320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA CUP 2004/05

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

    Algselt postitas dannar


    üsna mega jah (y). Kõigi armastatud Viasat näitas mängu ainult sport 1-e pealt, nii et pidi vaatama hoopis mingit West Ham-Ipswich mängu. Tartus Yle tv 2-e ei näe ja ka ükski pakutav Vene kanal ei pakkunud mängust pilti. Ühesõnaga elagu 12 teadusliku kanaliga kaabliteenus!!
    ma kruttisin täpselt viimase kanalina välja zdf-i, mis mängu näitas - venelased otsustasid oopis tükis kossu näidata.

    ja mängust siis seda, et venkude kolmanda värava peale ütlesin siis ja ka nüüd \"ai t*ra\" - väga valus moment.
    ning mul on venkude üle väga hea meel, sai ka nende võitu ennustatud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

      \"Eesti koondise taktigaga\" ikkagi on võimalus portudele vastu hakata

      Kommentaar


        Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

        Eem...olen ma ainuke, kes arvab et Ricardo oli selles kohtumises suht pask ?
        Mõni millli rohkem maksev vv oleks teise, kolmanda ja ehk isegi esimese värava ära suutnud hoida. Peasüü langeb siiski kaitsemängule.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

          Algselt postitas -Marko-


          Eem...olen ma ainuke, kes arvab et Ricardo oli selles kohtumises suht pask ?
          Mõni millli rohkem maksev vv oleks teise, kolmanda ja ehk isegi esimese värava ära suutnud hoida. Peasüü langeb siiski kaitsemängule.
          Ricardo kohta oli see täitsa korralik mäng

          Kommentaar


            Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

            Sportingu finaal mäng CSKA ja Portugali koondise mäng eelmise aasta EM-kodufinaalturniiri finaalis Kreeka vastu suht sarnased... kodumeeskond ründab ja maängib nauditavat jalgpalli võidab aga kontreeriv oponent...
            Aga mine tea tõesti - äkki sellise kaitse-kontra taktikaga õnnestub meilgi 8 juunil punkte saada
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

              Mängu ei näinud, aga hea meel, et võit CSKAle läks.
              On russid peale NSVLi millegi sellisega hakkama ka saanud?
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                Algselt postitas Oll
                On russid peale NSVLi millegi sellisega hakkama ka saanud?
                Nad ei saanud ka N. ajal sellega hakkama. Ainsad vana liidu klubid, kes kunagi Euroopa karika võitnud, olid Kiievi Dünamo ja Tbilisi Dünamo. Mõlemad vist vana hea karikavõitjate karika.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                  Algselt postitas mcnamara


                  Algselt postitas Oll
                  On russid peale NSVLi millegi sellisega hakkama ka saanud?
                  Nad ei saanud ka N. ajal sellega hakkama. Ainsad vana liidu klubid, kes kunagi Euroopa karika võitnud, olid Kiievi Dünamo ja Tbilisi Dünamo. Mõlemad vist vana hea karikavõitjate karika.
                  Pead ei oska anda, aga parim Vene klubi saavutus Euroopas oli 1972, kui Moskva Dünamo kaotas karikavõitjates Glasgow Rangersile.
                  Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                    Selles ongi jalgpalli võlu ,et alati ei pruugi suurfavoriit isegi mitte kodus võita. Ja mina küll selle väitega ei nõustu ,et ZSKA ilusat jalgpalli ei mänginud. Need kaks kolliga lõppenud kontrat olid nagu jalgpalliaabitsast. Väga positiivne oli ka see ,et kaks väravat lõid ikkagi venelased ise, olgugi ,et bbrasiillase eeltööst.
                    ZSKA võit on tunnustus Vene jalgpallile ja Venemaa liigale ning sealtkaudu ka natuke Eesti jalgpalli arengule,sest mängib ju meie paremik samuti Vene liigas.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                      ega spurtiv lesbiline armeejõmmile vastu saa

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                        Algselt postitas eston maravilha


                        ega spurtiv lesbiline armeejõmmile vastu saa
                        Hästi öeldud! Word!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                          Algselt postitas Aramis


                          Mängu näitab ka mingi Saksa kanal: Kas DSF või SAT1 - keegi igatahes näitas.

                          Ince, kuidas rand oli? Eelmine aasta oli ka kuu aega hiljem vesi päris külm...
                          Mang oli hea, statka oli fantastiline, rand oli hea ja vesi naca kylm, aga kannatas kaia kyll ... Costa de Caparica you know

                          PS. Kunn, kahjuks pead leppima Sportingu margiga, mille tana spetsiaalselt sulle ostsime :P
                          299195

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                            INCE ! Aitäh ,et meeles pidasite ja oi ,kuidas kadestan . Krt. küll oleks tahtnud sellel mängul olla. Ärge siis seal külmas vees haigeks jääge.
                            Täna on meil ka juba vähe soojem ja pühapäevaks lubab lausa sauna +20
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                              CSKA ärkas õnneks esimese poolaja lõpus ja mängis mängu lõpuni väga ilusat jalgpalli. Võidu üle väga hea meel, sest oleks ka aeg Venemaa klubidel Euroopasse trügida

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                                UEFA karika hakkab varsti jälle pihta. Hea uudisena on DSFil plaanis näidata UEFA karika mänge kuni finaalini. Keskpunktis on loomulikult saksa klubide mängud. Kui et neil plaaanis näidata kogunisti kahte mängu õhtu jooksul, võib näha mõnda printsipiaalset madinat mõne suurklubi esituses, mis iseenesest päris tervitatav 26. augustil näidatavad arvatavasti Superkarika mängu CSKA ja Liverpooli osavõtul

                                Juba tuleval neljapäeval, 14. juulil algusega 21:00 (meie ajajärgi) näidatakse Wild-cardiga (nii võib küll öelda) UEFA-sse pääsenud FSV Mainz 05 ja Armeenia viitsemeistri ja karikavõitja FC Mika Ashtaraki madinat Tegu siis soojendusega enne esimest põhiringi

                                Mäng ei toimu Mainzi Bruchwegil, vaid hoopistükkis Frankfurti Commerzbank Arenal (endine Waldstadion). Mainzi Bruchwegil toimusid küll mullu U21 Euroopameistrivõistluste raames paar alagrupimängu, kuid UEFA ei lubanud Mainzil seal eurosarja mänge pidada. Kahe maailmasõja vahel rajatud staadion mahutab vaid 18,600 pealtvaatajat (vaid 8,700 istekohta). Bruhweg jääb selgelt väikeseks ja arvestades viimase aja sündmusi Maini äärses Mainzis, on UEFA otsus igati loogiline. Juba legendiks kujunenud Klopp on oma tegevusega Mainzi poolehoidjad deliiriumisse viinud ning ma arvan et liigarivaali Eintracht Frankfurti kodustaadioni täituvusega probleeme ei tohiks tekkida. Punased murravad Kloppi diktaktuuri all Euroopasse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X