320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

    taas kord kerge eelvaade tänaõhutstele mängudele:
    dortmund-lokoole miskit erilist öelda,dortmund peaks oma võtma.....seis 3:1 või nii
    madrid-milan:üks tänase õhtu parimaid mänge.....real on saanud oma kaua kadunud mängukindluse tagasi ja kindlasti tahab \"lõvikoopas\" oma võtta...koduliiga viimases mängus käis real üle racing santaderist 4:1 kui seevastu tegi ac milan kodus näotu 0:0 viigi chevoga...
    juve-deppor:tänane \"tv kohutmine\".....olen juve poolt ning usun ka nende võitu.....juve väärib rohkem alagrupist edasipääsu kui deppor...
    manu-basel:manu kui edasipääsu taganud meeskond laseb staaridel puhata ja naudib mängu....võit peaks ikkagi ära tulema,sest kaua see šveitsi kludi ikka üllatab.....
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

      Originally posted by H.M Murdock



      juve-deppor:tänane \"tv kohutmine\".....olen juve poolt ning usun ka nende võitu.....juve väärib rohkem alagrupist edasipääsu kui deppor...
      No Juve võitis, aga miks nad edasipääsu rohkem väärivad kui Deportivo

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

        juve väärib edasipääsu kasvõi juba sellepärast, et nad näikse seda ise oluliselt rohkem soovivat kui depor. la coruna meestelt on mu meelest sel hooajal cl-s aint yks aplausi väärt esitus, bayerni vastu teadagi. tujutud esitused peale talvepausi baseli vastu ja eilne mäng ei tekita depori suhtes erilisi emotsioone.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

          Originally posted by fittibaldi
          tujutud esitused peale talvepausi baseli vastu ja eilne mäng ei tekita depori suhtes erilisi emotsioone.
          Eile üritasin mitut mängu korraga vaadata, nii et raske midagi põhjapanevat öelda. Deportivo jäi eduseisus kuidagi passiivseks ja pole esimene kord, kui selline asi vutis karistuse saab. Erapooletu vaatajana tahtnuks viiki, et põnevus säiliks ka järgmiseks nädalaks. Samas Igor Tudori volle oli aus ja uhke lõpp.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

            t2na 6htul j2i Roma suhtumine kyll arusaamatuks, selge see,et teine sama alagr-i m2ng l6ppes niikuinii ebasoodsalt, et ka enda v6it poleks edasip22su taganud (oli vist ikka nii?) aga v6itu oleks v2hemalt pidanud proovima vormistada..
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

              Veerandfinaalid:
              1. Real Madrid - Manchester United
              2. Inter Milan - Valencia
              3. Ajax - AC Milan
              4. Juventus - Barcelona

              Poolfinaalid
              1.võitja vs 4.võitja
              3.võitja vs 2.võitja
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                No tõeline maiuspala kohe veerandfinaalis - Real v. ManU. Inglastel on võimalus eelmise hooaja kaotus tasa teha, usun, et sel aastal on neil selleks ka veidi paremad võimalused. Huvitav loos, teoreetiliselt on kõigil kolmel Hispaania ja Itaalia klubil veel võimalus poolfinaali pääseda. Loodetvasti nii ei juhtu, kuid häid vastasseise on veel. Kasvõi näiteks Valencia-Inter, kus Hector Cuperil tuleb Mestallale oma endise satsi fännide ette naasta.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                  päris huvitavad poolfinaalid tuleksid real-barca ja milan-interi vastasseisudest:P
                  muidugi, viimast paari loodeti mäletatavasti näha ka eelmise aasta uefa karika finaalis, tookord \'rikkusid\' bvb ja feyenoord selle ära, pole võimatu, et ajax ja valencia selgi aastal sellega hakkama saavad. Finaali pakun siiski paari real-milan või (parandamatu optmistina) manU-milan, ka arvan, et 1/4finaali real-manU võitja saab ka karika..
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                    Pakuks v2lja poolfinaalid:
                    Real Madrid- Barcelona
                    AC Milan- Valencia

                    Ja finaal:
                    AC Milan- Barcelona

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                      miski pärast ei tahaks uskuda real-barca poolfinaali........ .....ja kui sel aastal la ligast keegi võitma peaks siis kõige vähem oleks selle ära teeninud real......ma pakuks finaali ManU-AC Milan
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                        Originally posted by H.M Murdock
                        ja kui sel aastal la ligast keegi võitma peaks siis kõige vähem oleks selle ära teeninud real......
                        kõige vähem on ära teeninud liiga liider ja enim värvaid löönud meeskond??? mingi huumorimees?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                          Olen H.M Murdock n6us, Real ei ole midagi ilusat sel hooajal CL n2idanud. Nad ei v22riks sel hoojala seda v6itu Kui nad sel aastal kah tiitli v6tavad siis on ju masendav. Umbes selline tunne tekkib et punnitage mis tahate, aga meie oleme RM ja isegi kui me m2ngida ei viitsi me v6idame!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                            Ma pakuks finaali Barca-Ajax. Arvan, et Ajax sepistab hea üllatuse ja alistab Milan\'i. ManU võidab Real\'i aga ei saa jagu Barca\'st. Tegelt pole enam kellegi poolt olla. Mu suur lemmik Arsenal langes juba kahjuks välja. Ajax on alles jäänutest kõige normim.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                              Originally posted by Marduk


                              Olen H.M Murdock n6us, Real ei ole midagi ilusat sel hooajal CL n2idanud. Nad ei v22riks sel hoojala seda v6itu Kui nad sel aastal kah tiitli v6tavad siis on ju masendav. Umbes selline tunne tekkib et punnitage mis tahate, aga meie oleme RM ja isegi kui me m2ngida ei viitsi me v6idame!
                              Äkki nad on hea meeskond. Mis jutt see on, et ei vääri? Sama hästi võin mina väita, et Eesti ei väärinud võitu Kanada vastu ning L-Korea ei väärinud MMil poolfinaali jõudmist.
                              Asi ei ole mitte ainult selles, mida keegi väärib vaid ka õnnes ning kogemustes. Milles probleem siis on. Kui Eesti koondis oleks nt superhea ning võidaks nt mingi 3 korda EMi ja MMi järjest, kas see tähendab ka et nad ei vääri seda.
                              Kas Schumacher ei vääri oma 5 MMtiitlit, sest 3 neist on ta järjest võitnud?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                                Kui Barcelona või Ajax see hooaeg UCCd ära ei võida, siis on seekordne hooaeg täiesti metsas, ütlen ma teile. Minu poolehoiuomaksed muide, noi Barca ja Ajax siis.
                                A kurat, ptüi!
                                Võidab: ei tia kes. Kõik edasisaanud klubid võivad saavutada, mida iganes selt hooajalt soovivad. Kõik ei saavuta, kuid siiski soovivad, ning püüavad.

                                Kas Schumacher ei vääri oma 5 MMtiitlit
                                Muide Schumacher ja Ferrari tegid tublit tööd, teised võistkonnad olid ilgelt sitad.

                                Kuid veelkord. Barcelona võidab see hooaeg ülivõimsalt. (Ajax tuleb ka hästi, kuid mitte veel nii kindlalt.)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X