320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin pakutakse Romat suisa kuuendaks. Mine küta lõuga count, selline pühaduseteotus ei saa jääda karistuseta.

    Ahjaa, ennustamine on saatanast.

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      cmon, AC Milan ja ainuke tõeline tugev meeskond Serie A-s sel hooajal? See on mingi vandenõu, kus ma peaksin nii labiilseks minema, et teeksin Jasperiga mingi uue diili, kus ma talle juba ette maksan , et muresid ei tekiks v? Ausõna , täielik jaburdus.
      Jasper, ma toon sulle kuidagi 50 euri peo peale kui mingi mängu päev on Hiius, ja kui Milan võidab, siis toon veel 50 sulle, kui Milan ei võida, annad selle 50 tagasi, ja kirjutad soccerneti vabanduskirja , et nii tugevalt seda pasakarja ülehindasid? Nõus?
      Rõõm jälle kuldvormi kohata.

      Kui raha näen võime jätkata läbirääkimisi.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        19. Atalanta - ütleks, et nad jääks püsima, kui poleks -6 punkti, aga selle vahe tagasi tegemine on raske kuigi mitte võimatu, sest tegu on üsna hea meeskonnaga. Parim täiendus: Brighi (minimees Moralez peaks väga talendikas olema, aga pakun, et ta on juba tõesti liiga väike - tegu siis mehega, kes on isegi Giovincost väiksem)
        Moralezi koha pealt peab vist esimese vooru põhjal sõnad tagasi võtma!
        sigpic

        Kommentaar


          Esimese nädala kokkuvõttev ühine nimetus võiks olla "kohtunikud".
          AS Roma vs Cagliari mängus soovis mängu peategelaseks saada härra kohtunik andes mitte millegi eest Jose Angelile otse punase kaardi. Tänu sellele sai üks põhilisi Scudetto pretendente päris tugeva hoobi oma masivärgile, aga we wont stop, cause we cant stop (copyright by puff p diddy daddy).
          Teine mäng kus peategelaseks soovis kõigest hingest saada oli Euroopa Liiga koha eest võitlevate Palermo ja Interi mängu kohtunik, kes jättis punased kaardid andmata nii härra Zanettile kui ka härra Samuelile, kui esimese mehe puhul võib pugeda vabanduse taha, et äkki see oli ikka tumekollane jõhker räige niitmine ja ikka juhtub, siis härra Samueli puhul oli mehel juba ennem oma retsimist tugev kollane all ja kohtunik võttis Palerolt võimaluse mäng ära teha 10 Interi mängja vastu!
          Ülejäänud scudetto jälitajad , Juventus ja Napoli, tegid väga ilusad mängupartiid ja seisavad uhkelt omadel positsioonidel. Juventuse mängus oli näha seda sära mis eelmisel hooajal puudus ja lootused on suured!
          Euroopa Liiga kohtade eest võitlev AC Milan suutis välja võidelda viigi puntki Serie A-sse püsima jäämise eest võitleva Lazio vastu.
          Udinese tegi korraliku partii võõrsil Leccega.
          Suurüllatajad olid muidugi Atalanta ja Novara, kes tõmbasid kordades tugevamate vastu välja 2:2 viigid.
          Elagu Itaalia jalgpall!
          FORZA ROMA!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Esimese nädala kokkuvõttev ühine nimetus võiks olla "kohtunikud".
            AS Roma vs Cagliari mängus soovis mängu peategelaseks saada härra kohtunik andes mitte millegi eest Jose Angelile otse punase kaardi. Tänu sellele sai üks põhilisi Scudetto pretendente päris tugeva hoobi oma masivärgile, aga we wont stop, cause we cant stop (copyright by puff p diddy daddy).
            Mida siis limpsisime pühapäeva hilisõhtul? Lauakat?
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Kus see kohtunik sul selle Roma mängu ära otsustas? Oli jah natuke üle võlli antud, aga maitse asi. See, et meeskond ei suuda normaalselt koos mängida ja "väike Barca" tähendab omal poolel kaitsjate vahel lühikese söödu lükkamist, siis haugud nagu vastu vale puud kui tulemused ei meeldi.

              Nädala kokkuvõttes on kilbiga Juve ja kilbil Inter.

              Kommentaar


                orbitaaljaama nimekirja täienduseks


                krediitkuhuseepeakssaabuma

                forza saarlased



                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  puusalt

                  1. AC Milan
                  2. Juventus
                  3. Napoli
                  4. Lazio
                  5. Roma
                  6. tindiprinter
                  7. Palermo
                  8. Fiorentina
                  9. Genoa
                  10. Parma
                  11. Cesena
                  12. Udinese
                  13. Bologna
                  14. Lecce
                  15. Catania
                  16. Novara
                  17. Atalanta
                  18. Chievo
                  19. Cagliari
                  20. Siena

                  mõistlik.
                  Milanista

                  Kommentaar


                    Atalanta on avapoolajal väga korraliku mulje jätnud ja juhib teenitult. Palermo on nagu ma ootasin hooaja eel ikka üsna nadi sats tegelikult ja Interi võit oli lihtsalt kandikul ette toodud neile. Muidugi hooaeg on veel pikk ja nüüd kui ma seda kirjutasin suudavad nad kindlasti jalad kõhu alt välja võtta.

                    Moralez paistab päris tip-top olevat.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Teise poolaja alguses kadus pilt ära, kui see tagasi tuli, siis oli mäng lõpetatud ja väljaku olukord selline:

                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Teise poolaja alguses kadus pilt ära, kui see tagasi tuli, siis oli mäng lõpetatud ja väljaku olukord selline:

                        Mitmendal minutil mäng katkestati? Oskad öelda?

                        Kommentaar


                          Täpselt ei tea, 60 ja 70 minuti vahel.

                          Praegu algab vist uuesti pihta (Atalanta on väljakul tagasi pärast seda kui paar meest ülikondade ja tossudega väljaku üle vaatasid). Pulli võib saada nii, et tune in.

                          Edit: Palermost pole samas märkigi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Atalanta's Stadio Azzurri d'Italia employing the high-tech system of Bloke With A Pitchfork to help drain the pitch.

                            Kommentaar


                              Kui nüüd korra vahelduseks tõsist juttu ka rääkida, siis peaks mu selle hooaja ennustuse üles otsima ja mul on tunne et ma olen teeninud välja "Serie A Oraakli" vimpli ja päris paljud siin peaksid kiiremas korras oma vigade parandused ära tegema... (jah, seda kõigest peale kahte vooru)
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                No ootame veel mõned voorud ära, enne kui Nostradamuse vimpli kandidaadid välja valime. Nalja kui palju igatahes... Milan-Inter-Roma-Lazio nendel kõigil tuleb keskmine 0.5 punkti mängu kohta, puhas Serie B vorm ju Isegi Eika ei saa veel väga plõksima hakata, 6 punkti küll aga Parma ja Siena vastu siiski. On siis Serie A nüüd äkki üleöö tase ühtlustunud või on need 4 klubi kõik suvel rämedalt puusse pannud millegagi?

                                ps. Cavani on totaalne türannosaurus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X