320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Gennaro Gattuso

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Maurutaudis mees meeskonnas. Süstigem seda venda või midagi.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas cyhton Vaata postitust
      lol @ Gattuso.. sellisele väiksele värdjale tahaks küll kannaga näkku panna.. mingu ravile.
      Kui siin polnud tegu mingi äraspidise irooniga, siis

      Hea ravi sulle ka.

      Ma ei saagi aru, kas tõesti osad härrased läksid teleri ees tõepoolest Rino peale pöördesse ja peksid koera jalaga, sest mees on kohe nii tropp. Lõbus oli ju. Tõsiselt. Vahepeal oli periood (kuskil seitsmekümnendatel minutitel), kus ükski pallita Tottenhami mees ei julgenud Rino 10-meetri raadiusesse minnagi. Välja arvatud Krõutš, kes hea meelega puikles habemikuga. Tra, kui itaallased mängivad nagu naised (loe: sukelduvad), siis on hala. Kui itaallased mängivad nagu mehed (loe: panevad vastase end kartma), siis on hala.

      Kui ma veel viimati ENEst vaatasin, siis jalgpall oli meeste mäng. Et jätke jõenutmine ja kasvatage endale pallid.

      Kommentaar


        #18
        Ei vaidle, et Gattuso koht on pigem pehmete seintega toas kui jalgpalliplatsil.
        Samas tegi tema just tänasest mängust sellise vaatamisväärsuse, et hoia mütsi kinni.
        Igava vanadekodu bingoõhtu seas üks hull, keda jälgid palliga ja pallist kaugel rohkem kui ülejäänud mängu.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kui siin polnud tegu mingi äraspidise irooniga, siis

          Hea ravi sulle ka.

          Ma ei saagi aru, kas tõesti osad härrased läksid teleri ees tõepoolest Rino peale pöördesse ja peksid koera jalaga, sest mees on kohe nii tropp. Lõbus oli ju. Tõsiselt. Vahepeal oli periood (kuskil seitsmekümnendatel minutitel), kus ükski pallita Tottenhami mees ei julgenud Rino 10-meetri raadiusesse minnagi. Välja arvatud Krõutš, kes hea meelega puikles habemikuga. Tra, kui itaallased mängivad nagu naised (loe: sukelduvad), siis on hala. Kui itaallased mängivad nagu mehed (loe: panevad vastase end kartma), siis on hala.

          Kui ma veel viimati ENEst vaatasin, siis jalgpall oli meeste mäng. Et jätke jõenutmine ja kasvatage endale pallid.
          kusjuures erilisi kiidusõnu peaks ta saama tõeliste jalka elementide eest - naiste värk.
          igaks juhuks mainin ära, et ta on äge tegelikult, aga sinu jutt on puhas pask, sest kuidas ta mängib ongi normaalne ja seda kahtluse alla ei seata. enekene.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #20
            Pidasin silmas, et Gattuso siiski mängis kätega rohkem.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas cyhton
              Jalgpalli mängitakse jalgadega nagu nimi ütleb... u moron
              Tegelikult on peale jalgade kõvasti muid elemente ka vaja. Ja mina kui üks soccerneti juhtivatest Milani jälestajatest pean Gattuso kaitseks väljsa astuma. Teda n`ssiti ikka väga palju ja enamik konflikte oli Spursi mängjate provotseeritud ja samuti kujutan ette, et Milani fännina, mängjana, ei oleks ma kohe kindlasti vilepaartiiga - või selle puudumise - rahul. Aga muidu...HAHAHAHAHAHAHAHHAHA FAIL MUTHA PHUKKASSS!!!! GO SPURS !!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                Pidasin silmas, et Gattuso siiski mängis kätega rohkem.
                sa oled foorumi kõige lollim kasutaja.

                Üldse MASSIVE LOL@kõik Gattuso haterid(tsau Yle kommentaatorivärdjas). Mingid sitased inglased mängivad terve mängu ainult kätega - physical game. Üks mees julgeb sõna võtta, siis on kohe eidekisa lahti. LOL@kahemeetrine kriipsujuku, kes kogu oma pikkuse juures ei saa ikka ühtegi peapalli, ilma käte abita. Poulsen on mingi trendsetter? Siis tulevad mingid pingivärdjad ka platsile hüppama. No türa küll, see ei ole teie territoorium - back the fuck up or get smaked the fuck up.

                ONORE CAPITANO! True grit. Kättemaks tuleb varem või hiljem.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Tegelikult on peale jalgade kõvasti muid elemente ka vaja. Ja mina kui üks soccerneti juhtivatest Milani jälestajatest pean Gattuso kaitseks väljsa astuma. Teda n`ssiti ikka väga palju ja enamik konflikte oli Spursi mängjate provotseeritud ja samuti kujutan ette, et Milani fännina, mängjana, ei oleks ma kohe kindlasti vilepaartiiga - või selle puudumise - rahul. Aga muidu...HAHAHAHAHAHAHAHHAHA FAIL MUTHA PHUKKASSS!!!! GO SPURS !!
                  Teda n***iti? Papile ei mahtunud lihtsalt hinge, et noored temast üle on. Panid tähele, kuidas ta Crouchi, kaks korrust madalamal sitsides ja möirates vehkis oma käppadega lipa lopa kuhu vähegi ulatus, lisaks hoides kõikvõimalikest kohtadest kinni. Ja noh tulemus oli muidugi see, et palli ta ei saanud, pikali ka teda ei saanud, mis tõi kaasa hirmsa frustratsiooni mehes(või noh meesgorillas)
                  Milan ja Gattuso olid provotseerijateks siin, mitte Spurs. Maitea mis mängu sa vaatasid
                  http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                  Kommentaar


                    #24
                    Minu jaoks on see rohkem põhimõtteline teema. Miskipärast mängijate "saan-kujuteldava-löögi-mis-tegelikult-läks-pool-meetrit-mööda-ja-nüüd-püherdan-maas-nagu-hakkaks-surema" olukordadele vaadatakse läbi sõrmede. Arusaadav, sest igapäevane shit. Aga reaalsuses vajaks pehmete seintega toas viibimist ikkagi inimene, kes kukub kujuteldavate löökide peale pikali kui mees, kes oma kodustaadionil ei lase mingitel vastaste pingitšortidel möliseda ja läheb haarab neil kõrist kinni, et minu kodus on minu reeglid. Ja kui veel on mölinat, siis panen peaga näkku. Sest kuskil on piir.

                    Ma ei tea, kas asi on selles, et viimasel ajal on rohkelt Ameerika mandril toimuvaid spordialasid vaadatud, aga sellist Rinolikku "tra, minuga ei nussita" suhtumist on jalgpallis ikka paganama vähe alles. Võrreldes nt NFLi, NBA või NHLiga. Muidugi oleks võinud Rino mõne Krõutši käetrügimise peale näost kinni haarata ja maas rulluda. Või siis oleks pingilmölisejate juurde jooksnud, veidi aega lõugu laksutanud ja siis näost kinni haaranud ja maasrullunud. Noh, nii saadakse kaarte ja see on ju normaalne. Ei, reaalselt, jalgpallist hakkab selline põlismehisus ära kaduma. Hea mängija on see, kes graatsiliselt palliga triblab ja kaval mängija on see, kes suudab orgasmikrampe teeselda. Ma saan aru küll, et Rino suguste mental-meeste aeg hakkab läbi saama ja nagu näha suurem osa jalgpallifänne enam ei talugi robustseid mängijaid. Kahju. Eks saadame kõik hingega mängijad ravile ja naudime Busquetsi suguste jorsside maasrullumisi edasi.

                    Kommentaar


                      #25
                      huvitav, et Gattuso saab aru, et tema käitumine polnud õige - sina aga kiidad takka. ja kui sa nüüd silmad avad siis n.ö. mental-mehi on ikka päris palju + ka Gattuso oskab näidelda.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #26
                        teater on out, kuid jumal tänatud et jalgpall ei ole veel võrreldav NHL-ga näiteks
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #27
                          Ok, teeme nüüd snii et mingid wannabe Inlgismaa jalgpalli fännitarid ei tule siia kisama. See on meeste mäng ja platsil on mhed ja palju möllavaid hormoone. Ja kui mkingi piider ikka möliseb liiga palju, siis mõnele lihtslt peab kõvasti vastu pead andma või kõrist kinni haarama, muidu ei saa aru lihtsalt! Ja minge võitke mõni MM , 66 AASTAST SAATI AIND PIHKU TAGUNUD SUURTURNIIRIDEL JA NÜÜD KÕVATAVAD SIIN MAAILMA 4 KORDSE MEISTRI RIIGIGA. Eriti mingi ibetsillikari raisk!
                          Kui tahate kedagi sõimata, siis sõimake seda sohilaps Ibrat vms. Või seda pooletoobist Allegrit.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #28
                            no ma ei tea, mulle meeldivad ka munadega jalgpallurid, kellel silmad põlevad; kes mängivad hingega ja tahaks kõigist teerulliga üle sõita. meeste mäng, muidugi, platsil tehku, mis tahab, aga abipersonalile kätega kallale minemist küll nüüd eriti õigustada ei saa.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              ....
                              pisut arusaamatu vastandus, ütleks. maasrullumise ja daivimise ainsaks alternatiiviks on abitreenereid kägistama hakata? ja põlismehisus seisnebki selles, et kui midagi on, siis sõidame kohe kaussi või? kamoon, sa ei mõtle ju tegelt ise ka päris nii.

                              seda, mismoodi Rino mängib (rõhutan, mängib), on tegelt fantast vaadata. ei anna armu endale ega teistele, kusjuures väike sõnavõtt siin ja seal passib samuti asja juurde. puhas kirg, ja vahva, et on. aga kui sa tuiskad marutõbise koera kombel teravat tõmbama IGAS olukorras, kus seda vähegi teha annab, siis see vast ikka enam päris normaalne ei ole. seejuures rinnad pannakse kokku ikka vahel siin ja seal ja kolmandaski mängus, aga niisugust ühemeheshowd näeb ikka harva ja vaevalt nüüd põhjust ainult sellest saab otsida, et kõik teised mängijad täielikult eidestunud on. esiteks ei provotseerinud teda keegi seal sugugi rohkem kui sellistes pingelistes mängudes tavapäraselt ikka ette tuleb ja teiseks imho läks põhiline edasi-tagasi ärategemine lahti pärast seda, kui kambakesi käidi vigaseks sõidetud Corluka kallal mölisemas, et rooma minema siit platsilt. pluss Flamini poolne rahvale vehkimine sinna juurde, et õu vaadake kus ma nüüd lasin laheda vikati. ok mingil hetkel võib igaühel pulsi korra punasesse lüüa, so what, ja rahunetakse maha jälle, aga sealtpealt lõpuvileni välja kruvis pöördeid aina juurde vaid üks mees.

                              ja tegelikult mida see nüüd lõppkokkuvõttes kasulikku kaasa tõi endaga, et ürgmees sai oma sõna/pea/käed maksma panna? esiteks võeti täna lutti, teiseks ka järgmises mängus meeskonda aidata ei saa ja kolmandaks tuleb siit üsna ilmsesti mingi pikem bänn ka veel peale. greit saksess tõesti. või on nüüd tänu sellele spektaaklile kivisse raiutud, et edaspidi kõik vastased istuvad viksilt pingi peal reas ja ei julge platsi poole vaadatagi? sest ega sellist paikapanemist pole ju ometi keegi enne kuskil näinud... oh wait.


                              edit: "we were speaking in Scottish..." LOL.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                #30
                                Kunagi ma lugesin mingeid fännide lühijutte/mälestusi(ma lugesin netist, aga muidu oli vist raamat olnud). Üks mees meenutas kuidas Cruijff oli Milanis testimisel. Otsustati siiski, et liiga vana(35 vms). Osteti hoopis Joe Jordan ja lennati Serie B-sse. näeme sind järgmisel teisipäeval.

                                -e- sinule, tofoa!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X