320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA CUP 2004/05

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

    Päris tore lahmimine käib CSKA aadressil. Paistab, et mõne jaoks on armee spordiklubi säravaima sümbolina tollast võimu meenutama jäänud, kuigi hetkel seob neid kahte põhimõtteliselt ainult nimi. Millega nad siis põlastusväärseima austava nimetuse ära on teeninud? Et kunagi poolsunduslikult hankisid üle liidu parimaid mehi enda rivistusse? Nö superklubisid on ka hiljem proovitud moodustada ja näiteid ei pea kaugelt otsima. Et pakkusid palluritele parimaid treening- ja elamistingimusi, mis tollal võimalik oli? Karm värk tõesti. Mineviku mäletamine ja tulevikuta elamine tõepoolest, kuid kas on mõtet ja alust stampidest nii kramplikult kinni hoida. Laiemalt võttes on tegemist ikkagi spordiga ja seda eriti tänapäeva CSKA juures. Mulle näiteks meeldib see jalgpall, mida nad näidanud on ja finaalis Sportingu vastu hoian neile pöialt. Lööge, kui tahate...
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

      Raske arvata, kas sportlikult teistest üle olevad väeteenistusse kutsutud poisid eelistasid mundrit kanda ja kaks aastat kuskil Tuulas või Kaug-Idas istuda või Nõukogude armee suurte kindralite lemmikutena palli (või litrit) taga ajada.

      Spordil ja poliitikal on ikkagi päris suur side ja väikse jõnglasena Kalevi ja AKSK mängudel (jah, ma vaatasin kunagi korvpalli) oli ikka väga-väga elektriline atmosfäär, mis senini pole ununenud. Seda, et hetkel on AKSK pigem FC Sibneft, ma juba möönsin. Ilmselt on \'stampidest kramplikult kinni hoidmine\' sügavalt persoonist kinni. Ma pole kunagi kiire olnud oma vaateid muutma ja igipõliste vaenlaste armeelaste sportlikust esitusest ja selle kvaliteedist hoolimata on minu jaoks asjal sita maik man.

      \"Eesti poisid, tulge üle, saate kõhud täis ja jõuluks koju!\"
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

        Ka minule kui N. ajal täiesti piisavalt elanud inimesele on armeemeeskonna toetamine mõeldamatu. Kuulugu ta täna rikkale Romanile või kellele iganes.
        Pealegi on Sporting mõnusalt värviline, toredat vutti mängiv meeskond. Juba aegade algusest Portugali klubide seas ka kõige sümpaatsem. Seega - olen oma poole valinud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

          Jah, tollal oli kindlasti poliitika ja sport tugevalt seotud, ei vaidle vastu ja Kalevi-AKSK vastasseisud legendaarsed. Hetkeseisuga aga ma lihtsalt ei näe seost, ilmselt on asi minus. Kui CSKA muudab oma nime kas või FC Sibneftiks, mis siis? Kuna klubi toimib hetkel vägagi teistel alustel, siis ilmselt on paari aasta pärast praegused assotsiatsioonid unustatud.

          Mis puutub tolleaegsete tippude valikusse, siis vähemalt Eesti selle aja parimad korvpallurid on kõik õnne tänanud, et spordi tõttu kas Riias või Moskvas vms \"normaalses\" kohas ajateenistuse palli taga ajades läbitud said.

          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

            Fitti räägi kuda sa kümne aastasena või isegi nooremana küll seda asja jagasid,et pahad punased tulevad meile väikestele kallale.Minu jaoks oli AKSK lihtsalt mitmekordne liidu meister,kellega peeti tuliseid lahinguid.Ja ma olin siiski juba peaaegu passiealine kui need kõvad lahingud käisid...
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

              Algselt postitas marcello
              Fitti räägi kuda sa kümne aastasena või isegi nooremana küll seda asja jagasid,et pahad punased tulevad meile väikestele kallale.Minu jaoks oli AKSK lihtsalt mitmekordne liidu meister,kellega peeti tuliseid lahinguid.Ja ma olin siiski juba peaaegu passiealine kui need kõvad lahingud käisid...
              no kuule, rahvarinne loodi juba 1988, balti kett ja öölaulupeod ja muud vahvad sinimustvalged üritused tulid riburada järgi ja mind nagamannina võeti sellistele häppeningidele niivõinaa kaasa - sealt üsna varane poliitiline teadlikkus. umbes samal ajal hakati mind ka kalevi mängudele viima. selleks ajaks, kui kalev liidu meistriks tuli (91 kevadel), oli mul ammu selge, kes on kes ja mis on mis.

              ilmselt tänu sellele, et nood üritused toimusid üsna varases eas, on nende tähtsus minu jaoks võimendunud. mäluprobleemid on mul tekkinud alles hiljem, need asjad on väga selgelt meeles.

              edit: iseenesest ei oma see ju mingit tähtsust. ma lihtsalt imestasin nagu laurenzogi teie valikut, keda toetada uefa karika finaalis. minu poolest toetage keda tahate, vaba maa ju.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                Itaalia klubi AC Parma juhtkond kavatseb vaidlustada Moskva CSKA-ga peetud UEFA karikasarja poolfinaalmatši tulemuse oma väravavahi Luca Bucci vigastuse tõttu.

                Väravavahi kurdistas esimese poolaja algul tribüünilt visatud ning tema läheduses plahvatanud ilutulestikurakett. Puurivaht tundis end peatselt halvasti ning vahetati välja.

                \"Ma panin just kaebusele allkirja,\" ütles pärast kohtumist Itaalia meediale Parma täitevdirektor Luca Baraldi.

                CSKA võitis matši seisuga 3:0, ning kui selle tulemust ümber ei vaadata, siis kohtub CSKA UEFA karikasarja finaalis Lissaboni Sportinguga.

                Baraldi märkis, et ei näe toimunud intsidendis erinevusi hiljutise Interi ja Milani Meistrite Liiga matši ajal toimunuga.

                Toona tabas üks platsile visatud rakettidest Milani väravavahi õlga. Matš, mida Milan oli võitmas seisuga 1:0 jäi lõpuni mängimata. UEFA rakendas Interi suhtes karme sanktsioone, muuhulgas sai Milan tehnilise võidu 3:0.

                Samas ei usu Itaalia spordimeedia, et Parmale võit kirja pannakse. Ajakirjandus märgib, et kui jutt käiks Itaalia meistrivõistlustest, siis ei vaadataks tulemusi ümber, vaid järgneks mitmematšiline keeld pidada kohtumisi kodustaadionil.

                Ajaleht Repubblica kirjutab oma internetisaidil, et tõenäoliselt kasutab UEFA CSKA ja Parma juhtumi puhul sarnast karistust.
                Algselt postitas tank
                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                  Algselt postitas fittibaldi


                  Algselt postitas marcello
                  Fitti räägi kuda sa kümne aastasena või isegi nooremana küll seda asja jagasid,et pahad punased tulevad meile väikestele kallale.Minu jaoks oli AKSK lihtsalt mitmekordne liidu meister,kellega peeti tuliseid lahinguid.Ja ma olin siiski juba peaaegu passiealine kui need kõvad lahingud käisid...
                  no kuule, rahvarinne loodi juba 1988, balti kett ja öölaulupeod ja muud vahvad sinimustvalged üritused tulid riburada järgi ja mind nagamannina võeti sellistele häppeningidele niivõinaa kaasa - sealt üsna varane poliitiline teadlikkus. umbes samal ajal hakati mind ka kalevi mängudele viima. selleks ajaks, kui kalev liidu meistriks tuli (91 kevadel), oli mul ammu selge, kes on kes ja mis on mis.

                  ilmselt tänu sellele, et nood üritused toimusid üsna varases eas, on nende tähtsus minu jaoks võimendunud. mäluprobleemid on mul tekkinud alles hiljem, need asjad on väga selgelt meeles.

                  edit: iseenesest ei oma see ju mingit tähtsust. ma lihtsalt imestasin nagu laurenzogi teie valikut, keda toetada uefa karika finaalis. minu poolest toetage keda tahate, vaba maa ju.
                  Minu respect
                  Öölaulupeod langesid kokku minu põhikooli lõpetamisega ja nendest igati vägevad elamused.
                  Valik selline see tõtt,et ei seo sporti poliitikaga ja nagu ma juba ütlesin-portugaallased miskipärast jube antpaatsed kujud mulle
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                    CSKA jätke rahule , kõikidest teistest mängib ta kõige mõistlikumat mängu , osatakse nii publiku peale , kui ka resultadi peale mängida samal ajal.A nojah peaks vist sakslaste , rootslaste , taanlaste , poolakate vastu olema , kes omal ajal eestlasi hulgaliselt tapsid.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                      kui poliitikast, siis poliitikast.
                      Möönan, et nimetasin just mõnda aega tagasi Laurenzole, et toetan finaalis AKSK-d. Ja kui praegu mõtlen, siis on mul vist natukene piinlik ka. Kuig kokkuvõttes olen vist selles, eelseisvas duellis pigem nende kui Lissaboni poolt.
                      Aga, see mis ma tahtsin öelda, on tõik, et AKSK EI OLE KUNAGI midagi muud kui AKSK.
                      See on küll naiivne arvata, et meeskonnast on järel ainult nimi. Tühjagi. Sest kui see oleks nii, siis mille paganama pärast oleks vaja neil sellist, jõhkra minevikuga nime? Asi ongi selles, usun ma, et see nimi kutsub endiselt esile sügavaid tundeid.
                      Krasnaja Armija iz vseh silnei. Ja seda nad mängivad enne kossumatši, enne jalkamängu. Ja eestlaste suhtes OLI krasnaja armija okup. armee. kes tahab vaielda kuulaks huviga. See on topeltmoraali küsimus.
                      Kas oleks näiteks võimalik, et ma moodustaks, või pigem taastaks, taaselustaks, näiteks klubi nimega FC Nazis? Mille slogan oleks näiteks, et Deutschland, Deutschland über alles?
                      Ei, muidugi mitte.
                      Aga AKSK? Eriti eestlaste suhtes on see täpselt sama.
                      Vaba sporti ei ole Venemaal olemas. On täpselt niipalju, kui on vaja valitsevale režiimile. See on nii, kes väidab vastupidist - on lihtsalt rumal, ei tea olukorda või on kuritahtlik.
                      Ja kui ma nüüd kõige selle peale mõtlen, siis hakkab mul enda pärast väga paha olla. Tõesti, kas see olin tõesti mina, kes ütles Laurenzole, et ta pigem toetab AKSK-d......
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                        Algselt postitas uvv



                        Aga, see mis ma tahtsin öelda, on tõik, et AKSK EI OLE KUNAGI midagi muud kui AKSK.
                        See on küll naiivne arvata, et meeskonnast on järel ainult nimi. Tühjagi. Ei, muidugi mitte.
                        . See on nii, kes väidab vastupidist - on lihtsalt rumal.
                        Ei tea midagi.Minu arust , kui Venemaal räägitakse CSKA-st , siis ei seostata seda küll mingisuguse armeega , pigem on täiesti pohhui sellest nimetusest .Pooled Cska fännid isegi ei tea , mis see CSKA tähendabki .On veel üks tore klubi nimega Lokomotiv , kas see peaks olema meil siis raudtee esindusklubi , vms. Ma vist olen tõesti rumal.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                          Algselt postitas telekavaataja


                          Pooled Cska fännid isegi ei tea , mis see CSKA tähendabki .On veel üks tore klubi nimega Lokomotiv , kas see peaks olema meil siis raudtee esindusklubi , vms. Ma vist olen tõesti rumal.
                          njah, kui need fännid, kellest sa räägid, on 5-7 aastased, siis võib-olla tõesti ei tea nad millest on jutt. muidugi peaksid nad olema veel ka soovitavalt pimedad, et mitte näha seda sümboolikat, mida meeskondade juures kasutatkse ja samal põhjusel vist ka kurdid. ning tõesti sedasorti fännide puhul on sul vist tõesti õigus.

                          Võib-olla ei mõista Sa vene keelt, aga komentaatorid räägivad AKSK puhul alati armeelastest (armeitsõ, muide armeelane on ka müürsepp, kes pole sist eestiski sõjaväkke jõudnud ) ja lokomotiivi puhul raudteelastest (železotaroožniki).
                          Muidugi võib see olla ju ainult lingvistiline tähis. Aga seni, kuni on alles kasvõi 1 nõukogude punaarmees käinud mees venemaal, on asi temale üheselt mõistetav: see on \"naša armija\", ehk meie armee.
                          See töötab ja manipuleerimisinstrumendina päris hästi. Nagu näha kasvõi Sinu ja minugi pealt.
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                            Sa ironiseerid liiga palju , öeldakse tõesti armeitsjõ ja loko kohta železnodorožniki aga see jääbki nimena , kui hüüdnimi , kui sulle pannakse mingisugune hüüdnimi näiteks latt , mis sa pead ennast kohe latiks?Ei ole vaja nii palju ironiseerida.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                              Algselt postitas telekavaataja


                              Sa ironiseerid liiga palju , öeldakse tõesti armeitsjõ ja loko kohta železnodorožniki aga see jääbki nimena , kui hüüdnimi , kui sulle pannakse mingisugune hüüdnimi näiteks latt , mis sa pead ennast kohe latiks?Ei ole vaja nii palju ironiseerida.
                              ma ei ironiseeri. mitte grammigi.
                              ma olen lihtsalt veendunud, et on ülim naiivsus arvata, et AKSK on täna ainult AKSK oma nime poolest. Mitte kunagi ei ole mitte miski seotud ainult nimepidi. Sest vastasel korral oleks see nimi ammu müügiks läinud. See et klubi töötab euroopalike põhimõtete järgi, et seal hoolitsetakse pallurite eest, see, et nad on justkui maailma klubispordisüsteemi osa, ei tähenda seda et venemaad valitsev FSB ja teiste jõudude huvised ei oleks hoida märki AKSK alles. See on raalsus. Võrrelda seda hüüdnimega tundub mulle lihtsalt lapsik. Ja ilma mingi irooniata. Võiks veel pikalt edasiminna ja tuua näiteks kasvõi Iraak, aga ma ei viitsi.
                              Kõik me võime uskuda muinasjutte kui me tahame, ka telekavaatajad
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'UEFA CUP 2004/05\'

                                Tervitusi k6igile Lissabonist! Ilm on suureparane ja kogu linn elab homse kohtumise ootuses. Sportingu leeris on kyll m6ningane tujulangus peale laupaevast valusat kaotust Lisaaboni derbys kohalikule Benfiiicale, aga juba on rohesarke taas margata ka tanavapildis.
                                Sibneft venelasi on ka linnapeal kampadena liikvel, ylbitsevad ja yleolevad. Rahumeelsed portugaallased aga ei tee neist suuremat valja ja arvavad, et eks kolmapaeval selgu mis loom see CSKA on.
                                CSKA meeskond j6udis kohale eile ja tegi Estadio Da Luzil ka 6htuse treeningu.
                                Tana on plaan endale soodsalt hankida Sportingu sark, mis kyll maksab ysna mitu raha.
                                Tervitused k6igile ja liigume edasi Costa da Caparica randa
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X