320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ja isegi siis, kui on teada, et Monaco mingi C satsiga peale tuleb, ei või Emery mõnda noort sisse visata..
    Eks ta ei julge riskida jah, sest kui seda karikat ei suudeta võita, siis võib sule sappa saada. Eriti arvesse võttes, et Ligue1 tiitel on sisuliselt kaotatud.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar




      Poolajaks ollakse 2-0 ees, Draxler ja Cavani on värava kirja saanud.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar




        Peamiselt noortest koosnevast Monacost polnud väga vastast eile. Finaali saadi siis lõpuks 5-0 võiduga. Teisel poolajal lisasid värava nii Matuidi kui ka Marquinhis ning üks oli vastaste õnnetu omavärav.


        Paris Saint-Germain striker Edinson Cavani scored his 126th goal in all competitions with the capital club

        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Uuel hooajal juba ilmselt võtab Ibra rekordi üle.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Uuel hooajal juba ilmselt võtab Ibra rekordi üle.
            Kui vigastust ei korja ning samas hoos jätkab, siis ilmselt jah teeb Ibra rekordi üle
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar




              Mingit tiitliheitlust enam ei tule, sest PSG oskas võõrsil Nicele 1-3 alla vanduda. Mäng tuli täpselt selline, mida ma kartsin. PSG domineerib aga ei suuda oma võimalusi realiseerida ning Nice realiseerib kõik oma kolm võimalust. PSG auvärava sai kirja Marquinhos.

              Mängu lõpus juba olid mitmed PSG mängijad niivõrd frustreerunud, et langesid Nice mängijate provotseerimise lõksu ning korjasid lollakad punased kaardid. Kohtunik muidugi lasi Nicel jõuliselt ka mängida. Baysse töötles Cavanit korralikult terve mängu ning lõpuks oligi urugailane liimist lahti. Draxleri tõmmati korra karistusalas üsna selgelt maha aga mingit vilet ei järgnenud.Kuigi kohtunik tegi mitmes olukorras kaheldavaid otsuseid siis tegelikkuses pole kedagi peale enda süüdistada kui palli väravasse ei saa või lased end vastastel liiga kergesti provotseerida. Siinkohal oleks võinud Emery oma taktikat natukenegi muuta aga nuh, mis seal enam taganjärgi targutada.

              Üsna kindlalt, kui hooaeg lõppeb vallandatakse Emery. Siis tuleb uus treener koos oma mängijatega ning siis jälle saab ebastabiilset hooajaalgust näha.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Kas see käib ka provotseerimise alla?
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Kas see käib ka provotseerimise alla?
                  Matuidi arvates kindlasti
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Jättes Emery äpardused kõrvale, kui palju suve ostudest võib hittideks nimetada? Kulutati seal ju päris kenasti miljoneid suvel. Jese ja Poolakas läks 50 milli kokku, Draxler oli 34 milli, mingile noorele Guedesele pandi ka 30 milli. Siis oli veel mingi Lo Celso noor kes pole üldse mängida saanud.

                    Kommentaar


                      Nii harva (kord paari aasta jooksul) kui vaatan seda Lique1 mänge, siis eile... Sattus täielik maasikas. PSG polnud üldse sitt, aga liiga nõrganärviline! Igale provokatsioonile mindi kätega vehkima ja kohtunik pidi tihti neid maha rahustama. 2 punast mis teeniti oli puhtalt frustratsioon!!! Balotelli oli klass omaette, aga see ajas TAAS Pariislased närvi. Milleks? Eilne läks lihtsalt närvidega viltu meestel ja süüdlast ei tea mina. Tean aga et Kaliif oli väga närvis ja enne lõppu oli kõik oma ringkonna staadioni riietusruumi kutsund. Mis seal toimub ma ei tea, aga kindel olen et vallandmised hakkavad peagi pihta!
                      Ei imesta kui esimene on Kaliif ise!
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Jättes Emery äpardused kõrvale, kui palju suve ostudest võib hittideks nimetada? Kulutati seal ju päris kenasti miljoneid suvel. Jese ja Poolakas läks 50 milli kokku, Draxler oli 34 milli, mingile noorele Guedesele pandi ka 30 milli. Siis oli veel mingi Lo Celso noor kes pole üldse mängida saanud.
                        Peale Meunieri kedagi teist ei saagi õnnestunud suviseks üleminekuks pidada. Jese saadeti laenuga Las Palmasesse, kuna vorm ja suhtumine polnud kiita. Poolakas on Emery poolt täielikult meeskonnast välja külmutatud. Kusjuures siiani pole mingeid konkreetseid põhjendusi klubi ega Emery poolt tulnud. Talvel tulnud Draxler on endale võidelnud koha algkoosseisus ja teeb enam-vähem normaalseid mänge. Guedes ei saa väga peale ning Lo Celso on lihtsalt pingile juurutatud.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Tean aga et Kaliif oli väga närvis ja enne lõppu oli kõik oma ringkonna staadioni riietusruumi kutsund. Mis seal toimub ma ei tea, aga kindel olen et vallandmised hakkavad peagi pihta!
                          Ei imesta kui esimene on Kaliif ise!
                          Kluivert saab oma jalgpallidirektori kohast vabaks ning spordidirektori kohale peaks tulema Portugali meedia teatel endine Porto asjapulk Antero Henrique. Emery saab suht kindlalt kinga. Al-Khelaifi vist jääb presidendiks edasi, kuna emiiriga tal siiani veel head suhted.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Mina annaks hoopis sellele mehele kinga, kes otsustas Blancile kinga anda. Mancini Emery asemele toomine oleks ka paras huumr kuubis. Aga noh, mina Marseille` fännina ei kurda.

                            Ja ma ei arva, et Emery kehva treener on, aga ütleme nii, et munadest jääb tal küll kohati puudu. Hooaja algul tõi nö omad mehed (Jese, poolakas, Areola Hispaaniast tagasi) klubisse ja tahtis hirmsasti 4-2-3-1 te mängida, aga kui see kohe hooaja esimestes mängudes tulemusi ei toonud, siis vahetas kiirelt tagasi Blanci kasutatud 4-3-3-le ja hooaja edenedes on alg11 ka üsna sarnaneks kujunenud nagu Blanci aegadel (- Ibra ja Luiz). Ehk Areolad ja Krychowiakid on sügavale pingil istutatud, Jese üldse klubist minema kupatatud ning Mottad, Maxwelli ja Trappid on algkoosseisu naasnud. Ju tundis koheset survet kuklas ega julenud väga uutele poistele ja formatsioonile aega anda. Teine näide tema arglikusest oli muidugi see häälestatus ja taktika, millega Barca vastu korduskohtumises mindi.

                            Kommentaar


                              eks see vist ole rahaklubidel tihtilugu kombeks, et hakatakse tõmblema ja harutama seda asja valest otsast. huvitav, kas blanci naasmine on täiesti ebareaalne lahendus?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Mina annaks hoopis sellele mehele kinga, kes otsustas Blancile kinga anda. Mancini Emery asemele toomine oleks ka paras huumr kuubis. Teine näide tema arglikusest oli muidugi see häälestatus ja taktika, millega Barca vastu korduskohtumises mindi.
                                Sellisel juhul peaks emiiri vallandama aga see pole kahjuks võimalik. Emery koha pealt olen nõus, et kui mäng on käest libisemas siis ta midagi suurt ette ei võta vaid loodab, et asi laabub niisama.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X