320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Teiesugused väidavad, et premm on sitt, sest CLis ei suudeta midagi teha ja nüüd kui siin säru korraldatakse ei oska te mitte midagi öelda, sest te olete pimedalt heiterid.
    Nüüd ma ei saa midagi aru! Premmi argument oli aastaid ju, et Euroopas läheb halvasti, sest koduliiga on megaraske ja selle tõestuseks see, et tabelitipp on jube tihe ja köik vöidavad köiki. Võrreldes teiste liigadega. Nüüd läheb Euroopas hästi ja üks klubi sõidab teerulliga kodus teistest üle ning on 10+ punktiga eest. Igasugune loogika ütleb, et selle taga saab ainult ja ainult olla Premmi lahjasus ja sittus. Või saan millestki valesti aru?

    Kommentaar


      City on lihtsalt nii hea . Ja Shakhtar on veel parem

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Kus fucking otsast Premmi tiimid CL-is säru on teinud?? Viis meeskonda on ennast kõvasti ületanud, aga õnneks on üle poole hooaja veel ees.
        masendav, vahest suudad küll tarka juttu ajada, aga wtf is this shit.

        Kõik on oma grupid lõdva randmega ära võtnud ja läheb ka edasi nii
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Nüüd ma ei saa midagi aru! Premmi argument oli aastaid ju, et Euroopas läheb halvasti, sest koduliiga on megaraske ja selle tõestuseks see, et tabelitipp on jube tihe ja köik vöidavad köiki. Võrreldes teiste liigadega. Nüüd läheb Euroopas hästi ja üks klubi sõidab teerulliga kodus teistest üle ning on 10+ punktiga eest. Igasugune loogika ütleb, et selle taga saab ainult ja ainult olla Premmi lahjasus ja sittus. Või saan millestki valesti aru?
          Näiteks mina olen täpselt vastupidist juttu ajanud, aga muidugi kui eksisite on hea suvalist pläusti ajada. Olen öelnud, et lihtsalt ebaõnn, et premi tiimid pole CLis kaugele jõudnud - igakord on üks premi tiim play offides võitjale kaotanud vms on minu point (jah mitte eelmine aasta)
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

            Kõik on oma grupid lõdva randmega ära võtnud ja läheb ka edasi nii
            AS Roma poisid võivad ennast veits riivatuna tunda sellest lõdvast randmest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              masendav, vahest suudad küll tarka juttu ajada, aga wtf is this shit.

              Kõik on oma grupid lõdva randmega ära võtnud ja läheb ka edasi nii
              Rumalale tektsile tulebgi vastavalt vastata.

              Ja City on hetkel lõdva randmega Premmis 16 mängust 15 võitnud.

              Kommentaar


                See teie kihnu saare viha on juba halenaljakas
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Rumalale tektsile tulebgi vastavalt vastata.

                  Ja City on hetkel lõdva randmega Premmis 16 mängust 15 võitnud.
                  Eks see teeb vaid ennast sama rumalaks.

                  Aga väga tore on see, et kui ma julgesin öelda mida premi tiimid see aasta CLis teevad siis kõik rääkisid dortmundist ja monacost, muidugi ka, et kuidas ma üldse julgen nii arvata, et ma olen ikka nii loll. Nüüd hakatakse täiesti teemaväliselt city seisust premis rääkima? Eelmise aasta Chelsea unustasite ära? Oli ka korralikult ees siin vahepeal. City on siin viimasel ajal läbi suurte raskuste neid võite saanud ja ma ausalt ei imesta kui siin swansea vastu nüüd järgmine viik või esimene kaotus tuleb, aga soovitan siiski hooaja lõpuni oodata ja vaadata siis seisud üle.

                  Järgmine aasta näeme lillekülas "premi" mängu, pange tähele.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    See teie kihnu saare viha on juba halenaljakas
                    Minu meelest kõik mõistlikud inimesed saavad aru, et Manchesteri klubid on sel hooajal CL-s ohtlikud. Samuti võivad ka teised üllatada.

                    Ja keegi ei viskaks lamekaid ka, kui *****poja iga 2 nädala tagant "Ma ütlesin teile, imege sisse" väidetega sisse ei lendaks. Saad aru, kui esimest korda viimase 6 aasta jooksul Inglise klubid ei feili alagrupitasandil, ei tähenda veel automaatselt kõike ägedat. Ilmselge on see, et pikas perspektiivis rahapumpamine Inglise liigasse peab tootma ja ilmselt toodabki, ei pea eriline Sherlock olema ju või mis?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Minu meelest kõik mõistlikud inimesed saavad aru, et Manchesteri klubid on sel hooajal CL-s ohtlikud. Samuti võivad ka teised üllatada.

                      Ja keegi ei viskaks lamekaid ka, kui *****poja iga 2 nädala tagant "Ma ütlesin teile, imege sisse" väidetega sisse ei lendaks. Saad aru, kui esimest korda viimase 6 aasta jooksul Inglise klubid ei feili alagrupitasandil, ei tähenda veel automaatselt kõike ägedat. Ilmselge on see, et pikas perspektiivis rahapumpamine Inglise liigasse peab tootma ja ilmselt toodabki, ei pea eriline Sherlock olema ju või mis?
                      Esimest aastat tulin sellest siia kirjutama ja kõik lihtsalt mögisesid vastu, no shit, et ma tulen ja natukene valan õli tulle, aga foorumibossid enda eksimusi ei taha tunnistada.

                      Esimest korda 6 aasta jooksul ei feili alagrupitasandil? Oijah, järjekordne hea näide.

                      Eelmine hooaeg. Leicester, Arsenal võitsid alagrupi, City jäi barca järel teiseks ja spurs jäi kolmandaks.
                      Enne seda. Chelsea ja City võitsid grupid, Arsenal teine Manu kolmas. (City kaotas poolfinaalis realile 0:0 + 0:1)

                      Mainida võiks ka seda, et hispaania tiimid on vähem gruppidest edasi saanud viimasel kolmel hooajal ja ka näiteks kui seda aastat mitte arvestada siis viimasel kolmel enne seda, nii et see alagrupi jutt on lihtsalt täielik möla.

                      Ütlesin, et on lihtsalt veidikene ebaõnne olnud ja üldiselt ka võitjale kaotatud play offides aga no mis siin ikka seda sama juttu ajada kui keegi lihtsalt ei taha aru saada.

                      Cli võiks kasvõi järgmised 5 aastat võita premi tiim ja te ilmselt ikka väidaks kuidas prem on sitt.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Esimest aastat tulin sellest siia kirjutama ja kõik lihtsalt mögisesid vastu, no shit, et ma tulen ja natukene valan õli tulle, aga foorumibossid enda eksimusi ei taha tunnistada.
                        Sa oled väga tubli. Võta küpsist.

                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Ütlesin, et on lihtsalt veidikene ebaõnne olnud ja üldiselt ka võitjale kaotatud play offides aga no mis siin ikka seda sama juttu ajada kui keegi lihtsalt ei taha aru saada.
                        Selles ongi asi, et see sinu väide on bullshit ja sa lähed nii elevile seda kaitstes.

                        Lisaks on bullshit väide, et Premmis on ühtlane ja kõva tase. Samasugune liiga nagu teised. Rahakaid võistkondi on veidi rohkem ainult.

                        See ei ole bullshit väide, et Inglise liiga on kõige ülehinnatum.

                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                        Cli võiks kasvõi järgmised 5 aastat võita premi tiim ja te ilmselt ikka väidaks kuidas prem on sitt.
                        Mitte keegi ei tuleks seda tõsimeeli kirjutama.

                        Aga sinuga vaielda võib olla lõbus. Kui tõsiseks läheb, siis on mõttetu. Sul on väga omapärane arusaam jalgpallist.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          .

                          Cli võiks kasvõi järgmised 5 aastat võita premi tiim ja te ilmselt ikka väidaks kuidas prem on sitt.
                          Ei vaidle vastu, premm on sitt .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas grigory Vaata postitust
                            Ei vaidle vastu, premm on sitt .
                            Tubli vastus!
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Sellesmõttes on premm huvitav olnud,et seal selgub tavaliselt meister suht hooaja viimaste mängudega. Ning iga aasta enamvähem vahetub ka meister.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Minu meelest kõik mõistlikud inimesed saavad aru, et Manchesteri klubid on sel hooajal CL-s ohtlikud.
                                Seda ohtu näevad kõik klubid ja loodavad neid loosimisel vältida. Ega siis veepudeliga pähe või rusika mölli saada pole tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X