320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga 2005/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

    Algselt postitas mcnamara


    Huvitaval kombel on just praegu foorumisse tekkinud tegelane, kes suudab üheaegselt toetada nii Barcelonat, Arsenali kui Villarreali. Kindlasti on see puhas juhus.

    olegtoivo põhjaliku analüüsiga olen aga sessuhtes nõus, et just Theo hankimine oli Arsenali hooaja jaoks võtmesündmus, mis pani meeskonna mängima nagu mees muiste.
    Ei saa nüüd aru, kas viimase puhul on tegu sarkasmiga või mitte. Walcott tõesti mänginud pole, aga Adebayorist on liigas kasu olnud. Optimisminoot tärkas pigem minus endas, kui levisid kuuldused, et tulevikulootus on Arsenali tulemas.

    Ja Villareali ei ole kunagi toetanud ega toeta ka, mängus \"Villareal - Inter\" pooldasin küll esimest, Itaalia satsid lihtsalt ebasümpaatsed.
    Tõsi, et foorumisse olen hakkanud hiljuti kirjutama, registreerinud siis natuke varem nagu näha. Aga Arsenali ja Barcelonat toetanud sellest ajast kui aktiivselt jalgpalli hakkasin jälgima, ehk ca 5 aastat tagasi. Ning ära arva, et mult ei küsitud eile \"keda sa siis finaalis toetaksid?\". Siiski võimalust mõlemat sümpaatiat üheagselt CL poolikutes või üksteisega kohtumas näha ei juhtu just tihti, seega dillemma missugune.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

      SI: Nine lessons learned
      No ma ei tea. Kommenteerige ise.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

        2. Pippo Inzaghi is one of the game\'s enduring mysteries.
        his technique is good but not great at this level, and he\'s not particularly quick. Yet the AC Milan forward has that mysterious and indefinable quality: He scores goals.

        Nõus, ja just see mulle mehes meeldibki!

        Juan Román Riquelme belongs to a different era. Jorge Valdano told me that, when traveling from point A to point B, Riquelme is the kind of guy who would always take the winding, mountain road instead of the gleaming six-line highway. He\'s right. Riquelme is slow, tactically anarchic and he doesn\'t defend. Yet if you put him in the right context, he can carry a team. He\'s a truly special player who shouldn\'t exist in the modern game -- and yet he not only carries on, he thrives.

        Nojah, sellega nüüd küll nõustuda ei tahaks. Riquelme töötab meeskona heaks nii kaitses kui ka ründes.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

          Riquelme nüüd eriline kaitsja küll pole, aga kindlasti on ta parem kaitsja kui ta seda Barcas oli, sest tiimide taktikad on nõnda erinevad ja mehel erinevad rollid täita. Barca taktika on ju pidevalt olnud ründele orienteeritud, Villarreal aga mängib rohkem kaitsest lähtuvalt.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

            Kuulge, kas mina olen siin ainus, kes arvab, et kahe grupifaasiga Meistrite Liiga oli ikka vähe tugevam ning neid ühe hooaja tiime oli ikka väga harva. Monaco & Porto, Liverpool (ka PSV) ja nüüd Villareal. Muidugi põhjused, miks teine grupikas ära võeti tean, kuid võtsid ikkagi tugevamad, sest see 1/8 kaotab kohe mingi 2-3 tippvõistkonda ära, mida grupiga eriti ei juhtunud. Ja veerandfinaalides olid peaaegu kõik mängud suur vs. suur, pluss mõni \"poolüllataja\" ka lisaks.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

              Algselt postitas Tanel


              Kuulge, kas mina olen siin ainus, kes arvab, et kahe grupifaasiga Meistrite Liiga oli ikka vähe tugevam ning neid ühe hooaja tiime oli ikka väga harva. Monaco & Porto, Liverpool (ka PSV) ja nüüd Villareal. Muidugi põhjused, miks teine grupikas ära võeti tean, kuid võtsid ikkagi tugevamad, sest see 1/8 kaotab kohe mingi 2-3 tippvõistkonda ära, mida grupiga eriti ei juhtunud. Ja veerandfinaalides olid peaaegu kõik mängud suur vs. suur, pluss mõni \"poolüllataja\" ka lisaks.
              ah fakk. vaat sellest mai saa aru, kui tulevad nö. tugevate klubide fännid ja hakkavad vinguma, et miks võiodavad Portod, Villarrealidf ja Liverpoolid. Järelikult on nö. superklubi lihtsalt sitt, kuyi nad ei saa \"mingist\" villarrealist või portost jagu

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                Ja kus on need tiimid olnud järgmisel hooajal tavaliselt? (Ma mõtlen need suurüllatajad)
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                  Algselt postitas Tanel
                  Kuulge, kas mina olen siin ainus, kes arvab, et kahe grupifaasiga Meistrite Liiga oli ikka vähe tugevam ning neid ühe hooaja tiime oli ikka väga harva. Monaco & Porto, Liverpool (ka PSV) ja nüüd Villareal.
                  Viiekordne karikavõitja on ühe hooaja tiim? Norid tüli?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Ja kus on need tiimid olnud järgmisel hooajal tavaliselt? (Ma mõtlen need suurüllatajad)
                    Aga mis tähtsust sel on? Kui mingil hetkel on oldud parem n.ö suurklubist, siis järelikult on nemad olnud paremad. Mõnikord väga teretulnud nähtus ausalt öeldes kui natuke pisem klubi suurema välja puksib.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                      Algselt postitas Tanel


                      Kuulge, kas mina olen siin ainus, kes arvab, et kahe grupifaasiga Meistrite Liiga oli ikka vähe tugevam ning neid ühe hooaja tiime oli ikka väga harva.
                      Jah sa oled ainus.
                      Kõlab kuidagi naljakalt, et varem võitsid tugevad ja nuud võidavad nõrgemad. Kes võidab ongi tugevam. Mängu mõte ongi ju selgitada tugevam. Kahe grupifaasiga lihtsalt suurklubid, kellel on \"pikem pink\" ehk võimalus asendada vigastatuid ja kasutada rotatsiooni panid oma paremuse kergemini maksma.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                        Mõnikord, nagu Juveman ütles, on need üllatajad küll head, kuid kui neid iga aasta tuleb, siis muutub juba tüütuks. Eriti juhul, kui järgmisel hooajal üle kaheksandikfinaali/grupi ei jõutagi.

                        PS. Liverpooli maininisin nende sama aja liigapositsiooni tõttu.

                        Kus need Monaco\'d, Portod ja PSV\'d selle hooaja ML\'is olid? PSV jõudis ainsa tiimina kaheksandikfinaalini. Paljud tiimid panustavad ja on tugevamalt motiveeritud CL\'ile, et lihtsalt muidu koduliigast otse ilma võiduta edasi ei saaks sinna. Nüüd läheb sul 2\'st faasist edasisaamiseks lihtsalt piskukest õnne vaja ning, kui neid õnnelike veel väga palju on lähevad veerandfinaalis ninatpidi kokku ning ongi üks suurüllataja poolfinaalis. 1/8 veab kokku ka tihtipeale tugevad tiimid ning, kui grupifaasis koos olles saaks ehk mõlemad edasi, langeb kohe üks välja.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                          Jah õnnetuseks pole UEFA suutnud välja mõelda õiget süsteemi, kuidas kõige paremad ikka alati edasi saaksid. Oleks ju täiesti õiglane, et oluliste liigade liidrid igal aastal ML poolfinaali jõuaksid!
                          No mis põrgu pärast peaks mingi Arsenal seal olema? Kus ta Premieri tabelis üldse on selline??? Mina ka aru ei saa.
                          Praeguse seisuga oleks õiglane järgmine seltskond: Chelsea kui Inglismaa liider, Juventus kui Itaalia liider ja Barcelona kui Hispaania liider. Nii peaks olema! Neljas võiks siis olla mõni üllataja, aga seejuures mitte liiga suur üllataja. Prantsuse liider Lyon või Saksamaa liider Bayern äkki?
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                            Taneli jutt on vägagi õige. Ainult et mina pean seda positiivseks,et igal aastal samad tiimid veerandfinaalides pole näiteks, mitte negatiivseks. Selline asi ei saa ju negatiivne olla, et Liverpool karika võidab või et Villareal poolfinaali jõuab. Väga teretulnud nähtus see.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                              Väga hea, võit tuli Barcale, olen igati rahul

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                                Algselt postitas Juveman
                                Taneli jutt on vägagi õige.
                                Taneli jutt on vägagi vale !

                                Minule teeb see suurt rõõmu kui väiksema kaliibriga klubid suudavad nendele rahaliste võimaluste mõistes mägedekõrguste klubidele pinget pakkuda ja neid kasvõi korra 3 aasta jooksul ka alistada oma hea mänguga sel turniiril. Mis kuradima vahet on selles, millisel tabelipügalal paikneb klubi oma koduliigas samal ajal või järgmine aasta ? Tehku teile siis uus liiga/turniir, kus saaksid iga aasta mängida AINULT suurte nimedega klubid, siis ei peaks sa televaatajana kunagi pettuma, et sa ei näe veerandfinaalides, poolfinaalides, finaalis või kus iganes etapis meeskonda, kes ei kuulu sinujaoks nende nn \"õigete ässklubide\" hulka.

                                Oeh...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X