320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Päris tõsiselt...pane mulle PM.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      #92
      Kusjuures ma mõtlesin korra sama, aga uskusin et sa niisama klähvid ja ei vaevunud postitama. Triobetis (jms shit) on just underdog koefid väga madalad reeglina. Kui sa väidad, et Trios on Nazio koef 50, siis näiteks William Hill pakub 101.

      Kommentaar


        #93
        Tnx cannu...ootan vendi PM...aga veel aega on...siiski konf muutub pidevalt.
        Orgiajaam, sinusugune juustukott otsib senimaani Maapanga automaate mööda Eestit, neid ei ole enam. Mina aga võtan selle gamble vastu ja proovin õnne.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          #94
          Lükka Man City võit ka juba kombosse ja suure õnne korral saadki Lasnamäele Laziuuuuu peakontori rentida mõneks ajaks.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Tnx cannu...ootan vendi PM...aga veel aega on...siiski konf muutub pidevalt.
            Orgiajaam, sinusugune juustukott otsib senimaani Maapanga automaate mööda Eestit, neid ei ole enam. Mina aga võtan selle gamble vastu ja proovin õnne.
            konföderatsioon. konfiguratsioon. konfutsius.

            koefitsient - llihtsameelsetele kordaja.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #96
              cannu...ma ei saa william hilli lehelegi. maksu ja trolliamet on kinni pannud
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                cannu...ma ei saa william hilli lehelegi. maksu ja trolliamet on kinni pannud
                Nii noortele poistele vist on kinni Ma sain küll probleemita sisse logitud.
                Koef. 101 on tõesti päris hea. Ju siis Laziosse uskujaid vähe
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #98
                  Uuu on mingi 26 vist, peaks piisav vanus olema oma hoiupõrsa sääste ise hallata.

                  Kommentaar


                    #99
                    24 tegelikult. Eks ma õhtu poole proovin jälle(vast samal ajal kui Klose-Cisse on juba 10 väravat Makedoonias scoorinud).
                    Aga samas, mis mõttes minu Google Chrome ei luba sinna lehele ja Maareki violaexplorer lubab? Kas tõesti kardetakse, et Lazio peale hakatakse panustama ja maareki sugused kääbusklubide fännid võivad vabalt ringi tuiata?
                    Mul on meeletlt hea meel, et Laziole on 101....Mega kui aus olla. Ma kartsin, et alla 30.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Aga samas, mis mõttes minu Google Chrome ei luba sinna lehele ja Maareki violaexplorer lubab? Kas tõesti kardetakse, et Lazio peale hakatakse panustama ja maareki sugused kääbusklubide fännid võivad vabalt ringi tuiata?
                      Mul on meeletlt hea meel, et Laziole on 101....Mega kui aus olla. Ma kartsin, et alla 30.
                      Muuseas, kasutasin Chrome browserit.
                      Kuna mul töö juures internet seotud Soomes asuvate serveritega (kuigi teenusepakkuja Elion), siis võib minu ligipääs olla seotud sellega.


                      edit: test tehtud. Logisin netipulgaga internetti ja sain kohe EMTA vastuse blokeerimise kohta.

                      edit2: Sul tuleb kasutada Taneli meetodit, kui tahad panustada.

                      edit3: muidugi võin ka ise sinu eest sinu rahaga panuse ära teha
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Google DNS-iga saab kõiki bettimissaite kasutada.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Tänud mehed. Maarek, palju tahad? Ja kellele panustad?
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Tänud mehed. Maarek, palju tahad? Ja kellele panustad?
                            Wut? Trololololooooo

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Tänud mehed. Maarek, palju tahad? Ja kellele panustad?
                              Mina ei taha midagi ja ei panusta kellegi peale.

                              Kui sa Google DNS-i kasutada ei saa või ei taha, siis võin oma tööarvutist sinu heaks panuse ära teha.
                              Regan lihtsalt sinu nimele William Hillis konto, teen sinu krediitkaardilt panuse ja asi tahe. Pärast võid oma passwordi vabalt ära muuta ja kui juhuslikult sõbrad pealinnast võidavad, siis kevadel suurest võidust rõõmu tunda.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Mina ei taha midagi ja ei panusta kellegi peale.

                                Kui sa Google DNS-i kasutada ei saa või ei taha, siis võin oma tööarvutist sinu heaks panuse ära teha.
                                Regan lihtsalt sinu nimele William Hillis konto, teen sinu krediitkaardilt panuse ja asi tahe. Pärast võid oma passwordi vabalt ära muuta ja kui juhuslikult sõbrad pealinnast võidavad, siis kevadel suurest võidust rõõmu tunda.
                                seems legit
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X