320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA CUP 2004/05

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

    Niipalju võin öelda , et Portugalis toimuvas mängus domineeris kindlalt kodumeeskond ja 2-1 kaotus on Alkmaarile veel väga hea , Itaalia mäng oli aga igavatest igavaim.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

      05.05 19:45 CSKA Moscow v Parma ... Täna siis Nimeta baaris. Keegi läheb vaatama täna?

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

        Esimese finalistina CSKA Moscow.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

          CSKA mäng tundus ikka super. loodan väga nende võitu finaalis.
          ükskõik kumb vastu talle tuleb
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

            Damn
            Alkmaar ja PSV-kaks selle aasta Eurosarjade üllatajat jäid siiski finaali ukse taha.
            Pool ja CSKA karikaomanikeks))
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

              Tõeliselt dramaatiline teine poolfinaal, niipalju kui Serbia TV kehvavõitu pildist aru sain. Alkmaar sai 2:1 eduga mängu lisaajale viidud ja seal koguni 3:1 juhtima. Tundus, et otsustav värav nurgalöögist. Ometi jäi veel tublisti aega. Ja Sporting suutiski vastata! 120 minutit oli juba täis - värav jällegi nurgalöögist. Terve Alkmaar oli murest murtud. Sporting kokkuvõttes tänu võõrsil löödud kahele kollile finaali.
              Lahtist, ründavat jalgpalli näidati.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                Alkmaar vs. Sporting oli ikka ülim andmine, mõlemal poolel oli veel võimalusi nii, et tappis. Väga kahju Alkmaarist, normaalaja lisaminutitel läks kaks lööki ikka ülinapilt mööda. Nüüd ei ole siis finaalis küll kellegi poolt olla, okupatsiooniarmee spordiklubi ja vastaseks Sporting ja minus ei räägi vaid kibestumine, sest ka portugaallastest ei ole ma kunagi midagi arvanud. No aga küllap Sporting kodus oma võtab.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                  Alkmaar oli minu jaoks eile tõeline pettumus, eriti tänu Van Gallenile, kes kolkis kõiki vastasmeeskonnast küünarnukkidega, eriti ülbelt virutas ta 18-aastase Moutinho küünarnukilöögiga kuklasse nokauti. KOhtunik ei näinud muidugi midagi, nagu ka viimase mehe Anderson Polga puhas blokeering läbimurdvale Perezile, kindel penalti Sportingule, kus Alkmaari kaitsja portugaallase üsna korralikult maha sõitis. Kohtunik oli poolfinaali kohta üsna nõrk, kuid õnneks eksis ta mõlemale poole.

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                    AZ Alkmaar 3 - 2 Sporting
                    Kenneth Perez (6) - Da Silva Liedson (45)
                    Stein Huysegems (79) - Angelo Miguel Garcia (120)
                    Kew Jaliens (109)



                    mäng oli tõesti väga ilus. olukordi oli tohtutult, eriti pingeline mäng oli pärast AZ Alkmaari lisaajal löödud väravat. ja muide Eurospordil oli küll täitsa hea pilt.

                    niisiis Liverpool ja CSKA karikavõitjateks.
                    ½121½

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                      Algselt postitas laurenzo
                      Nüüd ei ole siis finaalis küll kellegi poolt olla, okupatsiooniarmee spordiklubi ja vastaseks Sporting ja minus ei räägi vaid kibestumine, sest ka portugaallastest ei ole ma kunagi midagi arvanud.
                      Just täpselt. Mulle jääb sügavalt arusaamatuks, miks mõned foorumlased peavad finaalis pöialt Nõukogude armee spordiklubile - isegi, kui AKSK on tänapäeval pigem FC Sibneft kui okupantide armee eliitmansa. Võib-olla dramatiseerin üle, aga see klubi kehastab vähemalt minu jaoks - juba nii kaua kui mäletan - venelaste põlastusväärseimat spordiorganisatsiooni. Kes ei mäleta minevikku, elab tulevikuta jne.

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                        Miskit pole teha,portugaallaste poolt ei saa parima tahtmise juures olla.Miskipärast on nende vastu mingi antipaatia.
                        Ja täna olen nagunii AKSK (kossu) poolt mis siis,et 80-ndatel sama klubi südamest vihkasin kuna nad Kalevile nii palju haiget tegid:P
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                          CSKA ruulz! ikka veel, ok, kena mäng, ilusad kollid

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                            Martin Müürsepp on teinud tahtmatult seda, et peale kossusatsi on ka AKSK jalgpallimeeskond paljude eestlaste südamesse tee leidnud, nii tore... Mina igaljuhul loodan, et lutti saavad nii AKSK kossu- , hoki-, kui vutimeeskonnad, naiskonnad jne.

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                              mängud olid ikka megad aga mulle on kuskilt meelde jäänud et võõrsilvärav lisaajal ei loe...kui õieti mäletan oli see 2002/03 juve-barca kui komentaator sellise väite pani
                              kas reeglid on erinevad või tunne ma reegleid täpselt?
                              ja cska meistrix!!!
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                                Algselt postitas mr.eyebrow
                                mulle on kuskilt meelde jäänud et võõrsilvärav lisaajal ei loe..
                                sama väitega tuli pool-chelski mängu ajal välja ka nelose selostaja. olles eilsest tulemusest segaduses, uurisin nats reegleid:

                                Away goals, extra time
                                For matches played under the cup (knock-out) system, if the two teams
                                involved in a tie score the same number of goals over the two legs, the team
                                which scores more away goals qualifies for the next stage. If this procedure
                                does not produce a result, i.e. if the two teams score the same number of
                                goals at home and away, extra time of two periods of 15 minutes shall be
                                played at the end of the second leg. If, during extra time, both teams score
                                the same number of goals, away goals count double (i.e. the visiting club
                                qualifies). If no goals are scored during extra time, kicks from the penalty
                                mark determine which club qualifies for the next stage.


                                ka minu meelest oli varem lisaajal mõlemad mansad võrdses seisus ehk kodu-võõrsil ei omanud enam tähtsust.

                                Algselt postitas mr.eyebrow
                                ja cska meistrix!!!
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X