320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pogba Vaata postitust

    Ajalugu muidugi räägib Emery kahjuks, .
    ega neid treenereid palju polegi vast, kelle kasuks ajalugu räägiks. vaata, kus kohast soovid, aga eks emery ees on ikka suht võimatu ülesanne. mängijate ja klubide tasemevahe on lihtsalt liiga suur mu meelest. psg peaks tegema oma elumängu, barca peaks selgelt mängima alla oma tasemevõi saama mõne punase kaardi, andma ära pendla vms nö erakordset. tavalises 11 vs 11 mängus mina ei näe tegelikult, et selle aastane psg suudaks siit edasi minna.

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      ega neid treenereid palju polegi vast, kelle kasuks ajalugu räägiks. vaata, kus kohast soovid, aga eks emery ees on ikka suht võimatu ülesanne. mängijate ja klubide tasemevahe on lihtsalt liiga suur mu meelest. psg peaks tegema oma elumängu, barca peaks selgelt mängima alla oma tasemevõi saama mõne punase kaardi, andma ära pendla vms nö erakordset. tavalises 11 vs 11 mängus mina ei näe tegelikult, et selle aastane psg suudaks siit edasi minna.
      Mina küll absoluutselt mingit võimatut ülesannet ei näe. Barca on favoriit aga mitte suurfavoriit. Hoian pöialt PSG'le täna ja näen küll võimalust.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Mina küll absoluutselt mingit võimatut ülesannet ei näe. Barca on favoriit aga mitte suurfavoriit. Hoian pöialt PSG'le täna ja näen küll võimalust.
        Varasemate aastate PSG-l oli kindlasti suurem võimalus kui sel aastal... Ibra.

        Kommentaar


          pöidlahoidmine on üks asi, ka minu poolehoid on psg poolel. aga realistlikult võttes, saab see keskmisest suurem üllatus olema, kui psg edasi läheks sellest duellist. eriti arvestades pariislaste selle aastast vormi ja seda, kui mitut võimalust vajab ntks cavani, ennem kui värava kirja saab ja kui vähe on jällegi vaja teisel poolel selleks, et pall väravasse toimetada.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            pöidlahoidmine on üks asi, ka minu poolehoid on psg poolel. aga realistlikult võttes, saab see keskmisest suurem üllatus olema, kui psg edasi läheks sellest duellist. eriti arvestades pariislaste selle aastast vormi ja seda, kui mitut võimalust vajab ntks cavani, ennem kui värava kirja saab ja kui vähe on jällegi vaja teisel poolel selleks, et pall väravasse toimetada.
            Polegi üritanud väita, et minu poolehoid neid kuidagi aitama peaks.
            Pariislaste selle aasta vormi? Hmm..Vaatan whoscored.com'ist, et viimane kaotus saadi 17.ndal detsembril ehk tänavu ollaksegi kaotuseta. Viimased 12 mängu (KÕIK mängud) kaotuseta. Et mis sellel vormil viga?
            Cavani hea päevale tuleb lihtsalt loota ja kaitses soliidne olla.

            Kommentaar


              Vaata selle aasta vormi = vaata tabeliseisu.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Ilmselt poleks väga üllatuslik, kui Kimpembe asemel Auriergi alustaks.
                No tegelikult ikka oleks, sest see hooaeg pole teda sellel positsioonil veel kasutatud. Eelmina aasta Blanc kasutas teda paar korda keskkaitses.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  psg peaks tegema oma elumängu, barca peaks selgelt mängima alla oma tasemevõi saama mõne punase kaardi, andma ära pendla vms nö erakordset. tavalises 11 vs 11 mängus mina ei näe tegelikult, et selle aastane psg suudaks siit edasi minna.
                  Jah selle aastane PSG peaks ennast korralikult ületama, et siit paarist edasi minna. Kodus võib max viigi saada aga võõrsil ei näe ma hetkel erilist võimalust võiduks.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Cavani hea päevale tuleb lihtsalt loota ja kaitses soliidne olla.
                    nojah, see on selline andressõbralik "kaitses kõva ja omad jutud ära". eks selle järgi võiks justkui kõik kõiki võita. katsu sa see kena mõte ära realiseerida, eks varsti saame näha, kuidas õnnestub.

                    Kommentaar


                      On kuidas on, aga kindlasti on Emeryl nüüd ja praegu parem võimalus, kui kunagi varem Barca alistada. PSG materjal on ikkagi midagi muud võrreldes sellega, mis tal Sevillas või Valencias kasutada oli.

                      Alg11:

                      Kommentaar


                        kuigi on 0-0, siis minu suu on suht kinni pandud. ja enam pole ka 0-0

                        Kommentaar


                          Barcast hakkab kahju juba.

                          Kommentaar


                            Mulle konnasööjad ei meeldi, kuid barca meeldib veel vähem. Loodetavasti suudavad täna taga puhtana hoida ja võõrsil end mitte täis lasta.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Palju õnne PSG poolehoidjatele. Ei jaksa seda vägistamist lõpuni vaadata. Barcelonas saate pidu panna
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Äärmiselt nauditav, kuidas Barca keskväljal ära tapeti. Mäng, mis läheb taaskordselt jalgpalliõpikutesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X