320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

    Mis siis eelmine aasta juhtus? Minu arust pole Ajax juba paar head aastat CL-i põhiturniirile pääsenud, veerandfinaalist rääkimata.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

      Äkki mõeldi siin Leverkuseni fenomeni?
      Supplies!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

        Mitu väravat Raul nüüd löönud on? Sel hooajal mõtlen

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

          Äkki mõeldi siin Leverkuseni fenomeni?
          Vot seda tahaks ka mina teada, mida siin mõeldi. Jutud a`la \"mine sinna, tee seda sellega jne.\" on kahtlemata arusaamatud paljudele. Mitte, et mul selle vastu midagi oleks, et nt. Ajax finaali rühiks.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

            Originally posted by Cravedigga


            kui real peaks old traffordil kaotama 3:0, oleks see ime, ja jalgpallis imesid ei juhtu. manu ei suuda isegi reali reservmeeskonnale 2:0 ära teha.
            Kuule, ass, ära nüüd härga täis mine!! Eks ole näha, mis Old Traffordil juhtuma hakkab!!! Isegi Oxford United paneb Reali reservi kotti!!!!!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

              Ma tahaks seda öelda, et ega elu pole reklaam, et Beckham vilistab ja obene lööb palli reali väravasse

              Aga mängust niipalju, et Real mängis tõesti kuradimia hästi ja kuigi ma alati loodan et nad kaotavad, kuna neil on miljon staari, siis vahelduseks on nende mängu ilus vaadata. Sööt jookseb ja karistusalas söödetakse mehele isegi siis, kui see on kahe teise mängija vahel - ikka suudab ta sealt palli omadele edasi toimetada...

              Positiivne oli ka Ajaxi mäng ja kuigi ma olen Milani poolt nagu Itaalia jalgpalli austaja ikka, siis see on küll selline paar, kust mõlemad võiks edasi saada. Aga võita saab ainult üks

              Nüüd siis aga tänased mängud, kus tuleb jälle itaalia klubidele pöialt pidama hakata. Kuigi ka siin on selline jama, et Valencia võiks ka edasi saada. Vot oleks vaja süsteemi, kus meistriteks kuulutataks näiteks 8 klubi
              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                Originally posted by Man United7

                Kuule, ass, ära nüüd härga täis mine!! Eks ole näha, mis Old Traffordil juhtuma hakkab!!! Isegi Oxford United paneb Reali reservi kotti!!!!!
                Sellise jutu k6rval tunduvad tsaka08 ja Murdock intelligentidena.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                  Nii...esimesed mängud läbi ja seis ikka väääga lahtine. Realil küll 3-1 edu sees, kuid 2-0 võit Old Traffordil punasärklastele tähendaks edasipääsu. Interil napp 1-0 võit kodus, Valencia võib aga vastu sutsata. Teistes kohtumisets vaid viigid ja minu arust on eelistatud olukordades vastavalt Barcelona ja Ajax - millegipärast usun, et Ajax suudab Milanile koha kätte näidata

                  Eilsest mängust siis - Barcelona oli minu jaoks väga sümpaatne, alguses ja lõpus meeldis nende hea võitlusvaim ja oli näha, et nad kuidagi püüavad vms. Vahepeal läks mäng k´muidugi igavamaks, kuid nagu ütles Kannik, tüüpiline Itaalia edusseisus oleva meeskonna mäng, mille Barca lõpuks üles harutas. Igatahes oli suht. põnev kohtumine, kindlasti näeme aga vägevat lahindugt Nou Campil, Juventusel seisab ees väga raske katsumus...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                    Originally posted by Dennis

                    Mis siis eelmine aasta juhtus? Minu arust pole Ajax juba paar head aastat CL-i põhiturniirile pääsenud, veerandfinaalist rääkimata.
                    Jep siin m6tlesin Leverkusenit. Nii Ajax t2navu, kui Leverkusen eelmine aasta ei olnud klubid, mida arvati nii kaugle j6udvat.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                      Originally posted by Man United7


                      Originally posted by Cravedigga


                      kui real peaks old traffordil kaotama 3:0, oleks see ime, ja jalgpallis imesid ei juhtu. manu ei suuda isegi reali reservmeeskonnale 2:0 ära teha.
                      Kuule, ass, ära nüüd härga täis mine!! Eks ole näha, mis Old Traffordil juhtuma hakkab!!! Isegi Oxford United paneb Reali reservi kotti!!!!!

                      See et ManU saab edasi on sama hea kui see et minust saab maailma parim jalgpallur. Kui sa vaatasid ManU ja Reali mängu siis ei tohiks kahtlustki olla kes on maailma parim mängija- Zidane oli ikka täiega teistest üle, kohati oli tunne et teda võttis korraga 3-4 ManU mängijat aga Zidane oli ikka palli peremees.
                      ´ja mis puutub Ajaxisse siis ma loodan ja usun et Milani käpardid saavad lihtsalt valusa kaotuse- Pole see Milan midagi niii hea- eelmises voorus mitu väravat nad ültse kokku lõid? kõva team küll
                      Barca peaks ka kindlalt edasi saama, Juve on lihtsalt üks äpardiste kari
                      ja Inter- ei ole küll kindel favoriit aga edasi ma arvan et läheb ikka
                      Aga noh elame näeme

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                        Euro_bozz sa oled suht ajudeta olevus ma vaatan. Sa oled vist väga valesse foorumisse sattunud või siis teisel juhul pole sulle seal ülevalpool suurt midagi antud… Aga no mis teha, ega tarkust kerge pähe taguda ei ole.

                        ManU võib vabalt edasi saada, sest pall on ümmargune ning on ennegi realile ära tehtud hispaania liigas rohkem, kui 2-0. Loomulikult pannakse suuremat tähelepanu Meistrite Liigale, aga sellegipoolest ära üllata, kui nad siiski edasi saavad. Kui superstaarid suudavad vähemalt värava kirja saada, siis on jah asi õhtul. Kordan pall on ümmargune.

                        Sinust ja maailma parim mängija. Väga hale ütlus, sest nii labane saab veel olla.

                        Zidane võimetes ma ei kahtle, aga ei tasu üle ka hinnata. Ta on hetkel üks maailma hinnatuimaid mängijaid. Tundub, et su lemmik mängijaga tegemist, et sa teda niivõrd ülistad.

                        Ajaxi edu sellel aastal on ma arvan see, et noored ajaxi pallivõlurid on hoo sisse saanud ning küllaldaselt mängupraktikat saanud. Mis nad siis enam nii noored ka ole. Vaadates Ajaxi jalgpalliakadeemiat, siis on see üks maailma hinnatuimaid ning pole ju mingi ime, kui uued tuleviku staarid just sealt tulevad. Nagu neid poleks sealt juba tulnud.

                        AC Milan, kui üks suuremate ja võimsamate hulka kuuluv Itaalia suurklubi ei tasu nii vara maha kanda. Meeskond on hästi komplekteeritud ning mängijate tase on kõrgel. Palju häid mängijaid omav klubi võib vabalt konkureerida selle aasta Meistrite Liiga tiitlile. Võõrsil Ajaxiga 0-0 tulemus ei ole just mingi mee lakkumine, aga väravate vahe on nullis ning eks AC koduseinad aitavad kohalike vutistaare korraliku lahingu andmisel. Viimasel ajal on küll skoori tegemisega probleeme olnud, aga no neid vigasid saab alati parandada. Samas ma ei väida, et Ajaxi võimalused oleksid väikesed. Pall on ümmargune ning imed on kiirelt sündima.

                        Juventuse olukord on hetkel stabiilne. Ei ole mille üle küll rõõmustada, aga Barcelona on koduliigas väga magedalt esinenud ning palju kodu mänge käest andnud. Seega ma ei põe ning loodan parimat, et Juventus saab edasi. Kui vaadata Meistrite Liigat, siis jah Barca mäng on olnud imetavadav ning kaotusekibedust pole nad pikemat aega Meistrite Liigas tundnud. Kuid miski ei ole alatine! Kunagi peab see kaotus ka tulema ning nou cambil oleks viimane aeg. Koduliigas on vastavalt Barcelonale seis väga hea. Kindel edu on vastaste ees ning väikeseim vääratus ei seaks veel midagi ohtu. Barca kaotus tähendaks ka seda, et tuleval aastal Euroopa palliplatsidel Meistrite Liiga tiitli eest sellel klubil võidelda võimalus pea puudub, kui just imet ei juhtu. Närvilisem pool selles paaris on ikkagi Barcelona, sest neil palju kaotada. Hiljuti ka peatreeneri vahetuse läbielanud meeskond on hetkel paremas vormis, kui vaadates eelmise treeneri käekäiku.

                        Mis puutub Interisse, siis usun minagi, et nad edasi saavad, kuid Valencia ei ole oma viimast sõna veel ütelnud. Kindlasti minnakse võitma ning, kes paremat jalgpalli mängib ning suudab vastast üllatada saab ka edasi.

                        Vähemalt eelnevate aastate tulemusi vaadates on Itaalia jalgpalli madalseis läbi ning hetkel Euroopa kaheksa tugevaima klubi hulka on jõudnud neli Itaalia suurklubi. Saksamaa klubisid vaadates on seis 0.

                        Tuleval nädalal näeme, kes jäävad poolfinaalidesse võitlema, kes lõpetavad ning seavad viimase põhirõhu koduliigale.
                        Olge tublid!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                          Originally posted by euro_boss



                          Kui sa vaatasid ManU ja Reali mängu siis ei tohiks kahtlustki olla kes on maailma parim mängija- Zidane oli ikka täiega teistest üle, kohati oli tunne et teda võttis korraga 3-4 ManU mängijat aga Zidane oli ikka palli peremees.

                          ´ja mis puutub Ajaxisse siis ma loodan ja usun et Milani käpardid saavad lihtsalt valusa kaotuse- Pole see Milan midagi niii hea- eelmises voorus mitu väravat nad ültse kokku lõid? kõva team küll

                          Juve on lihtsalt üks äpardiste kari
                          No muidugi Zidane oli ju lausa super. See, et Raul ja Figo väravad lõid ning Casillas väravas hea mängu tegi ei lähe ju üldse arvesse. No OK Zidane tegi hea mängu, aga peajagu ta teistest üle küll ei olnud

                          Ma arvan, et ülDse lõid nad rohkem väravaid kui Ajax. Paremini sobiks võrdlus, kelle väravasse rohkem palle löödi

                          Miks Juve äpardiste kari on???????

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                            Originally posted by treze
                            Vähemalt eelnevate aastate tulemusi vaadates on Itaalia jalgpalli madalseis läbi ning hetkel Euroopa kaheksa tugevaima klubi hulka on jõudnud neli Itaalia suurklubi.
                            Milan, Inter, Juve... oot-oot kes see neljas on? Lazio UEFA-sarjas?
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                              vahel läheb veits sassi, mis parata, aga Laziot ma mõtlesingi... Ainuke väljalangeja oli siis AS Roma, kes siis ei pääsenud edasi.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                                Originally posted by treze


                                Euro_bozz sa oled suht ajudeta olevus ma vaatan. Sa oled vist väga valesse foorumisse sattunud või siis teisel juhul pole sulle seal ülevalpool suurt midagi antud… Aga no mis teha, ega tarkust kerge pähe taguda ei ole.

                                ManU võib vabalt edasi saada, sest pall on ümmargune ning on ennegi realile ära tehtud hispaania liigas rohkem, kui 2-0. Loomulikult pannakse suuremat tähelepanu Meistrite Liigale, aga sellegipoolest ära üllata, kui nad siiski edasi saavad. Kui superstaarid suudavad vähemalt värava kirja saada, siis on jah asi õhtul. Kordan pall on ümmargune.

                                Sinust ja maailma parim mängija. Väga hale ütlus, sest nii labane saab veel olla.

                                Zidane võimetes ma ei kahtle, aga ei tasu üle ka hinnata. Ta on hetkel üks maailma hinnatuimaid mängijaid. Tundub, et su lemmik mängijaga tegemist, et sa teda niivõrd ülistad.

                                Vähemalt eelnevate aastate tulemusi vaadates on Itaalia jalgpalli madalseis läbi ning hetkel Euroopa kaheksa tugevaima klubi hulka on jõudnud neli Itaalia suurklubi. Saksamaa klubisid vaadates on seis 0.

                                Tuleval nädalal näeme, kes jäävad poolfinaalidesse võitlema, kes lõpetavad ning seavad viimase põhirõhu koduliigale.
                                Olge tublid!
                                ma pole mingi Reali fänn, ma pole ka mingi Zidane fänn ja põhjus on imelihtne- ma olen täielikult saksa jalgpalli austaja(ma ei hakka saksat kiitma, lihtsalt kõigil on õigus oma arvamusele) aga see ei olnud praegu jutuks. Kas sa ikka nägid seda Reali ja Manu mängu? Kui nii võtta siis võib ju ka Flora Reali võita aga point on selles et mitte meistriteliiga veerandfinaalis(vähemalt praegu) :P Mis sa tõesti arvad et Real ei löö Manule ühtki väravat ja ise laseb endale väravatesaju teha? no jah
                                Vaata katsu sellest aru saada et ega suur postituste arv ei tee sind veel teadjaks, ma ei hakka muidugi ütlema et mina seda olen :P aga sina?
                                Saa mainisid minu mõistust- ma arvan et ülikooli päris nii lolle ka ei võeta kui sina minust arvad, gümnasist?, aga ka see ei ole pregu teemaks. PS! sa ei suutnud sedagi minu kirjast välja lugeda et MINUST EI SAA MAAILMA PARIMAT MÄNGIJAT.
                                Valesse foorumisse sattunud- nagu ma arusaan siis siin ei pea kõik olema ühel meelel!
                                Lihtsalt ära siis homme nutma hakka kui Manu peaks pähe saama, mul savi!
                                euro-boss

                                Kommentaar

                                Working...
                                X