320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

    Niisiis. Liverpool v2ljas, nagu arvata oligi. Lisaks veel siis Inter ja Ajax. Viimases m2ngus tegi kohtunik ikka Ajaxile karuteeneid. esiteks v6luti ei-tea-kust v2lja suluseis ning kui Inter oma m2ngu esimesest ja teisest rynnakust teise poolaja algul kaks kolli l6i l2ks raskeks. Siis j2eti veel pennal ka andmata. Kuna Lyon Trondheimis ei v6itnud, siis Ajax siiski teise ringi. Lisaks tahaks viriseda veel Interi m2ngijate kallal. Titad!!! Tyypiline (halvas m6ttes) Itaalia jalgpall - m2ngime ise toorelt ja viriseme kui vigasid antakse, samas n6uame vastasele igas olukorras kaarti. V2rava 2rav6tnud suluseisu osas andsid liinimehele head n6u r88kivad ja k2sa t6stvad Materazzi ja Toldo. Omaette ooper on n2rvipuntrad Cordoba ja DI Biagio... Aga l6pp hea, k6ik hea...
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

      jäi ka just sarnane mulje vaadates eilset Ajax-Inter mängu, ei meeldi ikka kohe kuidagi see Itaalia-Argentiina liin, närvitsemised jne, muidugi jäi ikka De Jong kohati nõrgaks ka, Ajax tundis tol hetkedel puudus Chivu´st. Kuid lõpp hea(edasi 16 sekka), kõik hea. Ning loomulikult suur pauk, Basel-Liverpool. Mis seal siis toimus 3:3 skoor näikse viitavat nõrgale kaitsetööle?! Ja veel teised viigid ka a´la RealM ja Genk, kuigi jah need suurt tähendust enam ei omanud.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

        Baseli üle on mul igatahes väga hea meel. Tore, et ka väiksematel klubidel on teisele grupiturniirile asja. \"Oma klubi\" Rosenborgi kohta niipalju, et enam-vähem võib esinemisega rahule jääda, 4 viiki ja 2 kaotust pole RBK-suguse (Euroopa mõistes) väikeklubi jaoks paha tulemus. Väljas mängiti nii nagu tavaliselt kuid kahjuks ei kasutatud seekord maksimaalselt ära ka koduväljakut.

        ja mis veel: Nils Arne ja Bent
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

          Originally posted by Mayhem


          Baseli üle on mul igatahes väga hea meel. Tore, et ka väiksematel klubidel on teisele grupiturniirile asja.
          Ka minul on hea meel, et väiksemad klubid saavad edasi. Kahju ainult, et seekord see LFC väljakukkumise hinnaga pidi juhtuma. Igal juhul hoian ma Baselile edaspidi pöialt.
          BACK WHERE WE BELONG

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

            Huvitav kas AEK saavutus on CL-i alagrupiturniiril esmakordne? Kuus viiki kuuest mängust, siukest asja pole minu silmad mäletamist mööda veel näinud.
            Lisaks jättis Ajaxi noor koosseis Interi vastu jällegi hea mulje. Pool põhikoosseisust oli 21 aastat vana või noorem ning enamiku ajast suruti nii kodus kui võõrsil. Itaalia satsi kogemused ja Ajaxi ebaõnn said saatuslikuks. Edu neile järgmises faasis, nad olid edasipääsu ära teeninud.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

              Vaatasin Ajax-Inter mängu küllalt katkendlikult, aga Crespo kaks peaga löödud väravat olid tõesti ilusad. Eriti see teine, tugev ja ülitäpne löök küllalt kaugelt posti kõrvale. Meisterlik sooritus.
              Pean tunnistama, et Ajax pole mulle kunagi sümpaatne olnud, aga mänguliselt tundub see noor meeskond küll väga huvitav.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                Mina vaatasin Baseli mängu. See oli super ,mis toimus staadionil. Rahvas möllas ja pidutses- serpentiinid ,lipud, loosungid, sallid ,maskid ja kõik ülejäänu . See oli nagu karneval de paris . Hingestatud kaasaelamine tõi tohutu edu ja tulemuse. Ei ole tükk aega nii head mängu näinud ja seda eelkõige selle pärast ,et pinge säilis lõpusekunditeni. Meil oleks ( FÄNNIDEL) SHVEITSLASTELT päris palju õppida just seda ,kuidas omadele kaasa elada .
                Baseli edu näitab seda ,et ka väikeriikidel on hea õnne ja ühtlaselt mängiva meeskonnaga võimalik ML-is edu saavutada. Hoiame neile siis pöialt.:P
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                  Minul on äraütlemata kahju sellest, et AS Roma edasi sai. Asi pole sugugi selles, et tegu on Itaalia klubiga (kuigi jah, tuleb tunnistada, et makaroniõgijad pole kunagi minu lemmikute hulka kuulunud). Lihtsalt, lausa masendav on näha, et grupist saab edasi meeskond, kes suudab kuue mänguga ainult kolm väravat lüüa.
                  Elagu jalgpall, jalgpall on surnud!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                    Kui Baseli asemel oleks mõni meie oma klubi olnud, siis kindlasti oleks ka meil paras möll siin lahti läinud. Aga nagu öeldakse on oleks paha poiss ning me peama oma korda vist veel kaua, kaua ootama.
                    Vaikus

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                      Newcastle on vist esimene sats ML-s, kes peale kolme m2ngu on nulli peal nii punnide kui kollide osas, ent ometi p22sen l6puks edasi.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                        Tulemused on arvatavasti enamikule teada, aga mina soovitan ka võimaluse korral väravad ära vaadata.Passisin eile poole kaheni üleval ja ei pidanud petuma.
                        Vooru värav on raudselt Tristani totaalne ristikas ja Bayerni teine värav (vist Kovaci esituses) oli ka mega hea.
                        Ja pilt Moskvast oli samuti hilist ärkvelolekut väärt.
                        Algselt postitas tank
                        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                          Originally posted by Jaan


                          Newcastle on vist esimene sats ML-s, kes peale kolme m2ngu on nulli peal nii punnide kui kollide osas, ent ometi p22sen l6puks edasi.
                          Sul on 100% õigus.
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                            Põnevaks läheb meil siin veel...ManU ja Depor peavad jälle ühes grupis olema
                            Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                              Originally posted by Oll


                              Tulemused on arvatavasti enamikule teada, aga mina soovitan ka võimaluse korral väravad ära vaadata.Passisin eile poole kaheni üleval ja ei pidanud petuma.
                              Vooru värav on raudselt Tristani totaalne ristikas ja Bayerni teine värav (vist Kovaci esituses) oli ka mega hea.
                              Ja pilt Moskvast oli samuti hilist ärkvelolekut väärt.
                              Selle teise värava lõi Salihamidzic ning see oli tõepoolest maksimaalne! Minu jaoks oli aga Bayerni-Lensi vahelise mängu staariks Lensi väravavaht Warmuz, kes palli kui kuuma kartuli pidevalt kuskile puterdas (tema oli eriti süüdi selles teises kollis). Eriti naljakaks läks asi siis, kui vend palli maha lasi, siis selle peale komistas ning koos palliga pea üle otsejoone veeres. Ebakindluse tipp!!!

                              Ja kui juba sõna sai võetud, siis täielik respect Baselile, kes suutis kõigile hambaid näidata ning loodetavasti jätkab samas vaimus teises ringis. Piiroja Baselisse!!!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                                Jaan, ma sain eile lõpuks aru, miks kuradi pärast see ncfc sulle nii hirmsasti meeldib.
                                Lahe mäng oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X