320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2010/2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    noh nii naa minu hinnangul. Parma on väga tugev tegelt, aga Catania Palermost ees on ju tõesti mööda. Seega minu hinnangul viik BlueRock ja tofoa vahel.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      - Võib-olla kuskil Ligue 1's võiks Ronaldinho saada liiga parimaks mängijaks oma senise vormi põhjal, kuid Serie A's on konkurendid ikka gramm tugevamast mastist, tõenäosus, et 31-aastaseks saav pallur pärast mitut kesist hooaega nüüd mingisuguse imevormi saavutab, on sama suur, kui see, et paks Ronaldo veel koondises põhikoosseisu murrab.

      - Real Madrid ei tohiks nagu üldse Serie A 10/11 teemasse puutuda.

      - Parma eelmise hooaja 8. koht oli selge over achievement. Saavutasid nad selle läbi õnne ning teiste põrumise.

      - Lazio võib 8. tulla küll, kuid teatavasti Serie A 8. koht Euroopasse ei vii.

      - Ja kuna sa Catania, Napoli ja Palermo kohta midagi öelda ei oska, siis vaevalt sa ka midagi Udinese Handanovici kohta tead peale goal.com artikkliti. Tegu on hea väravavahiga, aga liiga üheks parimaks teda tituleerida on sama nagu pidada Heinzet Ligue 1'e parimaks keskkaitsjaks.

      Seega sinu persepugemine Blue Rock'ile "hea ja erapooletu" ülevaate eest võiks ära jääda.
      - 36 liigamängus 12 väravat (mis on keskväljal mängiva mehe kohta päris hea tulemus) ja 16 väravasöötu peaks enda eest rääkima. Ronaldinho klassis ei tohiks küll mingit kahtlus olla. Nagu ma ütlesin tasub tal eelmise hooajaga võrreldes paremini mängida ja kõik on võimalik.

      - Räägiti Snejideri klubivalikutest ja sinna kuulub ka Real Madrid, tahad sa seda või mitte.

      - Lazio kohta kirjutas BR:
      8. Lazio
      ”Maakad” lähevad tänavu Euroopasse...või no, ehk mitte päris. Vähemalt eeldused selleks on olemas, kui vaid leitakse õige meetod selleks. Tõenäolisem on siiski see, et ilusast algusest hoolimata vajutakse kevadeks kuue hulgast välja.
      seega ma soovitan sul lugema õppida.

      - Handanovicit nägin MM-il ja jättis täitsa ok mulje.

      Eks me hooaja lõpus näeme, mis seis on.

      Kommentaar


        Ma ei saa aru ültse,miks sihuke teema on sellest,kõik pauguvad,milleks?
        See on tema ennustus,mida p*rset on vaja ültse midagi öelda,kui ta ei ennustanud nagu teie tahtsite.

        Kommentaar


          Grande Serie A ennustus 2010

          Paneme ka siis oma hooajaeelsed mõtted ja ennustused kirja. Visates pilgu tänavustele koosseisudele ja liikumistele üleminekuturul, siis taaskord võib öelda, et terve liiga on muutunud aina ühtlasemaks. Tegelikult on Serie A teinud seda kõik viimased aastad ja fänni/mängude vaataja seisukohalt on see ainult ja ainult hea. Noh, ei liiguta vähemalt samm-sammult 6:0 tulemuste poole. Okei, torge Premieri suunas on tehtud ja nüüd võtame siis klubid järgemööda ette.

          Minu silmis võib mängivad meeskonnad jagada neljaks: tiitlipretendedid, Meistrite Liiga koha pärast võitlejad, Euroop Liigast unistajad ja püsimajäämise eest võitlejad.

          Tiitlipretendendid
          1. Milan
          Meeskond tegi turul lihtsalt geniaalseid liigutusi, sest kuidas teisiti nimetada peenrahaga Zlatani-Robinho hankimist ja liiga ühe andekama kaitsja hankimist. Tee või tina, aga...
          _________Zlatan
          Robinho__Dinho___Pato
          ...näeb välja nii hirmuäratav ründeosasto, et teistest peaks jõud teerullina üle käima. Ütleme nii, et maailmas pole just palju meeskondi, kellel oleks rohkem klassi eesliinis. Ja ega teisteski liinides väga hädised mehed koos pole. Potensiaali on antud kooslusel küllaga, et Itaaliat ja Euroopat valitseda. Iseasi, kas Zlatan on Itaalia päevade Zlatan, Robinho ja Dinho heas sambameeleolus ja Pato terve. Üheltpoolt piiriks taevas, teiselt pool trobikond virilate nägudega jonnivad raharöövleid. Kuid esimese hooaja peaks mehed siiski hästi hakkama saama ja Allegrigi on näidanud, et päris äbarid ta pole
          Võtmemängija- Zlatan oli Serie A`st lahkudes maailma üks tippründajaid. Kui mees on oma parimate hooaegade vormis, siis võib ta järjepidavalt üksi mänge ära teha. Nagu Interis.
          2. Inter
          Põhimõtteliselt koostas portugali intrigant-geenius Mourinho nii geniaalse meeskonna, et antud koosluse viiks scudettoni ka pärdik. Kuid Inter otsustas minna seda teed, et ühe Special One`i asemel toodi meeskonna etteotsa teine Special One- vähemalt Rafa viimased kuus jätsid temast tõsisde retardi mulje. Mis omakorda tähendab seda, et konkurentidel võib tänavu võimalus olla.
          Sisuliselt on Rafa ülesanne lihtne- pane mehed samas 4-2-3-1 süsteemis mängima, osta igaks juhuks üks äär juhuks kui Eto`o/Pandev/Milito triost keegi viga saab ja leba rahumeeli pingil ja trimpa veini. Kuid seni on Rafa ajanud taga Mascheranot (milleks ja kuhu?) ja proovinud imelikke koosseisulikke lahendusi. Ja lisame siia „Serie A pole tavaline liiga, vaid väikeklubid omavad kogenematuid treenereid järjepidevalt“ faktori, siis mine sa tea. Noh, ma räägin, lootust on, et Interi valitus saab läbi.
          Võtmemängija- eelmisel hooajal nii MMil kui Euroopas geniaalne olnud Sneijder Serie A`s oma täit potensiaali välja ei mänginud. Kui ta seda suudaks, siis oleks ainest tiitlivõiduks.
          3. Roma
          Algkoosseisu poolest võiks parimatel päevadel võidelda tiitlite eest, aga Ranieri on nii muna treener, et tema enam ühtegi meeskonda võiduni ei vii. Punkt.
          Võtmemängija- Pizarro oli eelmisel hooajal oma tempo kontrollimise, sööduliigutamise ja muuga liiga ehk parim poolkaitsja. Kui mees suudab midagi samaväärset korda saata, siis võib Romalt kõike oodata.

          Meistrite Liiga koha nõudlejad
          4. Juventus
          Katastofaalsetest müükidest ja paanikaostudest koosnenud üleminekuakna järel ei saa suuri lootusi olla. Kui kaitseliini tehtud ostus olid üpris mõistlikud, siis poolkaitse loovosakond on üpris haprake ja ründes pole ühtegi meest, kes suudaks hooajal üle 15 värava lüüa. Ja ilma skoorimiseta mänge teatavasti ei võida. Kuid kui DelNeri suudab meeskonna ühtseks löögirusikaks siduda, siis poleks miski võimatu.
          Võtmemängija- Krasici õlule pandud ülesanne (uus Nedved olemine ja Diego asendamine, mitte küll positsiooniliselt) on küll suur, kuid Clis nähtu najal võib öelda, et oskusi, kiirust ja tehnikat mehel on.
          5. Genoa
          Andekas treener, väga head uued ostud, pikk pink ja ühtlaselt tugev meeskond annab lootust, et tänavu võib Genoalt imesid oodata. Võib-olla on Genoal veidi naiivne arvata, et Toni suudab veel tipptasemel tegusid teha, kuid isegi Luca hävimisel on muid asjalikke mehi rohkem kui küll.
          Võtmemängija- Boca Junioris suurepärane olnud Palaciose esimene hooaeg Genoas polnud nii hea, kui võinuks loota. Seda enam peaks mees ennast nüüd tõestama ja tõusma oma meeskonna vaieldamatuks täheks.
          6. Sampdoria
          Meeskond suuri kaotusi läbi ei elanud, kui eelmise hooaja Serie A parima väravavahi Storari minek Juvesse välja arvata. Pigem võiks Doriat isegi tugevamaks pidada, sest keskväljale saadi juurde talendikas Dessena. Arvestades seda, et Doria kodus mitte kunagi ei kaota, siis on juba selles plaanis baas heale hooajale pandud. Ainult talvine üleminekuaken ja pikad Cassano ja Pazzo poole sirutuvad käed tuleb üle elada.
          Võtmemängija-Pazzini on viimase aastaga selgeks teinud, et Sampdoria pole mitte Cassano vaid tema meeskond.
          7. Palermo
          Roosad kaotasid suvega kaks oma suurimat talenti- Kjaeri ja Cavani. Minu silmis nad tegid supertehingud, sest mõlemad olid omajagu ülehaibitud mängijad. Üldiselt võib meeskonnalt oodata eelmise hooajaga samaväärset hooaega, aga Juve ja Genoa on lihtsalt paremaks saanud.
          Võtmemängija- suvel erinevates sarjades ja sõprusmängudes ligi 30 väravat löönud Abel Hernandeze talenti ei saa alahinnata. Noormehel on kõik võimalused tõusta terve liiga säravamate tähtede hulka.
          8. Fiorentina
          Nagu oleks meeskonda, aga samas nagu ei oleks ka.
          Võtmemängija- Montolivol tuleb Mutu ja Jojo puudumisel mängida number 10 elik mängujuhi positsiooni
          9. Napoli
          Napoli oli juba eelmisel hooajal esinelja tasemel meeskond. Kui nüüd tänavu lisandusid mehed nagu Cavani ja Sosa, siis võiks ju loota, et meeskond täidab ka oma ootused. Aga pagan, tee või tina, mingi säde on meeskonnas puudu, mis leegi süttima paneks.
          Võtmemängija- Hamsik

          Heal juhul Euroopasse
          10. Lazio
          Meeskond, mis lonkas eelmisel hooajal igat jalga, kulutas lõviosa rahast vaid ühele mehele. Kummaline risk. Aga no fakk, tegelikult on ju meeskonnas klassiga mehi küll. Mina ei saa aru, miks neid korralikult mängima ei saada.
          Võtmemängija- Eks näis, mida überost Hernanes suudab
          11. Udinese
          8 Mmil käinud mängijat vihjaks sellele, et tugevaid kogemustega mehi on, kes võiksid tulemust teha. Eelmine hooaeg kujunes vastupidiseks ja ma ei näe põhjust mille najalt Udinese end esikümnesse murma peaks. Ründes otsitakse liialt Totot ja kaitse suudab mängus vähemalt korra kellegi maha magada.
          Võtmemängija- Veinmängija Di Natale, kes siis veel. Viimase hooaja saldo: 11 väravat, 17 väravat, poole hooajaga 12 väravat ja 29 väravat. Kui samas tempos edasi läheb, siis oleks 35+ väravat soolas.
          12. Parma
          Parma liigub õiges suunas ja peagi on meeskond tipu kandadel. Kui kardetavasti sellel hooajal on selleks liiga vara.
          Võtmemängija- Giovinco saab lõppeks võimaluse ja võib kindel olla, et ta ka kasutab selle ära.
          13. Catania
          olgem ausad, mõnedes Argentiina meeskondades pole ka nii palju Argentiinlasi, kui Catanias. Klassi on täpselt nii palju, et kindlalt püsima jääda ja täpselt nii vähe, et tippmeeskondadega võrdselt ei suudeta vudida.
          Võtmemängija- eelmisel hooajal küttis jaanuaris linalakk Maxi Lopez poole hooajaga 11 väravat. Kõik märgid viitavad sellele, et kunagi hiiglaslike lootustega Euroopasse tulnud Lopez on peale ebaõnneaastaid leidnud oma stiilise sobiva liiga (ja klubi?).
          14. Cagliari
          Raske südamega panen Cagliari nii taha, sest meeskonnas ju huvitavaid nägusid küllaga. Võtame näiteks Cesenas imesid teinud Bisoli või koondislastest koosneva poolkaitse. Meeskonnas naljalt üle 30-aastaseid mängijaid ei leiagi ja tiimi tulevik näib positiivne olevat. Kui nüüd vaid suudaks väravavaht Marchetti jonnimistuju ära kaotada.
          võtmemängija- Eelmine hooaeg oli Cossu kohati jumalik, miks ta ei peaks seda ka tänavu olema.

          Eesmärk- püstimajäämine
          15. Bari
          Kaod on ilmselgelt suuremad kui lisandumised.
          võtmemängija- Kunagine Juventuse feil Almiron näitas eelmisel hooajal, et suudab meeskonna käima tõmmata küll.
          16. Chievo
          Kahe meeskonna jagu uusi mehi toonud meeskond näitas, et väljalangemisest pääsemine on meeskonna miinimumeesmärk. Ja miks mitte.
          võtmemängija- Pellisieri peale saab kindel olla, et ta oma 10+ väravat liigas ära lööb.
          17. Bologna
          Nii palju noori ja andekaid mehi hankinud meeskonnast oleks väga kahju, kui ta tase allapoole kukuks. Äkki noorukid veavad välja?
          võtmemängija- võib eeldada, et Viviano üksi päästab meeskonnale nii mõnedki punktid.
          18. Lecce
          Olen küll igav, aga ma ei näe üheski Serie B`st tõusnud meeskonnas piisavalt tahet ja liigutusi, et Serie A`sse püsima jääda. Lecce oli küll kolmikust aktiivseim, aga kogemust ja klassi jääb esmapilgul väheks kui väheks.
          19. Brescia
          Terve üleminekuakna istuti rahulikult ja siis viimasel nädala hakati alles tõmblema. See justkui vihjaks sellele, et meeskonnas pole asjad teps mitte korras.
          võtmemängija- Diamantis pidi midagi olema, et Zola ta Premier League tõmbas. Eks näis, kas Diamanti teeb Tonit ehk kas esmaskordselt 26-aastasena kõrgliiga debüüdi teinud mehest tuleb staar. Miks mitte?
          20. Cesena
          Cesenal on võimalik teha muinasjutt, kui veel 2 aastat tagasi tugevuselt kolmandast liigas mänginud meeskonnana tõustaks hooaja lõppedes Serie As jätkajate hulka. Mina muinasjuttudesse ei usu,
          võtmemängija- KUI Appiah suudaks end vormi ajada,siis mehe kasutegur üldiselt keskpärasele meeskonnale oleks hindamatu.

          Kommentaar


            Algselt postitas #11 Vaata postitust
            Ma ei saa aru ültse,miks sihuke teema on sellest,kõik pauguvad,milleks?
            See on tema ennustus,mida p*rset on vaja ültse midagi öelda,kui ta ei ennustanud nagu teie tahtsite.
            Duubeldan. Igal inimesel on faking oma arvamus ja kui see mõnele mehele ei meeldi, siis ei ole vaja tulla siia teemasse mingit krdi saasta ajama. Hoidke oma faking mokk maas ja kirjutage vastuseks oma versioon, kui teie nägemus ei kattu ennustajatega!!!
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Hoidke oma faking mokk maas ja kirjutage vastuseks oma versioon, kui teie nägemus ei kattu ennustajatega!!!
              Kõik sõnavõtjad on juba oma nägemuse tulevast hooajast esitanud.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kõik sõnavõtjad on juba oma nägemuse tulevast hooajast esitanud.
                Ja mingi Aafrika teemades kirjuta Mask, ei ole mingi Serie A teema arutaja, või olen ma millestki valesti aru saanud? Kui tüüp ikka mitte midagi Itaalia jalgpallist ei jaga ja tuleb siia laus lollust ajama, siis mul on ka õigus reageerida ja ta sügavale p*tsi saata. Vähemalt mina arvan nii. Blue Rock võib oma täiesti ebardlikult väärastunud arvamused ja ennustused läbu alla postitada. Ei pea ju risustama teemat , millest inimene midagi ei jaga. Mina ei lähe ju fakin Prantsuse liiga teema alla meeskondasid paigutama ja siis mignist goal.com-ist juttu kopy pastema. See tekst tuleks äärmiselt jabur ja kohe mitte üldse teemakohane. Mina soovin et kui Serie A teemasse satub mõni võhik, siis ta saaks lugeda ka reaalseid tekste, mitte idiootsust. Mõelge kui foorumisse teeb kasutaja mõni 7 aastane. Tuleb ja loeb Maski ja Blue Rocki jama, ja võtab selel kõik tõepähe ja hakkabki lambist Laziot eluaeg fännama? Või Milani? On meil sellist jama tarvis? Vastake ausalt!
                Vastupidiselt kõigele negatiivsele on tore lugeda Eika , Tofoa , Jasperi jt. arvamusi, ehk siis meeste arvamusi, kes ka teavad millest nad räägivad. Tänan tähelepanu eest. PUNKT
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Mõelge kui foorumisse teeb kasutaja mõni 7 aastane.PUNKT
                  Ja kas sina oled oma postituste poolest vaenem kui 7???? Oles varesemalt lugend Blue Rocki postitusi, ei sa väita küll mitte, et see vend ei teaks Itaalia jalgpallist midagi, seda mida võiks sinu kohta öelda. Sa näed välja nagu mingi mära, kelle on need silmaklapid pähe löödud ja otsesuunast kõrvale ei näe, täpselt mida võib sinu puhul välja tuua. Sa tõsimeeli loodad, et Roma võidab Serie A, aga srry, see aasta seda küll ei juhtu, ennem hakkavad sead lendama(teisel juhul saab sinu ema see aasta ka korra keppi). Mitte et ma tahaks seda trolli feedida, aga ma lihtsalt ei suuda selle venna möla siin lugeda, ilma et vastu midagi ei ütleks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Ja mingi Aafrika teemades kirjuta Mask, ei ole mingi Serie A teema arutaja, või olen ma millestki valesti aru saanud? Kui tüüp ikka mitte midagi Itaalia jalgpallist ei jaga ja tuleb siia laus lollust ajama, siis mul on ka õigus reageerida ja ta sügavale p*tsi saata. Vähemalt mina arvan nii. Blue Rock võib oma täiesti ebardlikult väärastunud arvamused ja ennustused läbu alla postitada. Ei pea ju risustama teemat , millest inimene midagi ei jaga. Mina ei lähe ju fakin Prantsuse liiga teema alla meeskondasid paigutama ja siis mignist goal.com-ist juttu kopy pastema. See tekst tuleks äärmiselt jabur ja kohe mitte üldse teemakohane. Mina soovin et kui Serie A teemasse satub mõni võhik, siis ta saaks lugeda ka reaalseid tekste, mitte idiootsust. Mõelge kui foorumisse teeb kasutaja mõni 7 aastane. Tuleb ja loeb Maski ja Blue Rocki jama, ja võtab selel kõik tõepähe ja hakkabki lambist Laziot eluaeg fännama? Või Milani? On meil sellist jama tarvis? Vastake ausalt!
                    Vastupidiselt kõigele negatiivsele on tore lugeda Eika , Tofoa , Jasperi jt. arvamusi, ehk siis meeste arvamusi, kes ka teavad millest nad räägivad. Tänan tähelepanu eest. PUNKT
                    Taevas näeb ja ei mürista. Sa ajad kõige subektiivsemat jama, mida üldse ajada saab (Rooma siin Rooma seal, Totti siin Totti seal, AC Milan 13nes ). Ainukene risustaja oled sa ise oma laus roppustega. Ja rääkides veel teiste teemade risustamisest sinu poolelt siis Prantsusmaa koondise teema ja suvine MM.

                    Mina , kes Itaalia vutti vähem jälgin (see ei tähenda, et üldse ei jälgi), tundub ,et tean sinust ka ikka kõvasti rohkem rääkimata Blue Rockist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Taevas näeb ja ei mürista. Sa ajad kõige subektiivsemat jama, mida üldse ajada saab (Rooma siin Rooma seal, Totti siin Totti seal, AC Milan 13nes ). Ainukene risustaja oled sa ise oma laus roppustega. Ja rääkides veel teiste teemade risustamisest, siis Prantsusmaa koondise teema ja suvine MM.

                      Mina , kes Itaalia vutti vähem jälgi (see ei tähenda, et üldse ei jälgi), tundub ,et tean sinust ka ikka kõvasti rohkem rääkimata Blue Rockist.
                      Kirjutasin mõni hetk tagasi pika postituse valmis, aga kustutasin selle enne postitamist, sest milleks sitta torkida.

                      Jätame nüüd selle asja siin rahule ja las härra elab oma mullis ja kujutab seal igasuguseid asju ette.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Siit tulevad minu lotonumbrid:

                        1. Milan - seekord võib seda isegi pisut ennustuseks pidada. Suve viimase nädalaga võideti Football Manager'i karikas, aga päris töö alles algab. Püssirohtu on, kuid küsimuseks kerkib, kuidas neli põhiründajat niimoodi platsile mahutada, et võistkond kaheks minitiimiks ei lahutata. Lisaks saab näha kas keskpärased täiendused suudavad ennast rohkemana näidata. Pane tähele: Yepesest saab väga vajalik täiendus.
                        2. Inter - Rafa juba murdub. Ei, paari mängu pealt ei tasu järeldusi teha. Sats on liiga kinnipanemiseks piisav. Loodetavasti jääb midagi ikka puudu. Pane tähele: talvel annab suve müüjaklubi turul vastulöögi.
                        3. Roma - Sensi kerjas Borriellot, Berlu küsis õiget hinda. Sensi pakkus villapeo teenuseid, kuid Berlu ütles, et selleks on tal nägusamad neidised. Polnudki Sensil muud varianti, kui minna panka kerjama ning sai seal kuidagiviisi asjad joonde. Läks siis uuesti peaministri juurde armu paluma ning Berlusconi ütles: "Mis seal ikka, valimised on tulemas teen sulle sõbrahinnaga. SAAGU BORRIELLO!". Ja Borriello saigi. Roomlased arvasid, et said Maradona ja count arvas, et said sitakäki. Tõde on kusagil vahepeal - ei ole ta sitt ja ei ole ta maailmavallutaja - umbes nagu Roma Serie A-s. Borriello ja Adriano saavad omavahel pidada võistlust liiga halvima parema jalaga ründeja tiitlile. Pane tähele: Burdisso on tegelikult sitt ja naaseb oma interiaegsetele käkkidele.
                        4. Juventus - ülejäänutest peaks nagu rohkem klassi olema nimekirjas. Mehed mängima saades võib ju vabalt ka kõrgemale ronida. Eks näeb, mis Del Neri nüüd teha oskab. Pane tähele: enne järgmist hooaega liitub võitkonnaga Moggi. (midagi paremat ei tulnud)
                        5. Palermo - üks huvitavamaid eesliine. Pastore, Miccoli ja Hernandezelt oskavad kõik juba oodata ning isegi hoian peaasjalikult silma peal Patore'l, kuid huvitav saab olema ka, mis teeb võimaluse korral Sloveenia supernoova Iličić. Põhiküsimus on kas Munoz suudab kaitses asjad kontrolli alla saada. Pane tähele: Delio Rossi suudab terve hooaja Palermo treener olla
                        6. Genoa - üleminekud-üleminekud-üleminekud. Aga kuidas platsil hakkama saadakse? Okeilt. Pane tähele: Genoa avaneb peale talve, kui uuendatud koosseis üksteist paremini tundma hakkab ja teeb ritorno kolmanda tulemuse
                        7. Fiorentina - saavad rahulikult liigale keskenduda, kui konkurendid ka mujal energit raiskavad ja võtavad kindlalt eurokoha. Vigastustega on sitasti, aga ei midagi ületamatut. Pane tähele: Siniša teeb interile kaks korda tsurramurra.
                        8. Napoli - koduseinte toel nagu ikka. Pane tähele: Cavani on parem, kui Taneli hinnang (Ma ütlesin vist sama ka Amauri kohta LOL)
                        9. Sampdoria - Itaalia ründeliini omav Doria teeb vana hea eurokõngemise hooaja. Pane tähele: Palombo mäng tõstatab küsimuse, kas ta peaks alati põhikoosseisu mängima.
                        10. Lazio - Hernanes on kindlalt Rooma klubide parim brasillane. See, kuidas eelmine hooaeg ennast täis tehti ei luba neid kõrgemale asetada. Pane tähele: talvel/suvel tulevad suured klubi ja pakuvad Hernanese eest vähemalt kümme milli rohkem kui Lazio tema eest välja pidi käima.
                        11. Parma - Täitsa pandav ju, ei? Pane tähele: Giovinco hooaeg on Rossi koopia.
                        12. Udinese - tiimis on ju taset. Kõik mängijad päris normaalselt hinnatud ja seostatud suurte klubide ja suurte summadega. On see mingi agentide loodud illusioon? Pane tähele: Sanchez.
                        13. Cagliari - ehk hindan nende taset Allegri aegade tõttu kõrgemaks, aga samas on Astori ja Lazzari ennast kohe koondisevälja kergitamas. Pane tähele: Astori näpatakse suvel ära.

                        Ja online-pallid on:

                        14. Brescia - ühed vähestest Milani sõpradest. Minule piisab. Pane tähele: täpid peale.
                        15. Bari - öäü. nad on vist tegelikult ikka paremad, aga misiganes. Pane tähele: täpid peale.
                        16. Catania - võtke välja ülehindajad. Pane tähele: kunagi ma hääletasin, et sitsiillastest hoian pöialt just neile
                        17. Bologna - jäi ülejääkidest esimesena silma. Esimene mäng oli südikas. Pane tähele: täpid peale.
                        18. Chievo - aeg lahkuda. Pane tähele: täpid peale.
                        19. Lecce - jäi ülejääkide ülejääkidest esimesena silma. Pane tähele: Serie a kõige sitem väravatevahe 09/10 hooajal.
                        20. Cesena - no kui on võimalus countile närvidele käia, siis ei saa jätta võimalust kasutamata. Pane tähele: täpid peale.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Võib-olla kuskil Ligue 1's võiks Ronaldinho saada liiga parimaks mängijaks oma senise vormi põhjal, kuid Serie A's on konkurendid ikka gramm tugevamast mastist, tõenäosus, et 31-aastaseks saav pallur pärast mitut kesist hooaega nüüd mingisuguse imevormi saavutab, on sama suur, kui see, et paks Ronaldo veel koondises põhikoosseisu murrab.
                          Ronaldinho vorm - 87lt 82le kilole. Serie A parim hinnang(Gazzetta Dello Sport - 8) esimeses voorus:
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Jasper, ma rõhutaks selles videos meeskonda kelle vastu ta oma trikke näitas Samas ma kordan et tõesti oli ilus mäng tema poolt ja erinevalt üldsusest arvan et parim mees esimeses voorus oli Ronaldinho. Aga õnneks see ei ole püsiv näitaja.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              2010/2011 üleminekud

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X