320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Gennaro Gattuso

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Jasper, pane ka see peaga löök. See oli peaaegu nagu Chuck Norris.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Jasper, pane ka see peaga löök. See oli peaaegu nagu Chuck Norris.
      silmapööritus.

      -e-
      vana hea
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #63
        nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein-nein
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #64
          Ära pöörita midagi silmi. Pidasin silmas seda peale peale lõpuvilet tehtud pealööki.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ära pöörita midagi silmi. Pidasin silmas seda peale peale lõpuvilet tehtud pealööki.
            pööritab endisest suuremaid silmi
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Ära pöörita midagi silmi. Pidasin silmas seda peale peale lõpuvilet tehtud pealööki.
              Kui see lõpuvilejärgne insident oleks juhtunud mõne arsenali konnaõgija näkku, siis tahaks isegi 5 erineva kaameranurga alt seda asja vaadata, aga antud juhul on teema ennats juba ammu amu ammendatud ja vaimukus on sul ikka totaalne 0
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #67


                Ivan the Terrible - THE HERO OF ITALIAN FOOTBALL!!
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  #68
                  Ma olen alati arvanud, et tegelikult ei peitu budulojuse taga üks inimene, vaid tegu on rändauhinnaga Puiatu erikooli 6b kõige lollimale õpilasele, aga sellest ei tahtnud ma praegu rääkida. Vaid sellest, et minu poolt üsnagi lugupeetud foorumlased eika ja Jasper jooksevad praegu Gattuso pärast meeletusse kaitsesse "võitleb lõpuni" jne argumentidega, aga meenutavad natukene meie poliitbroilereid, kelle puhul poleks tõesti mingit vahet, et kas Savisaar või Ansip vägistaks lasteaias kaisukarusid või mitte, niikuinii on kusagil mingi muu koledam tross.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma olen alati arvanud, et tegelikult ei peitu budulojuse taga üks inimene, vaid tegu on rändauhinnaga Puiatu erikooli 6b kõige lollimale õpilasele, aga sellest ei tahtnud ma praegu rääkida. Vaid sellest, et minu poolt üsnagi lugupeetud foorumlased eika ja Jasper jooksevad praegu Gattuso pärast meeletusse kaitsesse "võitleb lõpuni" jne argumentidega, aga meenutavad natukene meie poliitbroilereid, kelle puhul poleks tõesti mingit vahet, et kas Savisaar või Ansip vägistaks lasteaias kaisukarusid või mitte, niikuinii on kusagil mingi muu koledam tross.
                    millega ma sulle jälle ette jäin?mina seda teemat ei ole teinud ja soovitavalt oleks sealt minu nimi ära kaotada
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma olen alati arvanud, et tegelikult ei peitu budulojuse taga üks inimene, vaid tegu on rändauhinnaga Puiatu erikooli 6b kõige lollimale õpilasele, aga sellest ei tahtnud ma praegu rääkida. Vaid sellest, et minu poolt üsnagi lugupeetud foorumlased eika ja Jasper jooksevad praegu Gattuso pärast meeletusse kaitsesse "võitleb lõpuni" jne argumentidega, aga meenutavad natukene meie poliitbroilereid, kelle puhul poleks tõesti mingit vahet, et kas Savisaar või Ansip vägistaks lasteaias kaisukarusid või mitte, niikuinii on kusagil mingi muu koledam tross.
                      LOL. Kes sul üldse 'võitleb lõpuni' väidetega ambrasuurile lendas? Kui ma eika poste lugesin kumas sealt minu meelest läbi just sinu varasem jutt a'la 'vähemalt jalgpallis on veel tõelisi inimesi, kes ei karda reageerida ausalt' või ajan ma midagi sassi? Ma saadan sulle selgitava PM-i, muidu sa ei jaga essugi sarnaselt gröönimaa jalgpallurile.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #71
                        All in all on Gattusso üks krdi eit. Ole mees ja töötle vastu, mida ta ka kindlasti tegi. Aga kehva närvikava tõttu sõitis katus ära. Ja siis juba kätega hakkas katsuma. Eriti tore on siis pärast meediale rääkida, et "mida kõike koledat talle öeldi". Ehe eit.

                        Kommentaar


                          #72
                          subjektiivsuse objektiivne debiilsus. ideaalne

                          Kommentaar


                            #73
                            Jah, kõik peaks olema põhja-korealased ja nutma kui hümni kuulavad, või Ronaldod ja kohtunikule püksisäärde tatist nina puhtaks pühkima

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas tempo Vaata postitust
                              All in all on Gattusso üks krdi eit. Ole mees ja töötle vastu, mida ta ka kindlasti tegi. Aga kehva närvikava tõttu sõitis katus ära. Ja siis juba kätega hakkas katsuma. Eriti tore on siis pärast meediale rääkida, et "mida kõike koledat talle öeldi". Ehe eit.
                              Kui sul pisut ajuraasu oleks, siis sa saaksid aru, et ta töötleski vastu ja ütles meediale, et 'shotikeelne' jutt jääb tema ja asjaosaliste vahele.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #75
                                See miilanimeeste ringkaitse on päris humoorikas, jätkake.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X