320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2009/2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Count youreself out with riomma.
    Tunde järgi siis:

    1. Inter
    2. Juventus
    3. Lazio
    4. Genoa
    5. Milan
    6. Fiorentina
    7. Napoli
    8. Sampdoria
    9. riomma
    10. Parma
    lõpp pole enam tähtis

    eika....Lazio patreener on Nicola Ballardini mitte enam delio rossi See ka üks suurimaid uuendusi tulevaks hooajaks. Küll see oodatud keskkaistja tuleb ennem transfer windowi lõppu.

    Forza Lazio!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      #47
      Kommentaare pole mõtet eriti juurde panna. Kordaksin vaid Eikat ja Blue Rock'i. Üldiselt ei ole ma nõus päris kõigis positsioonides, mida nemad arvasid.

      1. Juventus
      2. Inter
      3. Lazio
      4. AC Milan
      5. Fiorentina
      6. Napoli
      7. Genoa
      8. Sampdoria
      9. Udinese
      10. AS Roma
      11. Palermo
      12. Cagliari
      13. Bari
      14. Atalanta
      15. Parma
      16. Siena
      17. Bologna
      18. Chievo
      19. Catania
      20. Livorno

      Väravalööjate top 3: Eto'o, Amauri, Diego
      Parim mängija: Diego
      Suurim pettumus: AS Roma
      Suve 3 parimat ostu: Diego, T. Silva, Motta
      Suve 3 viletsaimat ostu: Castillo, Cruz, Crespo
      Karika võidab: AC Milan
      Esimese treenerina saab kinga: Atzori
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #48
        OK Tofoa, sa oled ka ikka soojaks sittunud ennast...parim väravakütt Ibrahimovic??? Sa ikka tead et ta on Barcas ve? Ma pilgutan nüüd silma kinni ja ei tee välja et sa just endal margi sajaga täis tegid. Ja ma ie saa aru kes seda Laziot 3ndaks pakub...palun tooge mnigi märk mis peaks neid TOP 10sgi hoidma, siis räägiks edasi....3s koht, ma irnun ennats täna vähemalt magama. Totaalsed Itaalia jalku spetsialistid
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas count Vaata postitust
          OK Tofoa, sa oled ka ikka soojaks sittunud ennast...parim väravakütt Ibrahimovic??? Sa ikka tead et ta on Barcas ve? Ma pilgutan nüüd silma kinni ja ei tee välja et sa just endal margi sajaga täis tegid. Ja ma ie saa aru kes seda Laziot 3ndaks pakub...palun tooge mnigi märk mis peaks neid TOP 10sgi hoidma, siis räägiks edasi....3s koht, ma irnun ennats täna vähemalt magama. Totaalsed Itaalia jalku spetsialistid
          ma usun, et Ibra ostetakse talvel tagasi ja siis ta lööb igas mängus kübara.

          Tegelikult ei tule vist kasu see, kui 48h järjest üleval olla. Loomulikult mõtlesin ma Eto'o-d.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #50
            Kui nüüd ilma naljata ja reaalselt tabelit paigutada, siis peaks jõudude vahekord välja nägema järgev:
            1. Inter
            2. Fiore
            3. Juve
            4. AC Milan
            5. Napoli
            6. Roma
            7. Genoa
            8. Udinese
            9. Palermo
            10. Lazio
            jne.
            Väravalööjate top 3: Eto'o, Pazzini, Vucinic
            Parim mängija: Totti (Elu parim hooaeg)
            Suurim pettumus: Milan
            Suve 3 parimat ostu: Diego, Eto'o, Motta(Roma parem kaitsja)
            Karika võidab: AS Roma
            Esimese treenerina saab kinga: esimene treener kes kõik 5 mängu kaotab, Leonardo

            Tuli suht objektiivne ja see on kõigest minu arvamus, kui kelelgil on vastuväiteid, siis palun põhjendada ka!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              #51
              count rahune maha ja põleta ennast ära.

              4. AC Milan
              5. Napoli
              6. Roma---------- pigem unustasid 1 lisada kuue ette
              7. Genoa
              8. Udinese

              Totti elu parim hooaeg mees mine maga tõesti välja....väga unetu õhtu on olnud.

              Mul on äärmiselt hea meel, et päris paljud saavad aru, et Lazio rahaline seis on paranenud ja sama on teinud ka mängijate kvaliteet. Augusti lõpuks on Lazio ostnud endale uue keskkaitsja ja keskväljakumootori, kui Ledesma siiski lahkub.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                #52
                count on tõesti veidi ära omadega..

                kui totti teeks elu parima hooaja siis roma oleks kindlalt esi-nelikus.. kui mitte scudetto võitja..

                mul on äärmiselt hea meel, et keegi aru ei saa, et Roma squad on endiselt tugevam kui kõigi peale Interi ja Juve..





                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                Parim laul

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas flameas Vaata postitust
                  count on tõesti veidi ära omadega..

                  kui totti teeks elu parima hooaja siis roma oleks kindlalt esi-nelikus.. kui mitte scudetto võitja..

                  mul on äärmiselt hea meel, et keegi aru ei saa, et Roma squad on endiselt tugevam kui kõigi peale Interi ja Juve..
                  no tra ma ei või, Totti ja esinelik
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    #54
                    Ei noh ma tean et kogu maailm on kadedusest roeline, et Totti pole oma hinge mitte hegi rahanumbri eest mitte kunai never ever mahamüünud, aga nüüd nii maha teda teha pole ka ilus
                    Mis räägib selle vastu et Totti ei tee oma elu parimat hooaega, peale 33 sünnipäeva???
                    Itaalia eest ta enam mängima ei lähe, CL pole ka see hooaeg asja, aind Euros mängivad, seega kogu rõhk ja eneria on Seria A-l , ja pingevaba Totti on see kõige ilusama jalgpalli esindaja eksju.
                    Last edited by Maarek; 19.08.09, 10:35. Põhjus: Mõttetu jutt, maga kaineks
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas flameas Vaata postitust
                      count on tõesti veidi ära omadega..

                      kui totti teeks elu parima hooaja siis roma oleks kindlalt esi-nelikus.. kui mitte scudetto võitja..

                      mul on äärmiselt hea meel, et keegi aru ei saa, et Roma squad on endiselt tugevam kui kõigi peale Interi ja Juve..
                      ja milles sa Flameas mõõdad Interi ja Juve tugevust?? Meeskondlikkus võitlusvaimus on nt Roma üliedukalt NR. 1, mänguilu tabelis kandideeriks ka vabalt esikohale jne jne. eega ei ole mõtet Interit ja kohe kindlasti Juvet haipida siin, eksju, las kõik tegevlevad omade asjadega, Inter las mängib oma sohilastega ja Juve las makab kohtunikke kinni, Roma lihtsalt mängib maailma ilusamat ja rahavabamat jalgpalli ja las vähemalt mina naudin seda , eksju!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Ei noh ma tean et kogu maailm on kadedusest roeline, et Totti pole oma hinge mitte hegi rahanumbri eest mitte kunai never ever mahamüünud, aga nüüd nii maha teda teha pole ka ilus
                        Mis räägib selle vastu et Totti ei tee oma elu parimat hooaega, peale 33 sünnipäeva???
                        Itaalia eest ta enam mängima ei lähe, CL pole ka see hooaeg asja, aind Euros mängivad, seega kogu rõhk ja eneria on Seria A-l , ja pingevaba Totti on see kõige ilusama jalgpalli esindaja eksju.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          ja milles sa Flameas mõõdad Interi ja Juve tugevust?? Meeskondlikkus võitlusvaimus on nt Roma üliedukalt NR. 1, mänguilu tabelis kandideeriks ka vabalt esikohale jne jne. eega ei ole mõtet Interit ja kohe kindlasti Juvet haipida siin, eksju, las kõik tegevlevad omade asjadega, Inter las mängib oma sohilastega ja Juve las makab kohtunikke kinni, Roma lihtsalt mängib maailma ilusamat ja rahavabamat jalgpalli ja las vähemalt mina naudin seda , eksju!

                          PS! Lazio vendadel peaks olema keelustatud siia teemasse üldse trükkida, v keegi kes arvab et nad lõpetavad esikolmikus, ausalt see on aasta parim kild , ja juba on ju augustikuu
                          Duubeldan!


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Ei noh ma tean et kogu maailm on kadedusest roeline, et Totti pole oma hinge mitte hegi rahanumbri eest mitte kunai never ever mahamüünud, aga nüüd nii maha teda teha pole ka ilus
                          Mis räägib selle vastu et Totti ei tee oma elu parimat hooaega, peale 33 sünnipäeva???
                          Itaalia eest ta enam mängima ei lähe, CL pole ka see hooaeg asja, aind Euros mängivad, seega kogu rõhk ja eneria on Seria A-l , ja pingevaba Totti on see kõige ilusama jalgpalli esindaja eksju.
                          Duubeldan jälle!




                          Trumbid on ikka ja alati Roma käes, küsimus on ainult selles, et millisel hooajal suvatseme jokkerit kaardipakist persetpidi välja sikutada


                          sigpic

                          Kommentaar


                            #58
                            count kõik on tore, aga interi ja juve squad on parem kui romal.. näiteks:
                            ("-" roma mees nõrgem, "+" roma mees kellestki tugevam, "=" roma mees enam-vähem võrdne) 4-3-1-2
                            doni vs buffon vs julio cecar -
                            motta vs maicon vs grygera +
                            mexes vs lucio vs cannavaro =
                            juan vs chivu vs chiellini =
                            riise vs santon vs molinaro +
                            de rossi vs cambiasso vs melo =
                            pizarro vs thiago motta vs sissoko -
                            brighi vs muntari vs camoranesi -
                            perrotta/baptista vs stankovic vs diego -
                            totti vs etoo vs del piero =
                            vucinic vs milito vs amauri -





                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              #59
                              Ei viitsi eriti süveneda, aga omapoolse nägemuse hooaja lõpptabelist siiski teen:

                              1. Inter
                              Poolkaitses on küsimärke, aga meeskond tundub siiski olevat piisavalt terav, et võtta Scudetto.
                              2. Juventus
                              Meeskonda nagu oleks piisavalt, aga liiga kaardimeistrid ja tagasihoidliku kogemusega treener võivad olla põhjused, miks tiitlit ei saada.
                              3. Fiorentina
                              Kui algselt tundus, et Melo lahkumise järel meeskond oluliselt nõrgem, siis tegelikkus on see, et ilma närvilise staarita suudeti võita kõige olulisemad mängud ja kogenud Zanetti näol võidakse isegi paremaid esitusi näidata. Suureks küsimärgiks on Mutu psüühiline seisukord, aga tal tundub, et tal hea backup JoJo näol vist olemas
                              4. Genoa
                              "Ilma jäädi" küll nii mõnestki olulisest mängijast, aga järjekordseks tõusvaks staariks võib saada Palacio, seda enam, et vanem rahvuskaaslane Crespo näol kõrval olemas.
                              5. Milan
                              Liidri Kaka minek mõjub tiimile vägagi raskelt.
                              6. Napoli
                              Sel hooajal kestab hea minek pikemalt ja suudetakse tõenäoliselt isegi võidelda koha eest 4 parema hulgas.
                              7. Lazio
                              Kerge areng võrreldes möödunud hooajaga
                              8. Roma
                              See vist on isegi liiga optimistlik hinnang, sest arvata on, et liider vähemalt kolmandiku hooajast katki on.
                              9. Sampdoria
                              Ainult suurepärane rünnak neid kõrgematele kohtadele ei aita.
                              10. Udinese
                              Ära antakse parim skoorer ja asemele võetakse poolkõva Corradi, kes vähemalt penaltipunktist hästi skoorida oskab. Ei usu, et eelmise aasta kohta korratakse.
                              11. Palermo
                              12. Atalanta
                              13. Catania
                              14. Siena
                              15. Parma
                              16. Cagliari
                              17. Bologna
                              18. Bari
                              19. Livorno
                              20. Chievo

                              Viimase 10 meeskonna järjestusse panek võttis vähem kui 2 minutit
                              Eks hooaja lõpus näeb, kui mööda panna oskasin
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #60
                                totti vs etoo vs del piero ++++++++++++
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X