320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga 2005/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

    Seda jah. Koondiste suurvõistlused on sellised, mida ootad ja loed alguseni päevi. Samas on tegelikult koondiste puhul ainult suurvõistlused olulised, sest mingid sõprusmängud ei koti suurt kedagi. Äkki see ongi koondisemängude võlu, et need toimuvad paari aasta tagang ning suure tihedusega?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

      Algselt postitas dannar
      Äkki see ongi koondisemängude võlu, et need toimuvad paari aasta tagang ning suure tihedusega?
      Eks ta paljuski nii ongi. Pole raske tuua näiteks paralleeli kergejõustiku ja olümpiamängudega. Olümpiamängud on erakordne võistlus, samal ajal kui need igasugused kuldse liiga etapid pidevalt korduvate võistlejate ja aeg-ajalt mõnede maailmarekorditega. Tore meelelahutus, aga pole nagu päris see...
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

        Kel soome kanalid kättesaadavad neile ehk pakub huvi - Mestarien liiga YLEn kanaville

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

          Algselt postitas yheksa


          Kel soome kanalid kättesaadavad neile ehk pakub huvi - Mestarien liiga YLEn kanaville
          No see on küll tore. Aga pilt on neil siis arvatavasti HD-s. Kuidas Neloneniga oli?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

            Kel huvi hetkel Punik - Sheriff tuleb Hotbirdilt FTA-na.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

              Viasatist tuleb soomet nii mis müriseb, jebedijee

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                Algselt postitas dreyd


                Viasatist tuleb soomet nii mis müriseb, jebedijee
                Kui mõtled Yle kanaleid, siis neid pole viasat balticu paketis, nagu ka rootsi, norra ja taani riiklikke ja kommertskanaleid. Nende edastamise õigus on vaid oma koduriigis. Aga ma ei saa aru, miks yle-le peaks nii suuri lootusi panema. Viasatil on minu teada 2008/2009 hooaja lõpuni CL õigused ning viasat sport 2 ja 3 kannavad ju mitu korda rohkem mänge üle kui sommid. Pealegi nüüd on ju elioni dtv kaudu need kanalid ka paljudele kättesaadavad, kel omal panni üleval pole. :P
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                  Noh, soome keel on näiteks minu kõrvale siiski vähe kuulatavam kui see pagana svenska.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                    Algselt postitas vincent


                    Noh, soome keel on näiteks minu kõrvale siiski vähe kuulatavam kui see pagana svenska.
                    Kuna sommid lähevad 2007 31.august oma terresteriaalse ehk maapealse leviga digisse, siis kaovad ilmselt nii kaabli kui elioni dtv-st kõik finskite kanalid, sest digilevi ei kipu eriti siiamaani levima ja seetõttu ei ole see garanteeritud levi piirkonnas jms. Ühesõnaga ilmselt on eelpool nimetatud kuupäevaga lõpp soome kanalite vaatamisel siinpool lahte, juhul kui mingi 6meetrise antenniga ehk talutava pildi saab, kuid selleks peab olema ka dvb-t vastuvõtja. Pole küll vutifoorumi teema, aga kuna olen ka sativärgist huvitatud, siis mõtlesin mõned read kirja panna.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                      no seda viasat spordi \"headust\" UCLi mängude näitamisel nägime tänavuse hooaja play-off mängude ajal, kui mõnel päeval oli mõlemal kanalil vaja näidata Taani liigat, sest see on jube nummi liiga, mida näidata võõrriikidesse näidaqtavas paketis. samas viasat sport 1, mis baltimaadesse ei levi, näidati vapralt UCLi edasi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                        Algselt postitas dannar


                        no seda viasat spordi \"headust\" UCLi mängude näitamisel nägime tänavuse hooaja play-off mängude ajal, kui mõnel päeval oli mõlemal kanalil vaja näidata Taani liigat, sest see on jube nummi liiga, mida näidata võõrriikidesse näidaqtavas paketis. samas viasat sport 1, mis baltimaadesse ei levi, näidati vapralt UCLi edasi.
                        Ega jah, et vs 1 on selline kanal(id), mis on igal skandinaavia riigil nö riigipõhine. Taanlastel, rootslastel ja norralastel igaühel oma. Aga, mis puudutab taani liiga näitamist vs 2 ja 3 kanalitel, siis mul pole küll selle vastu midagi, tegemist ju ikkagi sealse piirkonna paketiga. Minu arust näitasid nad siiski enamus play-off mänge lives ka vs 2 ja 3-l, võib olla sel juhul kui sas ligaeni mängud sattusid kolmapäeval kella 21.00 algama, näidati mõnda mängu replayna. Muuseas enamikele meie palluritest oleks taani liiga tõenaäoliselt karjääri mõttes ka lagi ja kui seal palliks praeguse 1 koondislase asemel nt 4-5 tükki, vaataks ma seda suure huviga. Nagu omal ajal kui Opi AAB-s väravavõrke sahistas.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                          Vaatan hetkel viasat 3 pealt, Chealsea ja Feyenoordi mängu,

                          kas tõesti Chealsis on Carew ja Taore?
                          pole kuulnudki et nad sinna osteti.

                          PS, kas see on sõprusmäng?, Live on kusjuures.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                            Algselt postitas Alfonso


                            Vaatan hetkel viasat 3 pealt, Chealsea ja Feyenoordi mängu,

                            kas tõesti Chealsis on Carew ja Taore?
                            pole kuulnudki et nad sinna osteti.

                            PS, kas see on sõprusmäng?, Live on kusjuures.
                            Ma ei kujuta ette millega tegu, aga Carew tegi just hooaja avamängu Lyon`i eest.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                              Chelseal peaks täna olema friendly Celticuga, mida kõik Tallinna pubid peavad vajaikuks näidata
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar

                              Working...
                              X