320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Śakhtar on ehe näide nagu ka Zenit nt. kus klubil polnud enne seda sajandit sisuliselt mingeid arvestatavaid saavutusi eurosarjades ette näidata. Mingi kinnisideega klubi omanik rajab kogu visiooni tulemuste saavutamiseks vaid kallitele välismaalastele ja kui peaks mingi tagasilöök tulema rahalises plaanis, siis ongi süsteem upakil, kuna puudub kõige elementaarsem jalgpalliklubi ehitamise jätkusuutlikkus (noorte akadeemia läbi klubile järjepideva järelkasvu loomise).
    ma küll pole Shakhtari süsteemiga kursis, kuid klubi noortesüsteemi suhtes ma ei julgeks selliselt väljendada. isiklikult tundub, brassid on toodud selleks et oleks ka mingid tulemused koduliiga väliselt, lisaks siis Dinamole konkurentsi pakkumine. samas brassid on toodud ju väga edukalt. skaudid on otsinud just Brasiilia noortekoondiste talente kes pole veel eriliselt isegi Brasiilias särama veel löönud, mõningate eranditega loomulikult. selles suhtes on tegelikult Portugali hiidudele päris head konkurentsi pakutud ja kohati isegi edukamad oldud.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      ma küll pole Shakhtari süsteemiga kursis, kuid klubi noortesüsteemi suhtes ma ei julgeks selliselt väljendada. isiklikult tundub, brassid on toodud selleks et oleks ka mingid tulemused koduliiga väliselt, lisaks siis Dinamole konkurentsi pakkumine. samas brassid on toodud ju väga edukalt. skaudid on otsinud just Brasiilia noortekoondiste talente kes pole veel eriliselt isegi Brasiilias särama veel löönud, mõningate eranditega loomulikult. selles suhtes on tegelikult Portugali hiidudele päris head konkurentsi pakutud ja kohati isegi edukamad oldud.
      Eile oli alg 11-s küll 5 ukrainlast,kuid need kõik on kaitsjad ja vv ning üks kaitsev poolik. Kogu ründav sektor ju puha brassid pluss 1 argentiinlane. Eks see ole muidugi klubi presidendi enda poliitika kuid Ukraina koondise viimase aja saavutusi vaadates on selline pidev ja suurejooneline välismaalaste eelistamine muidugi karuteene teinud. Dinamo Kiievis on kohalikke rohkem kuid on selgelt teist viiulit viimastel aastatel Śahktari järel Ukraina liigas mänginud. Ukraina koondis koosneb ka suures osas just kohaliku liiga mängijatest pluss paar tippliigade pallurit. Nii suure riigi kohta kuidagi vähevõitu tipptasemel mängijaid.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
        Eile oli alg 11-s küll 5 ukrainlast,kuid need kõik on kaitsjad ja vv ning üks kaitsev poolik. Kogu ründav sektor ju puha brassid pluss 1 argentiinlane. Eks see ole muidugi klubi presidendi enda poliitika kuid Ukraina koondise viimase aja saavutusi vaadates on selline pidev ja suurejooneline välismaalaste eelistamine muidugi karuteene teinud. Dinamo Kiievis on kohalikke rohkem kuid on selgelt teist viiulit viimastel aastatel Śahktari järel Ukraina liigas mänginud. Ukraina koondis koosneb ka suures osas just kohaliku liiga mängijatest pluss paar tippliigade pallurit. Nii suure riigi kohta kuidagi vähevõitu tipptasemel mängijaid.
        Miks peaks eraklubi lähtuma Ukraina koondise potentsiaalsest vajadusest?
        Alati võib ju käituda nagu Hollandi klubid ja mängitada noori hollandlasi. See kõik oleks tore, kui Hollandil ajaloo sitem seis koondises poleks.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Miks peaks eraklubi lähtuma Ukraina koondise potentsiaalsest vajadusest?
          Alati võib ju käituda nagu Hollandi klubid ja mängitada noori hollandlasi. See kõik oleks tore, kui Hollandil ajaloo sitem seis koondises poleks.
          Hollandi tippklubid on ka koondise tippaegadel alati mängitanud oma pallureid suures osas. Välismaalaste osakaal pole põhikoosseisus minu mälu järgi tippklubidel kunagi üle 50 % tõusnud. Need ikka üsna harvad juhused. Muidugi tuleb lähtuda ka erinevatest eesmärkidest-Holland on selgelt arendav ja ekspordile suunatud liiga, seevastu Ukraina nagu ka nt. Venemaa ja Türgi (rahvaarvult suured riigid, kuid mitte päris suured jalgpalliriigid) ostavad pigem kallimaid leegionäre ja kohalikud mängijad suures osas jäävad teise viiuli rolli ning ei liigu eriti edasi top 5 liigadesse.

          PS. Hollandi ajaloo kõige viletsam seis oli 1980-date esimeses pooles kui kolmele suurturniirile ei pääsetud (1982 mm, 1984 em, 1986 mm). Praegu on vaid 2 järjestikust eemalejäämist finaalturniiridest.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
            Hollandi tippklubid on ka koondise tippaegadel alati mängitanud oma pallureid suures osas. Välismaalaste osakaal pole põhikoosseisus minu mälu järgi tippklubidel kunagi üle 50 % tõusnud. Need ikka üsna harvad juhused. Muidugi tuleb lähtuda ka erinevatest eesmärkidest-Holland on selgelt arendav ja ekspordile suunatud liiga, seevastu Ukraina nagu ka nt. Venemaa ja Türgi (rahvaarvult suured riigid, kuid mitte päris suured jalgpalliriigid) ostavad pigem kallimaid leegionäre ja kohalikud mängijad suures osas jäävad teise viiuli rolli ning ei liigu eriti edasi top 5 liigadesse.

            PS. Hollandi ajaloo kõige viletsam seis oli 1980-date esimeses pooles kui kolmele suurturniirile ei pääsetud (1982 mm, 1984 em, 1986 mm). Praegu on vaid 2 järjestikust eemalejäämist finaalturniiridest.
            Arusaadav, ma viitasin lihtsalt sellele, et sa sidusid klubi eesmärgid rahvuskoondisega. Minu meelest on Shaktar olnud viimased 10 aastat vaieldamatult edukaim Ida-Euroopa klubi ning nad vähemalt üldjuhul müüvad hiljem kallimalt kui ostnud on. Ära unusta ka seda, et praegu üritatakse ellu jääda olukorras, kus nende algne koduväljak on igavesti kadunud.

            Ma olen üsna kindel, et Shaktari koosseisus oleks veelgi vähem ukrainlasi, kui liigas poleks leegionääride limiiti.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Eile oli alg 11-s küll 5 ukrainlast,kuid need kõik on kaitsjad ja vv ning üks kaitsev poolik. Kogu ründav sektor ju puha brassid pluss 1 argentiinlane. Eks see ole muidugi klubi presidendi enda poliitika kuid Ukraina koondise viimase aja saavutusi vaadates on selline pidev ja suurejooneline välismaalaste eelistamine muidugi karuteene teinud. Dinamo Kiievis on kohalikke rohkem kuid on selgelt teist viiulit viimastel aastatel Śahktari järel Ukraina liigas mänginud. Ukraina koondis koosneb ka suures osas just kohaliku liiga mängijatest pluss paar tippliigade pallurit. Nii suure riigi kohta kuidagi vähevõitu tipptasemel mängijaid.
              sa võid ju oma noortesse panustada, aga kui sealt piisavat kvaliteeti ei tule, siis pole lihtsalt midagi teha. ja kui need ründeliini lõunaameeriklased tuuakse suht kopikate eest, floppe vist peaaegu polegi, ja edasi müüakse tubli kasumiga, siis ju klubi seisukohalt hea lüke. saan aru kui nüüd välismaalastega puusse pannakse või liialt kallilt tuuakse, ja vahelt ei teenita, siis hoopis teine teema.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Kõik vähegi andekamad ukraina mängijad on nagunii Dinamos või Shakhtaris. Mõlemad klubid võitlevad nagunii tuliselt nende väheste kvaliteetsete ukraina mängijate üle.
                No ei usu mina seda argumenti et uusi Shevchenkosid, Rebrove, Konoplyankasid ja Yarmolenkoid ei teki, kuna brasiilased on ees.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Nimetage üks klubi, kes on edukas vaid kodumaist talenti kasvatades. SLB, Ajax, Sporting jne. käituvad ju kõik samamoodi, tuues välismaalt noori talente juurde.

                  Kommentaar


                    Isiklikult ei saa aru, miks kõigil alati selle omakavandike teema peale nii kõvaks läheb. Lähiajaloost on ju näha, et enamus suurte ambitsioonidega tiimid omavad väga väiksel määral omakasvandikke (võib-olla erandiks, siis Barcelona, mis on paras anomaalia ja kus algkoosseisus oli 2009. ja 2011. aasta CL finaalis lausa 7 omakasvandikku aga see arv on ka järjest alla läinud). Kui suured meeskonnad tahavad midagi saavutada, siis on loogiline, et peab palju investeerima välismaalastesse, kes suudavad meeskonda ka Euroopas aidata. Perfektse näite võibki tuua Shakhtari näol, kes on toonud suuri talente välismaalt ja selle võrra suutnud Euroopas kõvasid tulemusi näidata. Peab tunnistama, et minu jaoks on juba hämmastav, et kasutatakse 5-te ukrainlast algkoosseisus ja suudetakse nii kaugele jõuda Meistrite Liigas. Juba sellest tulenevalt peaks Ukraina koondise treenerid tänulikud olema, et suudetakse pakkuda koondislastele väga kõrgel tasemel mänge teiste Euroopa tipptiimide vastu. (see hooaeg näiteks Napoli, Man City ja viimasena siis Roma) Pigem peaks tunnustama Shakhtari, et on suudetud vaatamata Ukrainas toimuvale jamale viimaste aastate jooksul tuua Brasiilia talente sisse, kes integreeritakse meeskonda väga hästi, ning kes on edasi läinud oma panust andma ka teistes Euroopa suurtiimides nagu Chelsea, Bayern ja Borussia. (Willian, Fernandinho ja Douglas Costa)

                    Kommentaar


                      City-Liverpool
                      Roma-Juve
                      Barca-Real
                      Bayern-Sevilla
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        City-Liverpool
                        Roma-Juve
                        Barca-Real
                        Bayern-Sevilla
                        Täpselt minu soov. Et poolfinaalis oleks eririikide esindajad ja foorum kiheleks.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          City vs Roma
                          Liverpool vs Sevilla
                          Juventus vs Real Madrid
                          Bayern vs Barcelona

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            City vs Roma
                            Liverpool vs Sevilla
                            Juventus vs Real Madrid
                            Bayern vs Barcelona
                            Minu meelest oleks aeg Cityl ja Liverpoolil natuke kõvemad pähklid endale saada.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Minu meelest oleks aeg Cityl ja Liverpoolil natuke kõvemad pähklid endale saada.
                              Ausalt, oleks see ka hea, et lõppeks see Inglise liiga kerge naeruvääristamine.. aga Kuna mul on isiklikud antipaatiad Juventuse ja Bayerni vastu, siis tahaks et need kaks saad võimalikult rõvedad vastased lihtsalt, et nad koju ära saadetakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Ausalt, oleks see ka hea, et lõppeks see Inglise liiga kerge naeruvääristamine.. aga Kuna mul on isiklikud antipaatiad Juventuse ja Bayerni vastu, siis tahaks et need kaks saad võimalikult rõvedad vastased lihtsalt, et nad koju ära saadetakse.
                                No aga miks mitte siis City - Bayern + Liverpool - Juve. Mõlemad on ju võidetavad?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X