle ka ilmselt üks väheiseid sümpaatseid Interi mängijaid. Mitte ei tea, miks. Isegi pärast eilset.

    Kommentaar


      Derbi pani Itaalia alafoorumi kihama
      Aga teenimatult vähe tähelepanu on saanud teiste klubide seiklused.

      Livorno - kaotus kodus ja Serse Cosmi pani ameti maha, viidates erimeelsustele juhtkonnaga (tulevikumehe Candreva müük väidetavalt oli üks viimaseid tilkasid karikasse). Kui mingit imemeest uueks lootsiks ei saada tuleb kindel relegatsioon, 21 liigamängus on suudetud lüüa vaid 13 väravat! Kahes järgmises mängus minnakse vastamisi Milani ja Juventusega, Milanos on saunas juba kütterezhiim sisse lülitatud.

      Napoli - võit amaranto üle ei ole midagi märkmisväärset esmapilgul aga puudu oli väga palju põhitegijaid, need võisid olla väga otsustavad punktid hooaja lõpus. Mazzarri suurepärane seeria jätkub, juba oktoobri algusest pole liigas kaotusekibedust tuntud.

      Palermo - pool hooaega seljataga ja kodus jätkuvalt kaotuseta! Zamparini juhtimisstiili üle on palju nalja visatud aga kes viimasena naerab... Igatahes on CL käeulatuses ja seda meeskonnaga, kus suurim staar on... no olgem ausad polegi ühtegi tõelist staari!! Ma tõesti ei tea, kes on see konkreetne isik Palermo õnnestunud meeskonna koostamise taga aga ma arvan, et enamus fänne võivad vaid unistada sellisest efektiivsusest oma lemmikklubi juures. Täpsustus, Lazio fännid ei oska isegi unistada, meie jaoks on tegu lihtsalt muinasjutuga

      Sampdoria - Cassano jäeti meeskonnast üldse välja, eks lähitulevik peab näitama, mida see tegelikult tähendab. Itaalia pressil on lõbu laialt.

      Kommentaar


        Ma just mõtlesin, et peaks Palermot suurema huviga jälgima hakkama- jube sümpaatselt koostatud meeskond. Sellal kui lõviosa Serie A klubisid on ätistunud ja noortele väga palju mänguaega anda ei taheta/julgeta, siis Palermo ujub julgelt vastuvoolu. Kjaer, Cavani, Pastore ning miks mitte ka eelmisel hooajal Genoas säranud Rubinho pingile lükanud Sirigu ja viimases voorus kaks väravat löönud noor Uruguailane on kõik potensiaalsed tuleviku superstaarid. Lisame siia veel mitu alahinnatud mängumeest nagu Cassani, värdkulm, miskipärast minu silmis nii loogilisena tundunud läbimurret mitte teinud Bresciano ja minu Juventuse Serie B meeskonna ehk lemmikmängija Nocerino ning edu ehk polegi nii ootamatu.

        Võtmeküsimuseks jääb ikkagi kaua eelmainitud noori, eriti Kjaeri ja Cavanit Sitsiaalsias suudetakse hoida. Eriti just Kjaer on selline tüüp, et vaatad mehe mängu ja sageli ei suuda uskuda, et tüüp ainult 20 on. Lihtsalt sellise kindlusega peksab noormees kõik karistusalla tulevad pallid välja.

        Kommentaar


          Mis see Palermo nüüd teinud on? (jah ma tean, et Milan sai neilt kodus ploomid)Zamparini rääkis minu meelest scudettost. Aga on seal staare küll. Nagu mainitud on neil parimad aastad alles ees.

          Ikkagi ei pea neid eriliseks. Olid nad ju kunagi isegi Serie A liidrid või teised peale andata lõppu. Ning kas nad mitte ei olnud ka investeeringute tipus?

          Pastore'i areng on mulle silma jäänud. Räägiti väikesest Kaka'st ja viimases mängus andiski üks-ühele kakaliku passi. Budani värav oli ka ilus. Ning muidu ei saa märkimata jätta ka Maggio löödud Van Basteni klooni.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Palermo on igal aastal teatud perioodidel hea olnud (paar aastat tagasi ei jäänud ka CL kohast palju puudu), aga nende probleemiks on see olnud, et kui mõni mees särama lööb, siis äritakse ta hea kopika eest maha ja hakatakse otsast peale.

            Ka Kjaer on juba nii mõnegi tiimi ostunimekirja lisatud ja pruunikas Uruguay poiss tõenäoliselt hea vormi jätkudes lahkub hiljemalt suvel.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Zamparini rääkis hooaja plaanides eurokohast (võis olla ka CL kohast jutt) Scudetto jutuga tuli välja ämblikmees, paraku põletas ta sellega ka kõik sillad oma selja taga ja pärast viletsat algust saadeti ta kiirelt itaalia töötuse % suurendama. Staarideks loen mina serie a's mängijad kelle ostuhind on miski 10 milli eurofüüri või rohkem, palganumber miski mill euri ja ülespoole või siis lihtsalt vananev staar, kes minevikus mehetegusid teinud (Crespo tuleb näiteks kohe silme ette selles kategoorias) aga eks see staaride värk on selline maitse asi

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Staarideks loen mina serie a's mängijad kelle ostuhind on miski 10 milli eurofüüri
                Kjaer, Pastore, Cavani.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Kas sa panid nüüd puusalt või on kuskil mingi usaldusväärne allikas netis? http://www.transfermarkt.co.uk andmetel on nad kõik alla 10 milli läinud Palermole maksma. Mul pole õrna aimugi kui täpne see info seal on ja ausalt öeldes pole eluküsimus ka, aga olen seda sündroomi varemgi täheldanud, et kiputakse liiga suurte summadega alati arvestama. Uskuge mind, enamus klubisid loevad viimastel aastatel raha väga hoolega ja üle 10 milline tehing on suurtehing, peale üksikute erandite (cough real cough).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Kas sa panid nüüd puusalt või on kuskil mingi usaldusväärne allikas netis? http://www.transfermarkt.co.uk andmetel on nad kõik alla 10 milli läinud Palermole maksma.
                    See nüüd küll pädev loogika pole, sest mängijate väärtused ju tõusevad aastatega. Praegusel hetkel ei saaks Cavanit ega Kjaeri keegi alla 10 miljoni euro eest kätte. Noh, Moggi võib-olla saaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      See nüüd küll pädev loogika pole, sest mängijate väärtused ju tõusevad aastatega. Praegusel hetkel ei saaks Cavanit ega Kjaeri keegi alla 10 miljoni euro eest kätte. Noh, Moggi võib-olla saaks.
                      Eks ta suhteline ole. Üle 10 milli kaitsemehe eest naljalt hetkel välja käida ei taheta, mistõttu pole väidetav Zamparini poolt küsitav 12 milli Eurot Kjaeri eest kellegi poolt konkreetset lähenemist põhjustanud.
                      Detsembris soiuti selle Taani noore kaitseässa teemadel tugevalt ja olid teda taga ajamas a'la kogu Euroopa eesotsas kohalike Juve ja Violaga.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Kas sa panid nüüd puusalt või on kuskil mingi usaldusväärne allikas netis? http://www.transfermarkt.co.uk andmetel on nad kõik alla 10 milli läinud Palermole maksma. Mul pole õrna aimugi kui täpne see info seal on ja ausalt öeldes pole eluküsimus ka, aga olen seda sündroomi varemgi täheldanud, et kiputakse liiga suurte summadega alati arvestama. Uskuge mind, enamus klubisid loevad viimastel aastatel raha väga hoolega ja üle 10 milline tehing on suurtehing, peale üksikute erandite (cough real cough).
                        Minu bläkk tõesti. Liiga palju Zamparinit lugenud vist. Ituvad ilusal kohal efficiency tabelis(enda 'klassi' esimesed). Aga veavalt, et keegi neid sealt alla 10 milli ära kangutab.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Sa tohho pele. On ikka käbi see Spinelli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Cagliari - nad olid eelmise hooaja teises pooles üks parimaid tiime ju? Silm treeneril.
                            Allegri named Coach of the Year
                            Monday 1 February, 2010
                            Cagliari boss Massimiliano Allegri has won the Panchina d'Oro, an award commemorating the Coach of the Year in Italy.

                            The 42-year-old beat off competition from Inter's Jose Mourinho after leading Cagliari to a ninth place finish in Serie A.

                            It caps a remarkable year for Allegri, especially after he started his tenure in Sardinian with five straight defeats.

                            He eventually turned things around and is now routinely linked with the top jobs in Italy, including those at Juventus and Milan.

                            Antonio Conte won the Panchina D'Argento for inspiring Bari to a historic promotion from Serie B last year while Pierpaolo Bisoli, the Cesena boss, was awarded the Lega Pro First Division Panchina d'Oro for getting his side into Italy's Second Tier.




                            Kes selle valiku tegid?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Kes selle valiku tegid?
                              Ei tea, aga väga asjalik valik. Isiklikult olen juba pikemat aega olnud sellel arvamusel, et Allegri on tulevane tipptreener, kes on tõenäoliselt paari-kolme aasta pärast veelgi suurematel areenidel. Ehk juba varem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                                Ei tea, aga väga asjalik valik. Isiklikult olen juba pikemat aega olnud sellel arvamusel, et Allegri on tulevane tipptreener, kes on tõenäoliselt paari-kolme aasta pärast veelgi suurematel areenidel. Ehk juba varem.
                                Guugeldasin pisut ja näib, et tiitli taga on Associazione Italiana Allenatori Calcio ehk siis kolleegid. Hea valik tõesti. Seostati teda juba hooaja eel Milani ja Juventusega, kes otsustasid siiski valida treenerid oma perekonnast.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X