320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Interil ju tuli jaanuaris mitu uut nime juurde, mis eelmisel sügisel ei kajastunud: Ranocchia, Pazzo, Jaapanlane. Lisaks kõik suvised uued tulijad, kellel arvestavad palganumbrid + Sneijderi uus leping. Lisaks tundub, et ühegi vanurmängijaga Del Pierot ei tehtud (, kellel lükati uue lepinguga palk neli kord väiksemaks), vaid pigem on numbrid veidi tõusnud. Võib täiesti reaalne olla, et palgafond tegelikkuses on ikkagi arvestatavalt tõusnud.
    No jutt käib vastuolust. Kui eelmine aasta 68 miljonit eurot puhtalt mängijatele kätte tähendas umbes 121 miljoni eurost väljaminekut, siis kuidas nüüd 62,5 järsku 145 miljonit eurot välja viib.

    Samamoodi on Milan mingil moel suutnud 30 miljonit eurot otsa saada enda numbrile, kuigi lahti saadi kahest oma top 3 palgateenijast Ronaldinhost (7,5 puhtalt kätte) ja Pirlo (6 vist oli) + veel mõned muud läinud mehed ja palgalangused. Juurde on tulnud mängijaid küll päris hulgaliselt ning mõned mehed on ka ehk suurema uue lepingu saanud, aga siiski peaks eeldatav palganumber jääma samasse järku nagu eelmine hooaeg oli, kui mitte vähem.

    Olen täiesti veendunud, et reaalselt on Interi palgakulutused kindlasti vähenenud ning suurem üldnumber tuleb mingite muude asjade lisamisest (muu staffi palk?).
    sigpic

    Kommentaar


      No tule taevas appi, seda tahan ma küll oma silmaga näha, kuidas Napolid ja Laziod essat ja teist kohta jagavad, päriselt ka, olen täitsa neutraalne selle Serie A suhtes aga no värskendav oleks küll sellist pulli näha.
      Aga no entusiastlikele fännidele vaatama, kammooon, niikuinii näitab hooaja kulg, et vähemalt veel tuleval hooajal pusivad kuldsele pukile vaid 2 M tähega algava linna meeskonda.

      Kommentaar


        Ja spetsid palun täitke seda ka, huvitav oleks lugeda

        Väravakuningas:
        Parim mängija:
        Suurim pettumus:
        Suve parim ost:
        Suve viletsaim ost:
        Coppa Nazionale võidab:
        Esimese treenerina saab kinga:

        Kommentaar


          puusalt

          1. AC Milan
          2. Juventus
          3. Napoli
          4. Lazio
          5. Roma
          6. tindiprinter
          7. Palermo
          8. Fiorentina
          9. Genoa
          10. Parma
          11. Cesena
          12. Udinese
          13. Bologna
          14. Lecce
          15. Catania
          16. Novara
          17. Atalanta
          18. Chievo
          19. Cagliari
          20. Siena

          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Sai uuesti üle vaadatud ning Gazzetta oli lihtsalt arvutustega valusalt pange pannud.

            Itaalias on tulumaks sissetulekutele 43% (http://www.taxrates.cc/html/italy-tax-rates.html). Pole küll praegu protsendiarvutuse pro, aga igatahes on Interi mängijatele makstav 62,5 miljonit eurot 43% 145-st miljonist eurost ehk siis 43% sellest rahast, mis me välja käime. Tegelikult on see 62,5 miljonit eurot 57% rahast, mis me välja käime ehk siis kogusumma on 110 miljonit eurot, mis ei ole väga paha summa, eriti arvestades, et järgmine suvi saab lahti sellistest lontrustest nagu Cordoba, Muntari ja Chivu (Lepingud lõppevad... Muntari munn ei tahtnud jätkuvalt ära minna, ei tea, mida ta loodab), kes mitte mingil juhul oma palka väärt pole. Muidugi vanu ja kõrgepalgalisi on veelgi.

            Ilmselt ollakse ka mõne teise klubiga puusse pandud. Milan üks neist, aga ei viitsi kontrollida.
            sigpic

            Kommentaar


              Kust muidu see 62,5 m € tuleb? Mingi ametlik-avalik number?

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Kust muidu see 62,5 m € tuleb? Mingi ametlik-avalik number?
                Mängijate tulp gazzettas kokku liidetuna ...
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Klose palga juurde tulles keegi mainis et maksud juurde ja ongi 3 milli. Me ei räägi kunagi maksud juurde palgast.
                  Nagu ma ütlesin on siis kas Klose või Cisse see samune kes saab selle 2.1 milli palka....mingist 3 millist võite kodus võileibu vorpida.
                  õ
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Ma olen idioot.

                    Edaspidi vältige minu töö ajal tehtud postitusi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Nagu ma ütlesin on siis kas Klose või Cisse see samune kes saab selle 2.1 milli palka.
                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Teiseks suurimaks palgasaajaks on Cisse 2.1 mitte Klose.
                      (mul on tegelikult savi)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        CdSi versioon palkadest, seekord siis koos maksudega. Üldnumbrid vastavad enamvähem Gazzettale, kogu kamba peale olevat erinevus ca 30 m € (ei viitsi üle tšekkida).

                        Kommentaar


                          Corriere numbrid on eriti ulmelised. Nende järgi saab Chivu 9 miljonit eurot... Gazzetta neto palgaks Chivule on 3,5 miljonit eurot. Ehk siis ligi 60% tulumaks??? Isegi solidaarsusmaksuga, mis kehtestatati hoopis 300k või enam teenivatele inimestele, oleks see ulmeline maksunumber. Pealegi pidid selle kinni maksma mängijad ise seega eeldan, et seda poleks arvestatud.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Sry Jaspu. Tahtsin öelda, et üks neist kahest saab 2.1 ja üks 2. aga 3 on asi ikka 1 miljoni kaugusel
                            End of story
                            Ja homme näitab üks neist, et ei pea 9 milli palka maksma mingile serblasest ahvile, et võita.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Corriere numbrid on eriti ulmelised. Nende järgi saab Chivu 9 miljonit eurot... Gazzetta neto palgaks Chivule on 3,5 miljonit eurot. Ehk siis ligi 60% tulumaks??? Isegi solidaarsusmaksuga, mis kehtestatati hoopis 300k või enam teenivatele inimestele, oleks see ulmeline maksunumber. Pealegi pidid selle kinni maksma mängijad ise seega eeldan, et seda poleks arvestatud.
                              Mul on tunne, et kuskilt on väljaimbunud või väljauuritud klubide üldkulud, mis mõlemad laias laastus kattuvad (Inter ca 145m € jne) ja siis lehed on ise spekuleerinud, palju ja kellele palka läheb. Aga üldiselt suht speudojama.

                              Kommentaar


                                Kui päris aus olla, siis ei mõista siiani miks valdav enamus tiitlipretendendiks AC Bilani peavad. Meeskond kui selline ei kannata võrdlust Juventuse, Napoli ega Roomaga (viimane võib olla minu subjektiivsus, esimesed kaks mitte).
                                Ja kes see aju Interi teiseks kirjutas? Tanel Tursk, sinu kirjatöö? Päris tahaks näha seda kalkulaatorit millega sa Milano Interi sel hooajal nii tugevas konkurentsis teisele kohale paigutad ja veel "ainsa tõelise Milani vastase" tiitli annetad.
                                see ei ole trollpost
                                cmon, AC Milan ja ainuke tõeline tugev meeskond Serie A-s sel hooajal? See on mingi vandenõu, kus ma peaksin nii labiilseks minema, et teeksin Jasperiga mingi uue diili, kus ma talle juba ette maksan , et muresid ei tekiks v? Ausõna , täielik jaburdus.
                                Jasper, ma toon sulle kuidagi 50 euri peo peale kui mingi mängu päev on Hiius, ja kui Milan võidab, siis toon veel 50 sulle, kui Milan ei võida, annad selle 50 tagasi, ja kirjutad soccerneti vabanduskirja , et nii tugevalt seda pasakarja ülehindasid? Nõus?
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X