320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu poolne eelnev tekst oligi spekulatiivne. Kui Emeryt ikkagi reaalselt tahetakse, siis Milani ja Sotoni üle trumpamine ei tohiks mingi probleem olla. Lisaks ei osanud ka näiteks Bielsa prantsuse keelt ega vaevunudki aasta jooksul, mil ta Marseille`s oli, seda õppima. Emery parem käsi Juan Carlos Carcedo see-eest oskab prantsuse keelt korralikult, kuna on mängijakarjääri jooksuk kolm aastat ka Nice`i värve esindanud. Pealegi ma usun, et Emery on kõvasti paindlikum, kui eelpool mainitud Bielsa, ja küll ta selle keelega ka kiirelt ära õpib, kui vaja. Samas palju seda prantsuse keelt ikka seal päälinnas räägitakse, kui lõuna-ameeriklaste osakaal klubis on suurem kui prantslaste. Ühesõnaga keele mitte oskamine vaevalt eriliseks takistuseks saaks.

    Kommentaar


      on kindel et mees ei räägi prantsuse keelt? baskimaalt pärit. praegugi klubis tal 4 prantslast. kusagilt netist kahjuks ei jäänud silma praegu keeleoskus
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Ma usun ka, et tegelikult puhtalt keele taha Emery palkamise otsus ei jääks. Klubis on töökeeleks prantsuse keel ning lõuna-ameeriklased on eeskujulikult seda õppinud, vähemalt mingi basic tase on neil olemas, et intervjuusi anda. Ning kui juba Malmo jalgratta varas midagi selgeks sai siis saavad ka kõik teised.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Vahepeal on Gabigoli eest tehtud 30 milline pakkumine, Santos lükkas tagasi, kuna soovib 40 milli saada. Minu meelest liiga suur summa tema eest. Loodetavasti PSG ei hakka siin ülemaksma.
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
            Vahepeal on Gabigoli eest tehtud 30 milline pakkumine, Santos lükkas tagasi, kuna soovib 40 milli saada. Minu meelest liiga suur summa tema eest. Loodetavasti PSG ei hakka siin ülemaksma.
            Lucas Moura toodi omal ajal samamoodi. Hetkel korralik mängumees, aga kindlasti mitte see, mis tema eest maksti. Arvan, et Gabigol vajaks kuskul Portos või Lissabonis vahepeatust.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Lucas Moura toodi omal ajal samamoodi. Hetkel korralik mängumees, aga kindlasti mitte see, mis tema eest maksti. Arvan, et Gabigol vajaks kuskul Portos või Lissabonis vahepeatust.
              Kas Lucas Moura häda pole pigem see, et ta mängida ei saa nii palju kui võiks? Peaks ta vist vasakäär olema, kus regulaarselt mängib Cavani. Või ei ole nii? Vähemalt nii palju kui mina näinud olen, siis igatipidi asjalikum mees kui Cavani.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Kas Lucas Moura häda pole pigem see, et ta mängida ei saa nii palju kui võiks? Peaks ta vist vasakäär olema, kus regulaarselt mängib Cavani. Või ei ole nii? Vähemalt nii palju kui mina näinud olen, siis igatipidi asjalikum mees kui Cavani.
                Moura on parem äär, kuhu topiti Cavani koguaeg..

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Moura on parem äär, kuhu topiti Cavani koguaeg..
                  Vähemalt WhoScored kinnitab minu "teooriat"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Moura on parem äär, kuhu topiti Cavani koguaeg..
                    Moura tegelt mängis rohkem vasakul äärel, seal oli ta vahetus puujalg Cavanile
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Kas Lucas Moura häda pole pigem see, et ta mängida ei saa nii palju kui võiks? Peaks ta vist vasakäär olema, kus regulaarselt mängib Cavani. Või ei ole nii? Vähemalt nii palju kui mina näinud olen, siis igatipidi asjalikum mees kui Cavani.
                      Jap, nii on. Kusjuures fännidele ei mahtunud pähe, kuidas Blanc ei mõistnud kui palju produktiivsem oli mäng kui oli äärel Moura Cavani asemel.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Nii palju, kui mina Mourat tean, on ta pigem ikka paremal äärel pallinud (transfermarkt nimetab teda ka paremääreks), kuigi ta saab ka vasakul hakkama. Meenutades kasvõi 2014-15 hooaega, kui Ibra katki oli ja Cavani tipus mängis, pallis Lavezzi ju vasakul ja Lucas Moura paremal. Pastore on samuti vasakul olnud, kui ta keskel pole olnud.

                        Di Mariat paremal on Moural ikka kuratlikult raske pingile lükata. Kui just uus võimalik loots formatsiooni ei muuda (Blanc on 4-3-3 kasutanud) ja argentiinlast näiteks ründaja all ei hakka kasutama. Moura on rollimängijana muidugi päris hea olnud, aga maitse küsimus, kas 40 milli vahetusmehe eest on krõbe või mitte.

                        Kommentaar


                          Blanci agent olla Europe 1-le antud intervjuus kinnitanud, et tema hoolealune on pealinnaklubist lahkumas. Emery on vahepeal aga Sevilla juurest vabaks saanud (Marseille`ga vahepeal seostatud Sampaoli toodi seal Emery asemele). Ehk viige lahtised otsad ise kokku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Blanci agent olla Europe 1-le antud intervjuus kinnitanud, et tema hoolealune on pealinnaklubist lahkumas. Emery on vahepeal aga Sevillas juurest vabaks saanud (Marseille`ga vahepeal seostatud Sampaoli toodi seal Emery asemele). Ehk viige lahtised otsad ise kokku.
                            Kuhu Blanc siis ise minekul?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Kuhu Blanc siis ise minekul?
                              Ei tea. Võtab puhkuse? Manku oleks pidanud kannatama selle Moureeni pukki panenisega. Blanc oleks neile, kui rusikas silmaauku sobinud. Euroopas on pisut komistanud, aga kodus on küll puhta töö teinud. Ja kui keegi tuleb nüüd selle jutuga, et PSG-ga suudaks kõik, siia Blanc tegi duubli ka Bordeaux`ga, kui Prantsusmaa liiga esimene ots oli väga tihe ja võrdne. Endine Unitedi mängija samuti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust

                                Edit: Maxwell, Douchez ja Cavani on kuulduste kohaselt oma lepinguid pealinlastega pikendamas. Maxwellil hea võimalus oma tiitlite arvu võrreldes Ibraga veelgi suurendada. Ilmselt tähendab see ka seda, et me Digne`i ka järgmine hooaeg PSG mängimas ei näe.
                                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                                See oleks üllatav, kui Maxwell pikendaks, oli ta selgelt välja öelnud hooaja alguses, see hooaeg jääb tal viimaseks. Tahtis rohkem aega perekonnaga veeta jne. Samas kui korralik pakkumine tehakse, võibolla siis tõesti mõtleb ümber. Ehk siis see tähendaks, et Kurzawa muutuks rahutuks, sest viimane lootis, et järgmine hooaega saab ta kindlaks alustajaks LB positsioonil.
                                Ametlik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X