320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2010/2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Moratti rahakotil pole põhja...Võite kutsuda mind paranolisiseks, aga Moratti on korraldamas 2006 plahvatanud skandaali. Praeguse seisuga peaks Roma saama vhemalt 2 tiitlit postuumselt. Vaadake Interile antud penaltite keskmist arvu. Üks penalt mängust nedes kasuks keskmiselt. Kas muutute juba paranoiliseks? Mitte üheski 4 toimunud mängust poel Inter olnud liider meeskond. Kõik 4 mängu on olndu alalpoole igasugust arvestust, kuid siiski on neil õnnestunud need mängud võita! Kuidas? UFOD? EI! Moratti! tema käsi ulatub kõikjale. See on nii sügaval kohtunike aanuses et kohutav. Vaadake viimast Roma mängu! Kellel oli selline mängutulemus kasulik? AINULT INTERILE! Mexese 3 mänguline ban? Kes lõikaks sellisest absurdsuset kasu? INTER! Kuidas sellien absurdsus võimalik on? Kas kõik kohtunikud Serie As on soojad? EI, neiel lihtsalt meeldib RAHA. Täpsemalt Moratti raha... R.I.P Serie A
    Kas sa oled näinud neid mänge või?

    Bologna - Inter 0:0 viik - Inter domineeris. Ei olnud Bologna seal liidermeeskond.

    Inter - Udinese 2:1 - Inter ei mänginud väga hästi, aga kerge ülekaal siiski. Penalti oli selge käega mängu eest. Mõlemal tiimil jäi 1:1 seisul penalti saamata ja Eto'o sai isegi daivimise eest kollase olukorras, kus Interile ei antud.

    Palermo - Inter 1:2 - ei saanud ühtegi penaltit. Kui lühike periood teise poolaja alguses välja arvata, oli Inter koguaeg üle. Palermo nõudis 3 (või neljandat, mida mina pole kuskilt näinud) penaltit, millest 1 oli keha-keha kontakt (ja loomulikult kukub nooruke Hernandez külg-küljel Samueli vastu joostes maha), 1 puhas palli mängimine (kahe jalaga lausa) Chivu poolt ja kolmas oleks olnud penalti, kui olukord poleks suluseisust olnud.

    Inter - Bari 4:0 - kui Bari 20. sekundil löödud postilöök välja arvata, siis rääkida sellest, et Interil polnud mäng kontrolli all on lausa naeruväärne. Ja mõlemad penaltid olid taaskord asja eest - esimene blokeeris tsenderduse Maradonaliku käega ja teine olukord pandi Luciole kastis jalg taha.

    Ja seaks kahtluse alla ka su matemaatika oskused, sest 3 penaltit 4's mängus (3/4) ei võrdu 1 penaltit mängu kohta.

    See, et Romal muidugi eile näkku pandi on teine asi.

    Ja ma arvan, et statistika näitab seda, et eelmisel hooajal sai kõige rohkem penalteid teine Milano tiim.

    Inter on tõesti alla oma võimete mänginud, aga meie alumised võimed on teiste ülemised võimed.

    Ja Moratti rahalise seisu kohta lisaks nii palju, et masu annab ka temal tunda ja viimastel aastatel on ta varandus märkimisväärselt kahanenud. Sinul on muidugi oma teooria selle kohta, kuhu see raha läheb.

    Ega midagi, jään su vastuväiteid ootama. Kuigi ma tean, et see on su järjekordne üritus Interi fännide närv mustaks ajada ja pean tunnistama, et ajurakke olen sinu pärast kaotanud.
    sigpic

    Kommentaar


      Romal oli eile ju kurikuulus Ayroldi ka joonekohtunikuks..Ime ka , et väravad löömata jäid..Tüüp kes hakkas juubeldama siis kui Viola lõi Interi vastu seisuks 2-2 ja Mou küsimuse peale : Mida sa teed mees?" Jääb Milanistast õigusemõistjal ülbust veel ülegi ja vastas : Ma võin teha mida ma tahan"

      Ime et sellisel veel tööd on nädalast nädalasse..

      Kommentaar


        Count ära ndv mängu vaata..Stressad veel konkreetselt läbi ennast

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Palermo nõudis 3 (või neljandat, mida mina pole kuskilt näinud) penaltit, millest 1 oli keha-keha kontakt (ja loomulikult kukub nooruke Hernandez külg-küljel Samueli vastu joostes maha)
          See kuidas sa seda sõnastad on muidugi tore. Kas reeglites on ka kirjas, et keha-keha kontakti eeest ei tohi penalti anda? Muidugi pole ma seda olukorda vaadanud.


          Ja mis puudutab käega mängu, siis millegi pärast kehtib ka siin "mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale" reegel. VIimasest voorust kasvõi Interi mäng vs Roma mäng...

          Või eelmise aasta lõpust Roma mängud Napoli, Livorno või Doria vastu ja Interi viimane mäng Siena vastu.

          Aga kuna need mängud on möödas, siis see nüüd oli järelnutmine.
          Ettemölisemine ka: Laupäeval saate turakat ahvid!

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Ettemölisemine ka: Laupäeval saate turakat ahvid!
            Minu arust on see liiga sõbralikult öeldud...pigem siis juba pärdikud http://et.wikipedia.org/wiki/Hominoidea
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Moratti rahakotil pole põhja...Võite kutsuda mind paranolisiseks, aga Moratti on korraldamas 2006 plahvatanud skandaali. Praeguse seisuga peaks Roma saama vhemalt 2 tiitlit postuumselt. Vaadake Interile antud penaltite keskmist arvu. Üks penalt mängust nedes kasuks keskmiselt. Kas muutute juba paranoiliseks? Mitte üheski 4 toimunud mängust poel Inter olnud liider meeskond. Kõik 4 mängu on olndu alalpoole igasugust arvestust, kuid siiski on neil õnnestunud need mängud võita! Kuidas? UFOD? EI! Moratti! tema käsi ulatub kõikjale. See on nii sügaval kohtunike aanuses et kohutav. Vaadake viimast Roma mängu! Kellel oli selline mängutulemus kasulik? AINULT INTERILE! Mexese 3 mänguline ban? Kes lõikaks sellisest absurdsuset kasu? INTER! Kuidas sellien absurdsus võimalik on? Kas kõik kohtunikud Serie As on soojad? EI, neiel lihtsalt meeldib RAHA. Täpsemalt Moratti raha... R.I.P Serie A
              kas sa l6igud veene peale igat Roma kaotust???
              Milanista

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Romal oli eile ju kurikuulus Ayroldi ka joonekohtunikuks..Ime ka , et väravad löömata jäid..Tüüp kes hakkas juubeldama siis kui Viola lõi Interi vastu seisuks 2-2 ja Mou küsimuse peale : Mida sa teed mees?" Jääb Milanistast õigusemõistjal ülbust veel ülegi ja vastas : Ma võin teha mida ma tahan"

                Ime et sellisel veel tööd on nädalast nädalasse..

                2kki oli ta hoopis Viola f2n??? Miks kohe Milanista
                Milanista

                Kommentaar


                  Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                  kas sa l6igud veene peale igat Roma kaotust???
                  Lemmiklaul?
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    See kuidas sa seda sõnastad on muidugi tore. Kas reeglites on ka kirjas, et keha-keha kontakti eeest ei tohi penalti anda? Muidugi pole ma seda olukorda vaadanud.


                    Ja mis puudutab käega mängu, siis millegi pärast kehtib ka siin "mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale" reegel. VIimasest voorust kasvõi Interi mäng vs Roma mäng...

                    Või eelmise aasta lõpust Roma mängud Napoli, Livorno või Doria vastu ja Interi viimane mäng Siena vastu.

                    Aga kuna need mängud on möödas, siis see nüüd oli järelnutmine.
                    Ettemölisemine ka: Laupäeval saate turakat ahvid!
                    No kui käsi on peast kõrgemal/samal kõrgusel (nagu oli Bari mängijal) või välja sirutatud (ja blokeerib vähemalt viie meetri kauguselt tulnud tsenderduse... ehk siis oli kõvasti aega mehel eest ära võtta see) siis on minu arust täiesti aus penalti anda, sest mõlemas olukorras on süüdi ainult mängija ise, et ta oma käsi ei suuda hoida. Ülidselt olen üldse seda meelt jätkuvalt, et tahtlik ja tahtmatu käsi ei tohiks eksisteeridagim, sest see tekitab ainult rohkem segadust. Kui on käsi siis on käsi. Arvestama peaks ainult seda, kas see muutis antud mänguolukorda (mida 99% juhtudest käsi teeb).

                    Ja penaltitest rääkida, siis minu meelest on see vananenud ja ebaaus kontsept oma olemuselt, sest kui keegi koperdab kuskil kasti ääres kellelegi otsa või paneb kogemata jala taha (ala Lucio vastu täiesti süütus olukorras), kas see on tõesti tõenäolist väravat väärt?

                    Aga praegu on need reeglid nagu on ja Interi mängud on kül kõik ilusti vilistatud olnud. Isegi see mäng, mille koha pealt Zamparini nuttis.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Lemmiklaul?
                      kas sa yritasid selle looga midagi mulle sydamelt 2ra r22kida???
                      Mul on t6esti kahju siis ja saan aru sinu kibestumusest :S
                      Milanista

                      Kommentaar


                        Hetkeseisuga ainus meeskond liigas kaotuseta on... cagliari!

                        Kommentaar


                          He jinxed it...

                          Kommentaar


                            Ainult Itaalias:
                            Parma fans are planning an unusual protest against today’s lunchtime kick-off, as the crowd will all eat sandwiches when the teams step on to the pitch.
                            The 12.30pm kick-off, which is 11.30am UK time, is a new addition to the fixture list for Serie A this season.

                            It is an unpopular change and has already earned complaints from supporters, Coaches, players and even the Vatican.

                            This weekend the early match is between Parma and Roma at the Stadio Tardini.

                            “Seeing as this is lunchtime, especially for families who we are supposed to bring back to the stadiums, we invite all the fans to come to the Curva Nord with a sandwich,” read a statement by the Boys ultra group.

                            “Let us all bring a sandwich and eat it when the teams step on to the pitch. We’ll eat to show those who think the only fans are to be fleeced sitting at home on their sofas.

                            Kommentaar


                              Mis selle hajutamise põhjus on? Rohkem vaatajaid telemängudel? Rohkem reklaami, rohkem mõmmi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Mis selle hajutamise põhjus on? Rohkem vaatajaid telemängudel? Rohkem reklaami, rohkem mõmmi?
                                Järgitakse Premier Leagues toimivat, kus üks pühapäevane mäng teistest varem ja loomulikult toob üks lisaülekanne ju ka natuke rohkem pappi sisse (väiksemate tiimide toetuseks).
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X